به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

چطور فکر می کنید

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

شما چطور فکر می کنید؟ در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
چقدر به دیگران اعتماد دارید؟ آیا به نظر خودتان لیاقت ثروتمند شدن را دارید؟ در واقع شخصیت و افکار شما نقش کلیدی را در موفقیت و ثروتمند شدن شما ایفا میکند. ظرفیت های درونی را برای ایجاد و حفظ پول هنگفت بالا ببرید.

میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

1397/9/1 16:48  مدت زمان عضویت:1725 روز
0
سلام من یک ساله که با یه اقایی نامزد کردم و نه عقدو ایشون فقط یه ماشین داره و ماهی دو تومن حقوق تهران زندگی میکنن و من اصفهان اما جدیدن حس میکنم زندگی با ایشون برام سخت خواهد بود خودمون وضعیت مالیمون در حد متوسطه آیا به نظرتون میتونیم منزلی بخریم با وام و من خودمم کار کنم چون من حس میکنم بهتر از این ها میتونستم انتخاب کنم ولی خب وفاداری این اجازه رو بهم نمیده که به خاطر وضعیت مالیش ولش کنم چکار کنم که این حس در من از بین بره که من دیگه به کسی نخوام فکر کنم.
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/9/3 08:21  مدت زمان عضویت:1942 روز
0
سلام دوست عزیز شما از ابتدا اشنایی شرایط او را دید و انتخاب کردید که میتوانید با چنین شخشی با این میزان درامد زندگی کنید .اگر ذره ای احساس میکنید که نمیتوانید با او زندگی کنید و با سرایط ماای او نمیتوانید کنار بیایید بهتر است رابطه را ادامه ندهید ‌اما اگر در خود این توانایی را میبینید که میتوانید با او همکاری کنید و شما هم به سر کار بروید و او را کمک کنید ادامه دهید .شما نباید به فرد دیگری فکر کنید زن و شوهر باید در کنار هم زندگی خود را بسازند .بازهم پیشنهاد میکنم تا زمانی که زندگی مشترک خود را اغاز نکردید به این موضوع بیشتر فکر کنید .
1397/4/3 08:34  مدت زمان عضویت:1738 روز
0
سلام سرکار خانم نصری عزیز خوبید میشه یه سوال بپرسم تو یه ویدئو گفتیید که در گذشته ایامی داشتید که حتی پول برای خرید مایحتاج اولیه منزل هم نداشتید اگه اون آقای مغازه دار محله بشما نسیه جنس نمی داد میتوانستید روزگار رو بگذرانید هرچند که اون آقا براتون تعریف میکرد که پنیر تبریزی خیلی خوشمزه داره تخم مرغ تازه محلی داره و ..... وقتی پول نداشتی چطور میخواستین بخرین ؟ عزیزم من نوعی هم دستم خالیه این ویدئو ها رو میبینم اما نمیتونم پکیج تون رو تهیه کنم همه مسئولیت زندگی گردن من هست یه زمانی زندگیم ایجاب میکرد اما الان شوهرم به راحتی شونه خالی میکنه دیگه بریدم دوسال پیش قلبش رو انزیو کرد شده براش بهونه. من 22ساله سرکار می رم شوهرم حتی بعضی وقتا پول بنزین ماشین رو هم ازمن میگیره . جلو دو فرزندم اگه بگم ندارم داد و بیداد میکنه که مدیریت مالی با تو هست من نگفتم برو سر کار و ..... دیگه خسته شدم دنبال شغل دوم میگردم با کارشناس آقای ماهان تیموری هم تماس گرفتم هنوز راهنمایی بهم نکردند من که پول ندارم باید چکار کنم شدیدا تحت فشار مالی و عاطفی هستم. لطفا عاجزانه خواهش میکنم عزیزم مرا راهنمایی کنید طوبا کبیری نیت
1397/3/19 13:45  مدت زمان عضویت:1752 روز
0
باسلام و خسته نباشید، من احساس قدرت زیادی درونم دارم از زمان کودکی.اما هیچ استادی نداشتم تااز این موهبت الهی که درونم هست بهترین بهره رو ببرم.سپاسگزار میشم در این راه کمکم کنید.البته بالطف خداوند و همت خودم از صفر به درجه قابل توجه ایی از ثروت خودم رو رسوندم.اما مطمئنم لیاقتم خیلی بالاتر از این حرفهاست.ممنون میشم راهنماییم کنید.تشکر
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/3/20 13:45  مدت زمان عضویت:1942 روز
0
سلام دوست عزیز با توجه صحبتهایی که داشتید شما موفق هستید شما با یک برنامه ریزی درست و دقیق و پشت کار میتوانید به انجه که میخواهید دست پیدا کنید .کافی بخواهید .لیستی از اهداف خود تهیه کرده و الویت بندی کنید و بر اساس ان پیش بروید .
1397/3/13 18:15  مدت زمان عضویت:1758 روز
0
عالی
برنامه های مرتبط