به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

شکستن دل آدم ها را جدی بگیرید و تسکین قلب شکسته باشید!

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

دل شکستن مسئولیت دارد!

شکستن دل تجربه بسیار تلخی است که همه ما در زندگی آن را تجربه کرده ایم، و چه بسا که باعث چه آسیب های جبران ناپذیری هم به روح و قلب ما و هم به زندگی ما شده باشد. عکس این قضیه هم حتما برای ما پیش آمده است که باعث خرد شدن قلب و دل کسی شده باشیم.
واقعا چرا انقدر راحت می توانیم قلب و روح یک نفر را بشکنیم؟ اصلا تا حالا فکر کردید که شکستن دل چقدر می تواند حال یک نفر را خراب کند؟ وقتی که دلی را می شکنید چقدر تلاش می کنید که تسکین دل شکسته باشید؟

این ویدئو مخصوص افرادی است که فکر می کنند دل شکستن هنر می باشد.

 

شکستن دل 

 

دل من را شکست و اصلا به روی خودش نیاورد!

آدم ها به راحتی می توانند با کلام، رفتار و حتی نگاه شان باعث شکستن دل همسر و عزیزان شان شوند. تازه بدتر از آن این است که فرد طوری وانمود می کند که اصلا انگار اتفاقی نیفتاده و جوری رفتار می کند که انگار اصلا دلیلی برای ناراحتی ما و جود ندارد. این رفتار فقط باعث می شود که بیشتر حرص آدم دربیاید و طرف عصبانی تر و ناراحت تر شود.

مراقب شکستن دل آدم ها باشید!

وقتی که باعث رنجش همسرتان یا اطرافیان می شوید و قلب کسی را می شکنید، شما مسئول هستید که تسکین آن دل شکسته و زخم خورده باشید. نه اینکه تازه پر رو پر رو تو روی طرف مقابل نگاه کنیم و طوری وانمود کنیم که اصلا انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. و اصلا ناراحتی آن فرد برای شما ارزشی ندارد و به او حس بی ارزشی بدهید و بیشتر باعث شکسته شدنش شوید.
اینکه شما باعث شکستن قلب فردی شوید اصلا اتفاق کوچکی نیست. شما مسئول رنجش و ناراحتی ها و گریه ها و اشک های فرد هستید.

 

شکستن دل 

 

مراقب باشید زیرا رفتارهای شما می تواند همسرتان را پیر کند!

برای جبران اشتباه تان عذرخواهی کنید و نشان دهید که پشیمان هستید. یا اگر نمی توانید وانمود کنید که پشیمان هستید و بلد نیستید تسکین دل شکسته اش باشید، حداقل جوری رفتار نکنید که انگار حق با شما است و ناراحتی همسرتان و شکستن قلب و روح او ذره ای برای شما ارزش ندارد.

یادتان باشد که گذر زمان فرد مقابل شما را پیر نمی کند بلکه رفتارهای نادرست شما می تواند یک شبه یک نفر را هزار سال پیر کند. شهامت داشته باشید و مسئولیت رفتارتان را بپذیرید. چرا که دنیا خیلی کوتاه تر از این حرف ها است که بخواهیم باعث رنجش و ناراحتی عزیزان مان باشیم. پس یادتان باشد: تا توانی دلی بدست آور که دل شکستن هنر نمی باشد.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط