به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

آیا ازدواج با پسر معتاد امکان پذیر است؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

آیا ازدواج با پسر معتاد امکان پذیر است؟

 

ببینید عزیزان من، اعتیاد صرفا در زمینه مواد مخدر نیست. انسان می تواند به هر چیز خوب یا بدی اعتیاد پیدا کند اعتیاد به الکل، اعتیاد به مواد مخدر و یا حتی اعتیاد به تنوع طلبی های جنسی!

پسری که اعتیاد دارد، در واقع به چیزی وابستگی پیدا کرده است که حاضر است به خاطر آن از زمانش با شما بگذرد، از تفریحش در کنار شما بگذرد و همینطور هزینه ای که قرار است در کنار شما و برای لذت و تفریح شما بشود را پای اعتیادش می گذارد.

پس در واقع یک فرد معتاد ناخودآگاه خیانت هم می کند! خیانت، نه به معنایی  که عموم می شناسند خیانت صرفا یک رابطه عاطفی یا رابطه جنسی و فرازناشویی نیست. همین که طرف مقابل شما به چیزی غیر از شما وابستگی پیدا کرده است، یعنی خیانت اتفاق افتاده است.

 

ازدواج با پسر معتاد

 

 

همیشه تفریحی شروع میشه!

بعضی از خانم ها به من می گویند، همسرم گفته: من تفریحی می کشم عزیزم!! خانم های عزیز خودتان را فریب ندهید چون طرف مقابل شما در حال فریب شماست، خواهشا خودتان را گول نزنید!!!! ازدواج با پسر معتاد هرچند که بگوید تفریحی می کشم و یا هر چیز دیگری اشتباه محض است و در واقع مثل بازی با آتش است.

اعتیاد آرام و تفریحی وارد زندگی می شود. هرگز با یک فرد معتاد و تا زمانی که ترک نکرده است ازدواج نکنید.

واقعیت این است که افراد معتاد هیچ اختیاری از خودشان ندارند و همینطور در زمینه های عاطفی، جنسی و مسائل دیگر توانایی لازم را ندارند.

اگر نامزد یا شریک عاطف شما اعتیاد دارد و دائما از شما درخواست ازدواج دارد، ابتدا از طرف مقابلتان بخواهید اعتیادش را کنار بگذارد و هرگز تن به ازدواج با فرد معتاد ندهید.

 

 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط