به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

بعد از جدایی چه کنیم که درد کمتری بکشیم

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

بعد از جدایی چه کنیم که درد کمتری بکشیم؟

هر چقدر عمق دوست داشتن و عشق ما نسبت به شخصی بیشتر باشد، زخمی که از جدا شدن از این شخص بر روح و جسم ما می نشیند بیشتر خواهد بود.

میزان عشق و علاقه شماست که تعیین می کند هنگام جدایی چقدر ناراحت می شوید، اگر کنترلی بر احساسات و میزان عشق و علاقه تان نسبت به طرف مقابلتان نداشته باشید و به یکباره و کاملا احساسی دل به او ببندید قطعا آسیب پذیری شما هم به مراتب بالاتر خواهد بود.

اما گاهی اوقات این جدایی ها و شکست ها اجتناب ناپذیر است. من تمام این شکست ها و دردها را کاملا درک می کنم و می دانم که جدایی تلخ و ناگوار است.بعد از جدایی  شکافی که در روح و ذهن شما ایجاد می شود که البته هرگز نباید با آسیب ها و درد پر شود، بلکه با تمام سختی ها و تلخی هایی که دارد باید باعث رشد و پیشرفت شما شود.

 

بعد از جدایی

 

 

چاره کار کجاست؟

 خیلی وقت ها انسان ها از درد هایی که روبرویشان هست عکس العمل مناسبی از خودشان نشان نمی هند و به یکباره خودشان را می بازند، اینجاست که هوش هیجانی (e.q) می تواند به شما کمک کند که خودتان را کنترل کنید و با تمام تلخی ها و ناکامی ها خودتان را نبازید.

بعضی ها کنترل احساسات و رفتارشان را از دست می دهند و زندگی را به کام خودشان و اطرافیانشان تلخ می کنند، در صورتیکه طرف مقابلشان زندگی خودش را دارد و اصلا به فکر کسی که دائما در حال خودخوری و خودزنی است نیستند.

بعضی دیگر از آدم ها هم هستند که فکر می کنند بعد از جدایی و این اتفاق تلخی که برایشان افتاده است باید از خودشان فرار کنند و اصلا به دنبال این نیستند که ببینند مشکل کار کجا بوده که رابطه شان از بین رفته است.

دوستان عزیزم به دنبال مقصر نباشید، قبول کنید که خود شما هم یکی از مقصرین این رابطه بودید.

ایرادات و مشکلات شخصیتی خودتان را برطرف کنید. تنهایی و جدایی و ورشکستگی تنها برای شما اتفاق نمی افتد، بسیاری از آدم ها هر روزه با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند. اما برخی از این افراد شکست خورده سعی می کنند دوباره برخیزند، جا نزنند و زندگی تازه ای را شروع کنند.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/4/25 13:37  مدت زمان عضویت:1697 روز
0
خانم نصری عزیز ممنونم از کمکتون من هم غم جدایی و سوگواری بعد از جدایم دوساله که هنوز نتونستم خودمو پیدا کنم وشاد باشم بیشتر دوست دارم تنها باشم خودمو قربانی 28 سال زندگی مشترک میدونم مثل آدلمس منو جویید وانداخت دور ولی بازم همش به عقب برمیگردم خودم.و رفتارم رو بررسی میکنم هیچ دلیل وکوتاهی رو نمیبینم لطفا بازم در این مورد مطلب بزارین خیلی ها خواستن کمکم کنن از دکتر روانپزشک گرفته تا روانشناس که دوستان صمیمیمن هستن ولی لحن شما خیلی رو من تاثیر گذاره وقلبم راحت قبولش میکنه دعای خیر من همیشه برای شما ادامه داره سپاس بی کران
برنامه های مرتبط