به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

برچسب زدن منفی به افراد و تخریب روابط عاطفی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

با برچسب زدن منفی عشقم را از دست دادم!

برچسب زدن منفی به افراد فقط باعث رنجش و از دست دادن اعتماد به نفس در آن ها می شود. چرا که فرد احساس می کند، همه شخصیت او زیر سوال رفته است و اصلا نکات مثبتی که در وجود فرد است را نمی بینیم. فقط به دنبال مچ گیری هستیم که یک خطا در فرد پیدا کنیم و شروع کنیم به برچسب زدن منفی . شما جز کدام دسته افراد در رابطه هاتون هستید؟ به آدمها برچسب منفی می زنید؟ یا بیشتر به نکات مثبت فرد توجه دارید؟

در شرایطی که اوضاع باب میل شما نیست، چطور رابطه را مدیریت می کنید؟

در این ویدئو به شما خواهم گفت که تمرکز روی نقاط ضعف افراد چه تاثیرات مخربی در روابط دارد.

 

برچسب زدن منفی

 

همیشه دنبال مچ گیری از عالم و آدم هستم!

گاهی در رابطه  تمام حسن های خوب همسرمان رو نادیده می گیریم و تمام تمرکزمون رو فقط روی یک رفتار بد فرد مقابل می گذاریم و با این کار کل شخصیت فرد را زیر سوال می بریم. البته ناگفته نماند که ما در مورد خودمون هم به همین صورت رفتار می کنیم. وقتی یک اشتباه کوچک انجام می دهیم شروع به سرزنش و تخریب و  برچسب زدن منفی به خودمان می کنیم. که دیدی ضایع شدی؟ دیدی سنگ رو یخ شدی و هزاران برچسب منفی دیگر...

به عنوان مثال در کل یک سخنرانی یک کلمه اشتباه گفتیم و فقط روی همان کلمه تمرکز می کنیم و کل سخنرانی خوبمان را فراموش می کنیم. در صورتی که اگر خودمان روی اون کلمه زوم نباشیم اصلا دیگران اون کلمه رو نمی شنوند و متوجه اشتباه ما نمی شوند.

 

برچسب زدن منفی

 

برچسب زدن منفی به همسر ممنوع!

این برچسب زدن منفی به دیگران و تعمیم دادن آن کار بسیار اشتباهی است، مخصوصا که پای همسرمان هم در میان باشد. به عنوان مثال همسرمان درجمع یک کلمه ای را بیان کرده که اصلا دست خودش هم نبوده ولی ما آن کلمه را به یک ناراحتی و کینه بزرگ تبدیل می کنیم، مدام در حال یادآوری و تکرار آن می شویم که تو اصلا متوجه حرف زدنت نیستی، تو مدام منو داری تخریب میکنی، اصلا حرف زدن بلد نیستی و باید خودتو اصلاح کنی...

یا وقتی همسرمان از یک لیست 10 تایی خرید سه قلم آن را فراموش کرده، شروع می کنیم به سرزنش و برچسب زدن که تو گیجی و همیشه فراموش میکنی و دقیقا اونایی که برای من مهم بود را نخریدی، بجای اینکه بگویم تو عزیز منی ممنون ازت که همه خریدها رو انجام دادی و اون مواردی هم که مونده اشکالی نداره با هم تامین می کنیم.
همیشه احترام فرد مقابلتان رو نگه دارید چرا که با بی احترامی و رفتار اشتباه ما آدم ها رو فقط از خودمان دور می کنیم.

 

برچسب زدن منفی

 

برچسب های مثبت در رابطه با همسرتون ایجاد کنید!

آدمها از کنار ما قرار گرفتن به دنبال حال خوب و گرفتن انرژی هستند نه اینکه ما هم حالشان را و هم انرژی شان را بگیریم. با برچسب زدن منفی مثل اینکه تو بی لیاقتی وبی عرضه ای که آدم کاری برای تو انجام دهد، ما بیشتر باعث دور شدن همسر و ناراحتی فرد می شویم و با یک رفتار اشتباه، یک حس بد و حال بد رو به طرف مقابل انتقال می دهیم.

مثلا به عنوان هدیه یک پیراهن خریدیم ولی اون لباس پاره شده یا سوخته و ما شروع به سرزنش کردن و برچسب زدن می کنیم که تو اگر می دانستی من چقدر برای خرید این لباس هزینه کردم بیشتر از آن مراقبت می کردی و تو اصلا لیاقت این هدیه را نداشتی، با این کار ارزش کارمان را هم از بین می بریم. سعی کنید با این مسائل پیش پا افتاده رابطه بین خودتان و همسرتان را خراب نکنید.

یاد بگیریم در زندگی مشترک و در ارتباطات مان به دنبال نکات مثبت باشیم و انسان ها را با ویژگی های مثبت شان مورد قضاوت قرار بدهیم، بجای ایراد گرفتن و زیرسوال بردن شخصیت افراد به آنها برچسب های مثبت بزنیم. ویژگی های خوب رفتاری فرد را فراموش نکنید و به آن ها بیشتر توجه کنید. چرا که هیچ انسانی بی عیب و نقص نیست حتی خود ما.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/10/8 02:44  مدت زمان عضویت:1783 روز
0
س خانم نصری، خسته نباشید؟ میخام یه مثال بزنم، مثلا من تو رابطه ای هستم که دلم میخاد تا زنده ام این رابطه پایدار بمونه، اما ، اما اگه طرف مقابلم دلش نخواد دوست نداشته باشه رابطه رو ادامه بده چیکار باید بکنم اگه من به اندازه موهای سرم بهش محبت کنم بهش برچسب مثبت بزنم ویژگی های خوبش و توصیف کنم اگه اون دلش نخواد باهام بمونه مثل اب خوردن منو ترک میکنه، ادم تا دلش نخواد نمیتونه رابطه رو ادامه بده حالا من هی خودم و هلاک کنم وقتی دلش نمیخاد نمیخاد دیگه. اینجاست که برچسب مثبت هیچ کمکی نمیتونه بهم کنه البته نظر من این بود، مرضیه طاهری هستم شهرستان رامیان
برنامه های مرتبط