به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

10 ویژگی کمتر گفته شده درباره زنان آلفا

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

مهم ترین ویژگی های زنان آلفا

یکی از بهترین و محبوب ترین تیپ‌ های شخصیتی در زنان، آلفا است.زنان آلفا خصوصیات حیرت انگیز و شگرفی دارند که هر کسی را مجذوب می کند. زن آلفا یک زن با وقار، و مهربونه که عزم و اراده ی راسخی داره، در حالی که ممکنه خیلی از افراد دیگه توی مدیریت زندگی شجاعت و مهارت لازم رو نداشته باشند؛زن آلفا میدونه کیه،‌چیه و دقیقا چی میخواد و به هیچ وجه به خاطر اون پشیمون نمیشه!با وجود پیشرفت های زیادی که در فرهنگ های مختلف اتفاق افتاده، متاسفانه باز هم کلیشه هایی در مورد زنان به وجود اومده و همچنان ادامه داره؛کلیشه هایی مثل زن ها ضعیف هستن، زن ها حساسن، زن ها خیلی زود احساساتی میشن، زن ها همیشه به یک مرد نیاز دارن و ... اما شاید همین کلیشه ها باعث شده زن آلفا متمایز تر از بقیه زن ها باشه!وقتی برای اولین بار با یک زن آلفا دیدار کنید، تحت تاثیر شخصیت و رفتارشون قرار می گیرید.بخش بزرگی از جامعه ما هنوز معتقدهست که زن باید ازدواج کنه و در کنار خدمت رسانی به همسرش بتونه بچه های زیادی هم به جامعه تحویل بده.این در حالیه که خیلی از خانم ها با پی بردن به قدرت درونی خودشون با سرعت در حال رشد هستن و به این ترتیب احتمال بروز شخصیت های آلفا در بین زنان به شدت بالا خواهد رفت. 

 

10 ویژگی کمتر گفته شده درباره زنان آلفا


 1.زن آلفا به راحتی تسلیم نمیشه
آلفا بودن یعنی شمت مسئولیت زندگی خودت رو بر عهده می گیری و گاهی اوقات این به این معناست که برای چیزی که می خوایید عقب نشینی نکنید.زن آلفا دوست داره هر چیزی رو که میخواد به دست بیاره، بخاطر همین بیشتر اوقات بجای اینکه زنان قدرتمند واقعا قدرتمند به نظر برسن، پست و خودخواه دیده میشن.

 

2.زن آلفا همیشه جز اولین هاست
وقتی یک زن آلفا چیزی رو بخواد، منتظر نمی شینه تا به سراغش بیاد و خودش برای خواسته ای که داره تلاش می کنه!این خواسته می تونه شغل، خونه، ماشین، شریک زندگی و ... هر چیز دیگه ای باشه.گاهی ممکنه مردم به اشتباه این رفتار و اعتماد به نفس زن آلفا رو پرخاشگری بدونن اما زن آلفا اهمیتی نمیده.زن آلفا بیش از حد معمول به دنبال تحقق رویا و خواسته هاش هست.

 

3.زن آلفا  کاملا متعهد و وفادار
 زن آلفا برای رسیدن به خواسته ها و تامین نیازهاش به کسی وابسته نیست و انرژی خودش رو صرف این موارد نمی کنه.به همین خاطر هر رابطه ای از نظر زن آلفا یک پاداش و با احترام و قدردانی که خودش انتظار داره در اون رابطه رفتار می کنه.شاید خودش همیشه این احترام رو دریافت نکنه اما مادامی که رابطه وجود داره اون رو انجام میده، چون اعتقاد داره کار درستیه!

 

4.زن آلفا هدفمند زندگی می کنه
زن آلفا توسط جاه طلبی و اهدافش هدایت میشه، می دونه چی می خواد و همیشه نگاهش به هدفیه که برای خودش مشخص کرده.زن آلفا می دونه چطور راحت باشه اما زندگی وقتی با چالش رو برو بشه براش سرگرم کننده تر هست، زن آلفا چون می دونه چه عواملی تصمیماتش رو در زندگی تحت تاثیر قرار می دن و هدایت می کنن، هیچوقت برای کاری که میدونه باید در زندگی خودش انجام بده تردید نمی کنه.

 

5.زن آلفا نگران تنها موندن نیست
زن آلفا می دونه چطور از خودش مراقبت کنه و این به این معنیه که در حالی که جامعه داره بهش میگه به یک مرد احتیاج داره، زن آلفا می دونه که به تنهایی هم می تونه کاملا خوشبخت باشه.زن آلفا حتی وقتی توی رابطه باشه گاهی دوست داره تنها بمونه، و ازتنهایی خودش لذت ببره و دوباره ارتباط برقرار کنه.زن آلفا برای هیچ چیزی نیاز به حضور فرد دیگری نداره و به تنهایی از پس همه کارهاش بر میاد، این کار می تونه دیدن یک فیلم، خرید خونه یا هر چیز دیگه ای باشه.

 

6.زن آلفا جاه طلب هست
اگر بتونید فقط یک چیز در مورد زن آلفا بگید، اون جاه طلبیه زن آلفاست.زن آلفا در همه زمینه های زندگی خودش در حال تعیین اهداف و برنامه ریزی برای دست یابی به اون هاست و هیچ عذر خواهی در این باره نمی کنه.زن آلفا زمانی احساس خوب و عالی بودن داره که از تک تک لحظه های زندگیش بهینه استفاده کرده باشه.فقط مردهایی می تونن با یک زن آلفا کنار بیان که بتونن قدرت جاه طلبی اون رو بپذیرند.

 

7.زن آلفا می تونه همه رو دور هم جمع کنه
زن آلفا به راحتی میتونه جمع دوستان، خانواده و همکاران خودش رو کنار هم بیاره و رویداد های مختلف رو ساماندهی کنه.زن آلفا عاشق برنامه ریزی هست و دوست داره همه فرصت برقراری ارتباط با همدیگه رو داشته باشن.مثلا در یک مهمونی این زن آلفاست که همه رو بهم معرفی می کنه و دوست داره مطمئن بشه که به همه اندازه کافی خوش می گذره. 

 

8.زن آلفا برای باورهاش می جنگه
زن آلفا همیشه آماده ایستادنو تلاش کردن هست و معتقد کار درستی انجام میده. شما هیچوقت نمی تونید زن آلفا رو بترسونید و یا مجبورش کنید سکوت کنه.زن آلفا می دونه چی درسته و چی غلطه و اگر بیش از حد مجاز پا بگذارید، بهتره مراقب باشید.زن آلفا عدالت و مسئولیت پذیری بالایی داره ، با وجود اینکه بعضی افراد اون رو آزار دهنده می دونند اما اهمیتی نمیده.زن آلفا انتقادی فکر می کنه و در مورد هر چیزی به دنبال عدالت هست.در اصل زن آلفا این کار رو برای منافع بیشتر انجام میده و براش اهمیتی نداره که درباره نه گفتنش، چی می گن.

 

9.زن آلفا قدرتمند و مقاوم هست
همه ما در زندگی گرفتاری ها و مشکلاتی رو ست سر گذاشتیم و زن آلفا هم مستثنا نبوده اما از طریق قدرت ذهنی محض، موفق شده راه خودش رو در هر موقعیتی که در اون قرار داره باز کنه و خودش رو نجات بده.زن آلفا ممکنه با فقر، بدرفتاری، خیانت و ... برخورد کرده باشه اما بار هم تونسته بلند شه و با قدرت بیشتری به زندگی ادامه بده.زن آلفا احساسش نسبت به هدفش رو در هر موقعیتی حفظ میکنه و می خواد هر چقدر میتونه در زندگی چیزهای بیشتری به دست بیاره.به عبارت دیگه زن آلفا تسلیم نخواهد شد.

 

10.زن آلفا به قبیله درونی خودش وفاداره
اگر خوش شانس باشید که در حلقه نزدیک زن آلفا هستین ، و به گونه مراقب شماست که باور نمی کنید واقعی باشه.زن آلفا فقط به افرادی اجازه میده بهش نزدیک شن که بهشون اعتماد داره.درسته زن آلفا دوست و آشنایان زیادی داره اما فقط تعداد کمی ازاون افراد می تونن کنارش باشن، با این وجود زن آلفا با همه با مهربونی و احترام رفتار می کنه.اما با افرادی که نزدیک او هستن دقیقا مثل خانواده خودش رفتار می کنه و هر کاری برای مراقبت و مخافظت از اون ها انجام میده.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1400/4/8 01:54  مدت زمان عضویت:578 روز
1
عاااالی بـود
1400/3/25 14:11  مدت زمان عضویت:1322 روز
1
کاش میتونستم تبدیل بشم به یک زن آلفا با اینکه کارمند هستم و مستقل از لحاظ مالی و قبل از ازدواج مثل یک مرد تو خانواده بودم ولی تو زندگی مشترک نتونستم یک زن آلفا باشم کاش بگید چطور شروع کنم که تبدیل بشم به یک زن آلفا
برنامه های مرتبط