به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

چگونه یک شخصیت کاریزماتیک زنانه داشته باشید؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

چگونه یک شخصیت کاریزماتیک زنانه داشته باشیم؟

زبان بدن افراد کاریزماتیک چگونه است؟ زنان با شخصیتی کاریزما و گیرا چه ویژگی هایی دارند؟ جملات کاریزماتیک رو چطور به زبان بیاریم؟ در این ویدئو به شما خواهم گفت که چطور یک شخصیت کاریزماتیک و محبوب زنانه داشته باشید.

فکر کنید زندگیتون چطوری میشه اگر وقتی که وارد جایی میشین بقیه به سرعت جذب شما بشن و دلشون بخواد حرفاتون رو گوش بدن و مشتاقانه با شما موافقت کنند؟! کاریزما اینجا بهتون کمک می کنه و باعث میشه بقیه از شما خوششون بیاد، بهتون اعتماد کنن و از شما پیروی کنن. با کاریزما می تونید از یه آدم مطیع به یه آدم تاثیر گذار و گیرا تبدیل بشید. برای داشتن یک شخصیت کاریزماتیک زنانه حتما این ویدئو را تا انتها ببینید.

چه خوشتون بیاد و چه نیاد کاریزما باعث میشه کارهایی که از دیگران می خوایید رو انجام بدن! شاید بزرگترین اشتباه ما در باره ی کاریزما اینه که فکر می کنیم بعضی ها با این ویژگی متولد میشن و از اول اینطوری بودن! احتمالا باورش براتون سخته ولی این آدما همیشه اینطوری نبودن و خبر خوب اینه که کاریزما یک مهارت و همه می تونن اون رو یاد بگیرن! همه ی ما می دونیم هر چقدر یک مهارت رو بیشتر تمرین کنیم توی اون کار بهتر می شیم، دقیقا مثل زمانی که شما باشگاه می رید و عضله هاتون رو پرورش میدید.

 

شخصیت کاریزماتیک زنانه

 

سه ویژگی اصلی شخصیت کاریزماتیک زنانه 

1- توجه

2- قدرت

3- گرم بودن

تا حالا براتون پیش اومده وقتی دارین با کسی صحبت می کنید بخشی از مغزتون سعی کنه حرف های طرف مقابلتون رو متوجه بشه ولی بخش دیگه ی مغزتون سرگرم یه چیز دیگه باشه؟ وقتی یه نفر داره باهاتون حرف میزنه ولی شما حواستون بهش نیست، به احتمال خیلی زیاد طرف مقابل می تونه این رو از حالت چهرتون متوجه بشه، شاید فکر کنیم تا وقتی مواظب باشیم می تونیم وانمود کنیم که اونجا حضور داریم یا به حرف های طرف مقابل گوش می دیدم اما این کاملا اشتباهه!

توجه کردن، اولین رفتار افراد کاریزما

به احتمال زیاد برای شما هم پیش اومده که با کسی حرف میزدید ولی اون به حرف های شما گوش نمی داده و با وجود اینکه تلاش میکرده وانمود کنه حواسش به حرف های شماست تا شما ناراحت نشین ولی در حقیقت توجهی به شما نداشته؛ حس شما تو اون لحظه چی بوده؟ ناراحت شدین؟ عصبانی شدین؟ اذیت شدین؟ شاید هم احساس کردین اون آدم بهتون احترام نمیذاره، این توجه نداشتن هم می تونه تو حالت چهرتون مشخص بشه و هم می تونه به طرف مقابل این پیام رو بده که حرف های تو برای من مهم نیست.

یه لحظه اینو بخاطر بیارین که سر کلاس درس داشتین به چیز دیگه ای فکر می کردین و حواستون نبوده و یکدفعه استاد ازتون سوال پرسیده و اینو مطمئنه که شما جواب رو نمی دونین چون حواستون جای دیگه ای بوده و استاد هم سوال پرسیده تا مچتون رو بگیره! چون حواس پرتی شما توی کلاس درس به استاد نشون میده که بهش احترام نمی ذارید.

 

شخصیت کاریزماتیک زنانه

 

توجه کردن به همسر!

برای داشتن شخصیت کاریزماتیک زنانه باید به همسرتون توجه کنید. اولین رفتار کاریزماتیک افراد اینه که توی رابطشون با بقیه توجه داشته باشن، توجه مثل بقیه ویژگی ها یه مهارت یاد گرفتنی هست دقیقا مثل پیانو زدن یا نقاشی کشیدن! توجه داشتن یعنی اینکه بدونید هر لحظه داره چه اتفاقی میفته؟!

دومین عنصر تو کاریزما قدرت نام دارد.

برای داشتن شخصیت کاریزماتیک زنانه باید قدرتمند هم باشید.تصور کنید توی رستوران هستید یک فرد مشهور مثلا رهبر وارد اونجا میشه، احتمالا اولین کاری که  دوست دارید انجام بدید یا می خوایید بکنید اینه که با اون فرد ارتباط برقرار کنید چون اون یه آدم مهمه و می تونه روی خیلی چیزها تاثیر بذاره، پس قدرت همیشه باعث جذابیت آدم ها میشه اما قدرت ممکنه از یه راه دیگه تاثیر بذاره، برگردیم به دوران مدرسه شاید دوست داشتید با یه نفر دوست شید که نبست به بقیه خیلی قوی تر بوده تا موقعی که تو دردسر افتادید کمکتون کنه، شاید هم همیشه دوست داشتید با بچه زرنگ کلاس دوست باشید تا توی درساتون بهتون کمک کنه! پس قدرت می تونه فکری، فیزیکی، اقتصادی یا یک جایگاه اجتماعی بالا باشه!

همه جذب آدمی میشن که قدرتش رو توی رفتارش نشون میده و رفتار و زبان بدن خوبی داره.

 

شخصیت کاریزماتیک زنانه

 

گرم بودن از قدرتمند بودن هم مهم تره !

اما سومین ویژگی که شما باید حتما داشته باشید تا دیگران شما رو با شخصیت کاریزماتیک زنانه بشناسند، گرم بودنه. اگر یه نفر تمام ویژگی های قدرتمند بودن رو داشته باشه اما دیگران حس کنند این قدرت رو به خاطر علاقه یا نفع اون ها استفاده نمی کنه، دیگه جذب اون فرد نمی شن؛ بعلاوه اگر آدم های قدرتمند از قدرتشون بر علیه ما استفاده کنند ما به خودمون میگیم کاش اون آدم ها هیچوقت قدرت نداشتند!!

پس دیگران شما رو براساس نگرش، رفتار و تعاملاتی که با اون ها دارید قضاوت می کنند! زمانی که برای اولین بار با کسی برخورد می کنید یادتون باشه اون فرد هیچ پیش زمینه ای راجع به شما نداره، اگه خودتون رو قدرتمند نشون بدید و در کنارش با اون آدم گرم برخورد کنید و بهش توجه نشون بدید طرف مقابل شما رو یک آدم کاریزماتیک تصور می کنه؛ اینطوری بقیه دوست دارن با شما کار کنند، از شما خوششون میاد و به شما اعتماد می کنن و دلشون می خواد ازتون پیروی کنند.

اگر این سه ویژگی رو داشته باشین دفعه ی بعدی که وارد جایی می شین همه ی توجه ها به سمت شما خواهد بود!

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط