به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

جذاب بودن و راز محبوبیت و دوست داشتنی بودن افراد

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

جذاب بودن به چه معناست؟

جذاب بودن و مجبوبیت به معنی داشتن فقط ظاهری جذاب و دلربا و مورد توجه دیگران بودن نیست. اشتباه اکثر افراد این است که فقط از لحاظ ظاهری به خود می رسند و به آن اهمیت می دادند. در صورتی که افراد به وسیله شخصیت جالب و هویت شان دوست داشتنی می شوند. به نظر شما چه عواملی از شما یک مرد یا زن خوش نما و قدرتمند در ذهن دیگران باشید؟ آیا بدون داشتن ظاهری زیبا و فریبنده می توانیم برای دیگران محبوب و دوست داشتنی باشیم؟ چه عوامی باعث می شود که شخصیت شما برای انسان ها کشنده و آزار دهنده باشد؟

با من همراه باشید تا در این ویدئو راز چگونه محبوب بودن را به شما بگویم.

 

 جذاب بودن

 

چکار کنیم که برای مرد یا زن طرف مقابل مان جذاب باشیم؟

مهمترین عاملی که باعث محبوبیت و جذاب بودن شما می شود این است که شما بتوانید به یکسری از نیازهای بنیادی افراد دسترسی پیدا کنید. منظور این نیست که شما باید صد در صد آن ها را تامین کنید. بلکه تا حدودی آن ها را تعمیم دهید که افراد احساس کنند در کنار شما زمینه رشد و پیشرفت شان محیا می شود. در واقع سعی کنید امنیت روانی افراد را به وسیله حس ارزشمندی تقویت کنید.

اغلب افراد تمایل دارند در کنار افرادی قرار بگیرند که به آن ها حس ارزشمندی و احترام بدهند. و به افراد احساس مفید بودن را القا کنند و نسبت به آن ها مقایسه منفی نداشته باشند. زمانی که شما بتوانید آینه ای از توانمندی و قابلیت افراد در مقابل شان باشید در این صورت می توانید یک فرد جالب و بی نظیر در دید دیگران باشید.

 

 جذاب بودن

 

جذاب بودن باطنی باعث محبوبیت شما در دید دیگران می شود

خوب شنیده شدن افراد، این حس را به طرف مقابل می دهد که من متوجه این هستم که چقدر تو پرتلاش و مهربان و دلسوز و قدرتمند هستی. فرد احساس می کند که شما او را می بینید و برای او ارزش قائل هستید. و حس ارزشمندی که از شما می گیرند می تواند باعث دلبستگی سالم بین افراد شود. وقتی که ما جذابیت های درونی مان را رشد دهیم، می توان جزء بی نظیرترین و جالب ترین انسان ها در دنیا بود و برای همه افراد دوست داشتنی و جذاب باشیم. ولی متاسفانه به دلیل فرهنگ و دیدگاه ها اشتباه در جامعه جذابیت به معنی این است که چطور زیبا تر و خوش اندام تر باشیم. در واقع مدام به دنبال این هستیم که فقط زیبایی های ظاهری را بزرگتر جلوه دهیم.

 

جذاب بودن 

 

چه چیزی باعث می شود افراد دوست داشتنی نباشند؟

فراموش نکنید که زیبایی ظاهری فقط مدت کوتاهی می تواند فریبنده باشد و باعث جذاب بودن شما در دید دیگران شود. بعد از مدتی کوتاه داشتن فقط ظاهری خوش نما عادی می شود. بلکه عاملی که باعث می شود بتوانیم افراد را در کنار خودمان نگه داریم درون و شخصیت ما است.
روی امنیت روانی و نیاز های احساسی بخصوص حس ارزشمندی انسان ها روی خودتان کار کنید. اهرمی که می تواند شما را به فردی قدرتمند تبدیل کند، القاء حس ارزش و دیده شدن افراد است. در مقابل کوبیدن حس ارزشمندی، تخریب، تحقیر و نادیده گرفتن انسان ها باعث می شود دوست نداشتنی و منفور باشید. روی خودتان کار کنید زیرا شما توانایی بهترین شدن در دنیا را دارید و سعی کنید همیشه بهترین خودتان باشید.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1399/12/4 20:29  مدت زمان عضویت:2059 روز
0
عالی بود💗❤
1399/12/4 20:29  مدت زمان عضویت:2059 روز
0
عالی بود💗❤
برنامه های مرتبط