به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

عشق ورزیدن در زندگی هنری است که باعث محبوبیت شما می شود

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

عشق ورزیدن یعنی چه؟

عشق ورزیدن و ابراز علاقه برای هر فرد متفاوت و منحصر بفرد است. ولی متاسفانه چون زبان عشق و نحوه ابراز علاقه و ستایش نسبت به طرف مقابل را بلد نیستیم با این جمله روبه رو می شویم، من که از تو دوست داشتنی ندیدم و تو فقط بخاطر استفاده و نیازهای خودت من را می خواهی. با شنیدن این جملات احساس ناراحتی و پوچی می کنیم و به دنبال دلیل هستیم که کجای کار ما اشتباه بوده که همسرم این همه عشق و علاقه ای که در وجود من هست را نمی بیند. اغلب اوقات گفتن این جمله که تو هیچ حسی به من نداری و اصلا عشق ورزیدن را بلد نیستی و کلماتی که در این شرایط بیان می شود، بیشتر باعث ناراحتی و دلخوری می شود.

در زندگی ما افرادی هستند که عاشقانه آن ها را دوست داریم و در ابراز عشق و ستودن به آن ها تمام تلاش مان را می کنیم که بتوانیم خوشحال شان کنیم و این احساس دوست داشتن را به آن ها ثابت کنیم. آیا تا به حال فکر کرده اید که چطور می توان این مهر و محبت را به دیگران و همسرمان اثبات کنیم؟ آیا کلام عشق برای همه افراد یکسان است؟

با من همراه باشید تا در این ویدئو به بررسی این موضوع بپردازیم.

 

عشق ورزیدن 

 

منظور از زبان عشق و مهر در ابراز علاقه چیست؟

در وجود همه ما زبان دومی به غیر از زبانی که کلمات را با آن ها بازگو می کنیم برای عشق ورزیدن و ستودن همسر و عزیزان مان بنام زبان عشق وجود دارد. با کمک این زبان و کلام عشق و مهربانی می توانیم احساس درونی مان و اشتیاق و علاقه مان را به دیگران ابراز کنیم. پس نحوه ابراز عشق و علاقه هر فرد متفاوت و مختص به خودش است و ما برای ارتباط گرفتن و محبوب شدن در دل همسر و افراد مهم زندگی مان باید سعی کنیم که زبان عشق مخصوص آن فرد را پیدا کنیم.

نحوه ابراز علاقه و کلام عشق و مهر در بعضی افراد کنار هم بودن است، در یک نفر خدمت کردن ، در یک نفر شنیدار، در یک نفر دیدار، در یک نفر کلمات عاشقانه، در یک نفر در آغوش گرفتن، در یک نفر احترام، در یک نفر حس ارزشمندی و در فرد دیگر احساس قدرت دادن است. به عنوان مثال وقتی زبان عشق همسر شما زمان گذاشتن است، اگر شما یک کوه طلا هم برایش بیاورید به چشم او نمی آید. زیرا که ارزش زمانی که برای او می گذارید از تمام ثروت های دنیا بالاتر است. و دقیقا همین موضوع  باعث می شود همسرتان در کنار شما احساس رضایت و شادی داشته باشد و همینطور علاقه و دوست داشتنش نسبت به شما هم بیشتر می شود.

 

عشق ورزیدن 

 

چگونه در قلب همسرم دوست داشتنی و محبوب باشم؟

شناسایی زبان عشق همسر و اطرافیان باعث می شود به مهارتی دست پیدا کنیم که برای آن ها دوست داشتنی ترین باشیم. به عنوان مثال در عشق ورزیدن به  پدر احترام، در مادر حمایت های ما ،در فرزند در آغوش گرفتن و نوازش کردن باید مورد توجه و اولویت قرار گیرد. زبان عشق و ابراز علاقه و اشتیاق در همسر رفتارهایی است که احساس علاقه را نشان دهد. همچنین احساس قدرت دادن، احساس این که تکیه گاه است و به توانمندی هایش ایمان داریم و هزاران زبان دیگر. با شناسایی زبان آدم ها به راحتی می توانیم در قلب افرادی که دوست شان داریم جا باز کنیم و در کنارشان باشیم.

 

عشق ورزیدن 

 

مدل عشق ورزیدن به هر فرد را یاد بگیرید!

دوران این جمله که "من همینم که هستم و هر کسی من را دوست دارد باید من را همینطور که هستم بپذیرد" تمام شده است. بدترین قسمت ماجرا زمانی است که ما زبان عشق و نحوه عشق ورزیدن به طرف مقابل مان را می دانیم ولی با این تفکر که من نباید بخاطر دیگران تغییر کنم از انجام آن خودداری می کنیم. ولی یادتان باشد ما قرار نیست که هویت خودمان را تغییر دهیم. بلکه ما فقط برای اینکه بتوانیم احساس دوست داشتن و علاقه مان به همسرمان و اطرافیان نشان دهیم و به آن ها کمک کنیم که احساس ما را بهتر درک کنند، این کار را انجام می دهیم.

یادتان باشد عشق و علاقه و یک ارتباط هدف دار و عاشقانه خود به خود به وجود نمی آید. بلکه این ما هستیم که انتخاب می کنیم که با مهر و عاشقانه زندگی کنیم و برای بهبود و رشد ارتباط مان متفاوت رفتار کنیم. این انتخاب باعث می شود بتوانیم یک زندگی شاد و سالم در کنار هم و احساس رضایت در رابطه را داشته باشیم.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1400/1/17 18:47  مدت زمان عضویت:1483 روز
0
عالییی
برنامه های مرتبط