به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

تاثیر کلام مثبت و قدرت آن می تواند سازنده یک رابطه عالی باشد

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

تاثیر کلام مثبت یعنی چه؟

تاثیر کلام مثبت و قدرت نفوذ گفتار در زندگی را نادیده نگیرید، مراقب حرف ها و تاثیر کلماتی که به طرف مقابل تان می زنید باشید. فرقی نمی کند که این فرد همکار، دوست، همسر، مادر، پدر، فرزند، خواهر و یا برادرتان باشد. چرا که این حرف ها دست دارند، پا دارند، چشم دارند. گاهی این حرف ها به قدر اثر گذار هستند که دست دارند و می توانند بروند و گلوی یک نفر را فشار دهد و طرف را خفه کنند. گاهی هم گفتار شما پا دارند و می توانند بروند و قلب یک نفر لگدمال کنند. گاهی هم قدرت کلام تان به قدری توانایی دارد که انگار چشم دارند و می توانند به چشم های طرف مقابل نگاه کنند و فرد و شرمنده و خجالت زده کنند.

آیا تا به حال فکر کرده اید که قدرت کلام شما در زندگی به چه صورت است؟  تاثیر کلام مثبت چه تاثیری در روابطه شما دارد؟ قدرت بیان شما سازنده است یا مخرب؟

با من همراه باشید تا در این ویدئو به بررسی این موضوع بپردازیم.

 

تاثیر کلام مثبت 

 

قدرت کلام شما در روابط تان سازنده است یا ویرانگر؟

مراقب حرف هایی که می زنید باشید زیرا گاهی می تواند فرد را تا مرز نابودی ببرد و گاهی هم تاثیر کلام مثبت شما می تواند قدرتمند عمل کند و باعث سازندگی و رشد شود. سعی کنید در زندگی از نفوذ حرف و توانایی تان در جهت سازندگی و بهبود روابط تان استفاده کنید. اجازه دهید چشم و دست و پایی که زبان و سخن شما دارد، بجای دل شکستن و تخریب ارتباط باعث رشد و بهبود شود.

تاثیر کلام مثبت در روابط!

قدرت نفوذ بیان شما می تواند دست هایی را داشته باشند که اشک را از گونه آدم ها بردارند و نوازش شان کنند. این حرف ها می توانند پاهایی باشند که به جای شکستن قلب آدم ها، در کنار آن ها قرار بگیرند و به آنها کمک کنند و انگیزه برای حرکت بدهند و بتوانند رشد کنند. این کلمات می توانند چشم هایی باشند که در آن ها نور امید باشد و به آدم هایی که رو به رو شما هستند کمک کنند و رشد کنند. قدرت کلمات شما می تواند حال بد یک انسان را زیر و رو کند و در آرامش رسیدن به آن فرد کمک کند.

 

تاثیر کلام مثبت 

 

حرف هایی که جان طرف مقابل تان را می گیرد!

سرزنش کردن ها، تحقیر کردن ها، یادآوری خاطرات بد و حس انتقام جویی و کینه ایی که روی زبانمان می آید فقط باعث می شود که آدم هایی را که تصمیم گرفته اند خوب زندگی ما باشند را ناامید و نابود کنیم. می توانیم با این کلام های منفی حال آدم های خوب زندگی مان را بد کنیم و گاهی با یادآوری ها، زندگی مشترک با همسرمان را هم تخت الشعاع قرار می دهیم و بجای ساختن روابط محکم و قوی فقط باعث سیب و تخریب رابطه مان می شویم.

یادآوری گذشته فقط ارتباط بین شما و همسرتان را بدتر می کند

اجازه دهید تاثیر بیان تان قدرتمند و سازنده باشد، چرا که کلام شما جادو می کند. قبل از حرف زدن حرف هایتان را مزه مزه کنید، ببینید گفتنش چه عواقبی دارد، تاثیر کلام مثبت و سازنده است یا مخرب. آیا این کلام می تواند مشکلی را حل کند، یا این سخن فقط باعث خورد شدن طرف مقابل می شود. واقعا یادآوری اشتباهات گذشته همسرتان که الان هم تلاش در جبران بهبود و جبران اشتباه را دارد چه کمکی به شما و روابط تان می کند؟ آیا واقعا جز اینکه حس شرمندگی را به طرف مقابل انتقال دهید اتفاق دیگری هم می افتد؟
مرور اتفاقات گذشته در زندگی مشترک، مثل پتکی می ماند که فقط داریم همدیکر را له می کنیم، این یادآوری ها نه تنها باعث بهبود روابط نمی شود بلکه سلامت رابطه را هم به خطر می اندازد.

 

تاثیر کلام مثبت 

 

به عواقب حرف هایت فکر کن و بعد به زبان بیار

باز هم تاکید می کنم هوشمندانه رفتار کنید و خیلی خیلی مراقب تاثیر کلام تان باشید. چرا که نفوذ بیان و حرف شما گاهی می تواند مثل نیشی باشد یا تبری باشد که ریشه فرد مقابل شما را قطع کند. گاهی تاثیر مثبت کلام می تواند آبی زیر پای طرف مقابل تان جاری کند که باعث رشد آن ها شود و آن ها را از کرده خودشان پشیمان کند. زبانی که خداوند به ما بخشیده یک موهبت الهی است و باید قدردان این نعمت بزرگ بود. از این نعمت به بهترین شکل در جهت سازندگی و رشد انسان ها و روابط استفاده کنید، نه اینکه از این ابزار به عنوان آسیب و دل شکستن دیگران و زندگی آن ها استفاده کنیم.

 

تاثیر کلام مثبت 

 

حرف و کلام شما در زندگی جادو می کند!

تاثیر کلام تان را با شیرین زبانی و دلنشینی بیشتر، اثر گذارتر کنید و اجازه دهید که آدم ها به نیکی از شما یاد کنند. با زبان خوش و شیرین، درد و رنج و مشکلات را از روابط بین خودتان و همسرتان و دیگران دور کنید. اجازه ندهید تاثیر کلام شما منفی و مخرب باشد که این عامل شما را از همسر و عزیزانتان دور می کند و جلوی رشد و سلامت روابط عاطفی و اجتماعی شما را می گیرد.
اجازه دهید تاثیر کلام مثبت و صحبت های شما فشار روانی را از همسرتان و دیگران کم کند. قدرت سخن شما می تواند درد و رنج را از رابطه ها دور کند و کسب لذت برای طرف مقابل تان در بر داشته باشد و بتوانید در کنار هم به آرامش برسید و از زندگی لذت ببرید.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1402/5/16 13:45  مدت زمان عضویت:1987 روز
0
درود بر شما. تلنگر خیلی خوبی بود، ممنونم از شما
1402/5/16 12:18  مدت زمان عضویت:912 روز
0
دروود بیکران
مهربانو جانِ جانان

مثل همیشه ،فوق العاده عالی و اثر گذار بود
1402/5/16 11:22  مدت زمان عضویت:236 روز
0
سمیه امیدی
باسلام و درود خدمت خانم دکتر پریسا نصری عزیز .خدا قوت بانوی مهربان
عالی مثل همیشه
متشکرم از لطف و محبت شما
خدارو شکر از وجود اساتیدی چون شما عزیز دل
1402/5/16 11:15  مدت زمان عضویت:912 روز
0
خیلی عالی بود
1401/5/7 01:39  مدت زمان عضویت:1833 روز
0
مثل همیشه عالی
1401/5/7 01:39  مدت زمان عضویت:1833 روز
0
مثل همیشه عالی
1399/2/3 14:07  مدت زمان عضویت:1411 روز
0
عالی بود
1398/12/11 12:45  مدت زمان عضویت:1697 روز
0
درووووود بر شما خانم نصری بزرگ
1398/12/11 12:45  مدت زمان عضویت:1697 روز
0
درووووود بر شما خانم نصری بزرگ
1398/11/15 10:35  مدت زمان عضویت:1709 روز
0
عالی فدات...
1398/11/14 20:12  مدت زمان عضویت:1490 روز
0
عالی بسیار عالی
برنامه های مرتبط