به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

کدام دسته از مادرشوهر ها حسود هستند؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

کدام دسته از مادر شوهر ها حسود هستند؟

دشمنی عروس و مادر شوهر از کجا شروع می شود؟

 

بیشترین اختلاف نظرها و دشمنی ها با مادرشوهر به این علت است که عروس و مادرشوهر از یکدیگر شناختی ندارند و اصولا با رفتارهای اشتباه این دشمنی را بیشتر می کنند.

یه وقت هایی مادران بعد از ازدواج پسرشان بسیار دلگیر و ناراحت می شوند، هرچند خوشحالند از اینکه پسرشان سروسامان گرفته و در کنار دختری زندگی می کند که عاشقانه یکدیگر را دوست دارند.

اما با وجود همه ی اینها، بعضی  از مادران نمی توانند به یکباره دوری مادرشان را تحمل کنند و از سر دلسوزی به عروس تازه وارد خانواده توصیه هایی میکند. دست بر قضا عروس تازه وارد هم از آنجایی که به خلق و خوی مادرشوهر عزیزش آشنا نیست، بنا را بر دخالت مادر شوهر در زندگی می گذارد.

به طور مثال ممکن است مادری به عروسش بگوید: پسرم فلان غذا را بیشتر دوست دارد، یا آن غذا را برای او درست نکن و جملاتی از این دست.

نو عروس های عزیزم، در این مواقع، مادر شوهر شما به هیچ عنوان قصد دخالت در زندگی شما را ندارد و فقط برای اینکه نشان دهد بیشتر هوای پسرش را دارد دست به این رفتارها می زند و چنین توصیه هایی می کند.

 

 

مادر شوهر

 

 

شما می توانید با سیاست های زنانه تون دل مادر شوهر تان را به راحتی نرم کنید 

در ساده ترین حالت می توانید با سیاستی که به خرج می دهید طوری که مادر شوهرتان احساس کند شما نه تنها قرار نیست پسرش را از او جدا کنید بلکه شما علاوه بر اینکه عروس خوبی برای  او هستید، یک دختر مهربان هم برای مادر همسرتان هستید!

بیشترین اختلاف نظرها و دشمنی ها با مادرشوهر به این علت است که عروس و مادرشوهر از یکدیگر شناختی ندارند و اصولا با رفتارهای اشتباه این دشمنی را بیشتر می کنند.

در این ویدئوی کوتاه راهکارهایی ارائه کردم که با رعایت آن می توانید دل مادر همسر خود را به راحتی به دست بیاورید.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/9/13 00:20  مدت زمان عضویت:2079 روز
0
ممنون خانم نصری عزیزم
1398/5/16 15:28  مدت زمان عضویت:1671 روز
0
خب اگه خانوم همچین احترامی بزاره اما همسر احترام ب خانواده دختر نزاره چی؟؟
1398/4/28 19:08  مدت زمان عضویت:1857 روز
0
اگه پسرهامون رو وابسته ب خودمون بار نیاریم. اینجورییی نمیشه. کاش آموزش هایی برای خانواده ها بذارید استاد جان. چون مادرها هم ب نظرم به آموزش احتیاج دارن. مگه قراره پسر جای شوهر اون مادر رو پر کنه؟
پاسخ ها
ساناز جلیلی
1398/8/14 08:36  مدت زمان عضویت:1602 روز
0
باور کنید بعضی از مادرای پسرا به هیچ صراطی مستقیم نیستن من قصد توهین ندارم ولی این چیزا خیییلی بستگی به سطح سواد و فرهنگ و طبقه اجتماعی اون خانم داره کسیکه از این چیزا بی بهره اس هرچی هم بهش محبت کنی سودی نداره ...
برنامه های مرتبط