به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

15 دلیل اهمیت وفاداری در یک زندگی زناشویی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

اکثر افراد در جهان امروز می‌خواهند همسری وفادار داشته باشند. کسی که متعهد است. اما وفاداری به چه معنی است و چرا آنقدر مهم است؟ وفاداری درمورد قابل اطمینان بودن و قابل اعتماد بودن است. در اصل، درمورد نجیب و درست بودن است. توصیه میکنم حتما مقاله زیر را مطالعه کنید و نظرات خود را از طریق کامنت ها برای ما ارسال کنید.

 

1. چرا وفاداری مهم است؟

خوب، اگر درمورد روابط عاشقانه صحبت کنیم، این درمورد توانایی اعتماد به همسرتان است حتی وقتی چندین روز هم کنارش نباشید، چون می‌دانید نمی‌خواهد شما را فریب دهد. او وفادار است. شما کسی را می‌خواهید که بتوانید با او برای ساعتها بدون فکر کردن به کس دیگری حرف بزنید، چون تمام توجه او به شماست. وفاداری همچنین در کسب و کار حائز اهمیت است چون وفاداری در دوستی و ازدواج وجود دارد. اگر یک مشتری وفادار داشته باشید، همه چیز را خواهید داد تا او را راضی کرده و نگهدارید.

برای اینکه آن را جدی تر کنید، ما دلایل اینکه چرا وفاداری بهترین ویژگی در یک شخص است را برای شما لیست خواهیم کرد.

 

حس وفاداری

 

 

 

2. امنیت ایجاد می‌کند

اگر تا به حال نمی دانستید، حالا بدانید که وفاداری امنیت ایجاد می‌کند. وفاداری در همسر شما امنیت ایجاد کرده و باعث می‌شود حس خواسته شدن و کافی بودن داشته باشد. اگر مدت زیادی از او دور باشید، خیالتان از اینکه به شما خیانت نخواهد کرد راحت است. او به شما کاملا اطمینان دارد و شما محیط امنی را در رابطه تان ایجاد می کنید.

 

 

وفاداری و امنیت

 

 

 

3. وفاداری ارتباط را شکل می‌دهد

اگر به همسرتان وفادار باشید، به او نشان داده اید که می خواهید قبل از هر کسی او را انتخاب کنید. وفاداری به شما اجازه می دهد رابطه ای عمیق تر شکل دهید.

 

 

شکل دادنه به رابطه

 

4. این کلمه همچنین به معنی وفاداری به خود است

وفاداری به خود در اینجا مهم‌ترین اصل است. وفاداری به خود یعنی به اعتقادات، اخلاقیات، نیازها، و مسئولیت‌هایتان وفادار بمانید. شما تا ابد آنها را به هیچ دلیلی ترک نمی کنید.

 

وفاداری به خود

 

 

5. مردم شما را دوست خواهند داشت

اگر در هر جنبه از زندگی وفادار باشید، این به مردم نشان خواهد داد که شما چه نوع شخصی هستید. خنده دار بنظر می رسد، اما حقیقت دارد. اگر دلیلی برای کسی وجود نداشته باشد، نسبت به شما بی تفاوت خواهند بود.

 

 

مردم شما را دوست دارند

 

 

 

6. روابط حقیقی را شکل می دهد

اگر خیانتکار و فریبکار باشید نمی توانید رابطه ای حقیقی و قدرتمند بسازید. شما می توانید کمی رابطه بی معنا داشته باشید، اما آیا این چیزیست که حقیقتا لذت و معنا را به زندگی ما می آورد؟ من که این طور فکر نمی کنم.

 

تشکیل روابط حقیقی

 

 

7. در پاسخ هم وفاداری دریافت خواهید کرد

اگر فرد وفاداری هستید، حتی دنبال کسی که خیانت کردن را دوست دارد نمی‌روید. شما کسی را خواهید یافت که به اینکه شما را بخاطر شخص دیگری ترک کند هم فکر نمی‌کند، چون شما خودتان وفادار هستید. این بهترین پاداشی است که می‌توانید بدست آورید.

 

 

وفاداری دریافت می کنید

 

 

 

8. دوستان بیشتری خواهید داشت

مردم کسی را در اطراف خود می‌خواهند که وقتی به او نیاز دارند آنجا باشد. اگر در گذشته بخاطر دلیلی احمقانه به کسی دوباره رجوع کردید و اگر قراری را بخاطر شخصی دیگری به هم زدید، آنها متوجه خواهند شد که برای شما به اندازه کافی اهمیت ندارند. به همین دلیل است که وفاداری بسیار مهم است!

 

 

دوستان زیادی خواهند داشت

 

 

 

9. وفادار نبودن به خود شما هم آسیب می رساند

اگر در خود کمی همدلی داشته باشید و اگر با رفتار خیانتکارانه ای به کسی آسیب برسانید، این به شما نیز آسیب خواهد رساند. عزیزم به این می گویند جرم و معصیت که می تواند افراد را به کشتن بدهد.

 

 

ضربه خوردن از عدم وفاداری

 

 

 

10. هیچ کس آن را فراموش نخواهد کرد

وقتی درمورد روابط کوتاه مدت صحبت می کنیم، این مسئله زیاد مهم نیست، اما برای روابط بلند مدت، وفاداری برای افراد اطراف شما بسیار مهم است. به آنها نشان می دهد که شما ارزش آن را دارید که در اطرافشان باشید.

 

 

نبخشیدن خیانت

 

 

 

11. اولویتها

وفاداری به شما اجازه می دهد اولویت ها را در زندگی بخاطر بیاورید. باعث می شود افرادی را بخاطر بیاورید که شما را در اولویت اول قرار دادند، پس شما هم آنها را در اولویت اول قرار دهید.

 

 

به خاطر اوردن اولویت ها

 

 

 

12. کارما!

حتی اگر به آن اعتقاد نداشته باشید، فقط برای اطمینان، نمی خواهید بد باشد، درست است؟ همه ما سرنوشت خوبی می خواهیم، به این دلیل است که باید افراد خوبی باشیم. از هر دست بدهی از همان دست می گیری، این را فراموش نکنید.

 

 

قانون کارما

 

 

 

13. کارمند عالی خواهید بود

مهم نیست اگر در چیزی که انجام می دهید یا انجام آن را دوست دارید خوب عمل کنید. اگر رئیستان نتواند به شما اعتماد کند، احتمالا شما را نگه نمی دارد. اگر خیانتکار باشید خیلی سخت تر می شود برای کاری که در شغل خود انجام داده اید پاداش بگیرید.

 

 

کارمند عالی بودن

 

 

 

14. وفاداری به شما کمک می کند تا حد و مرز داشته باشید

وفاداری به این معنی نیست که اجازه دهید مردم با شما بد رفتاری کنند، برای این است که دانید در زندگی چه می‌خواهید و اینکه ارتباط با کدام افراد ارزشمند است.

 

 

حد و مرز در رابطه

 

 

15. مورد احترام قرار خواهید گرفت

چه کسی می تواند بگوید که شما نمی‌توانید بر سر قول خود بمانید؟ هیچ کس. افراد کمی هستند که می توانند چیز بدی درمورد شما بگویند و این احتمالا بخاطر این حقیقت است که شما بسیار وفادارید. این بهترین پاداش نیست؟

 

مورد احترام قرار گرفتن

 

 

16. به خود افتخار خواهید کرد

شما در چشم خود نیز بزرگتر خواهید بود. این یعنی توانایی تحمل وسوسه خیانت می‌تواند خود-ارزشی شما را به بالاترین درجات برساند. پس فراموش نکنید که با خود عادلانه برخورد کرده و نشان دهید که می توانید در مقابل این وسوسه ها مقاومت کنید.

چرا وفاداری مهم است؟ مهم است بدانید با خیانت، توانایی شکستن قلب دیگران را دارید. توانایی از دست دادن تمام دوستان و تمام فرصتهای شغلی، فقط بخاطر اینکه فکر کردید یکبار خیانت به کسی صدمه نخواهد زد. حتما صدمه خواهد زد- صادقانه می گویم خیلی هم زیاد. باعث می شود افراد اطراف شما احساس بی ارزشی کنند و حس کنند هرگز از آغاز کافی نبوده اند. این بدترین حسی است که در دنیا وجود دارد. این کار را برای کسی که برایتان عزیز است انجام ندهید. کل زندگیتان از آن پشیمان خواهید شد.

 

به خود افتخار کردن 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1397/9/18 00:35  مدت زمان عضویت:2241 روز
0
سلام . دوره های رایگان رو ک بخوام استفاده کنم روش خاصی داره؟
میگه این دوره خریداری شده است
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/9/18 07:30  مدت زمان عضویت:2387 روز
0
لطفا با شماره تماس 02188915004 جهت تهیه محصولات و راهنمایی بیشتر ارتباط برقرار کنید
1397/9/17 23:05  مدت زمان عضویت:2016 روز
-1
سلام وقت بخیر!دوماهی هست ک زندگیم با بحران جدی روبرو شده نمدونم باید چ کارکنم لطفا راهنماییم کنید وقتی با همسرم اشنا شدم تازه همسرش رو طلاق داده بود میگفت همسرش بهش خیانت کرده اونم مجبورشده طلاقش بده بمن میگفت چون طعم طلاق رو چشیده هرگز بمن خیانت نمیکنه عاشقش شدم وباهم ازدواج کردیم اما بعد از دوسال پیامک هاشو با ی خانم دیدم قسم خورد ک چیزی بینشون نیس و برای امتحان کردن همسر دوستش داره بهش پیام میده منم باورکردم اما از اون روز ب بعد اخلاقش فرق کرد دیر میومد جوابمو نمیداد تا این ک عکساشونو دیدم کار ب خانواده ها کشید و من اومدم خونه مادرم !اصلا ب روی خودش نمیاورد ی بار میگفت طلاقت میدم ی بار میگفت اشتباه کردم دوستت دارم برگرد تا این ک من چن تاشرط گذاشتم و اونم قبول کرد منم داشتم برمیگشتم خونه ک اومد و گفت دگه نمیخواد با من زندگی کنه و حاضره منو طلاق بده منم قبلا بهش گفته بودم ک اگه منو طلاق بده مهریه مو می بخشم حالا نمدونم باید چ کارکنم ؟
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/9/18 07:31  مدت زمان عضویت:2387 روز
0
سلام دوست عزیز
موضوعی که مطرح کردید را نمیتوان با یک جمله پاسخ دارد.
برای آگاهی بیشتری از خودتان پیشنهاد میکنیم دوره زنان باهوش را شرکت کنید.
چنانچه علاقمند به تهیه این دوره بودید میتوانید با شماره تماس 02188915004 ارتباط برقرار کنید.
پیروز باشید
برنامه های مرتبط