به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

10 خواسته زنان آلفا که هیچکس نمی داند!

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

زن آلفا چی می خواد؟

شاید براتون این سوال پیش اومده باشه که حالا من از کجا متوجه بشم شخصیت زن آلفا رو دارم یا نه؟
اصلا اگه بخوام یک زن آلفا باشم یا یک زن آلفا تربیت کنم باید چیکار کنم؟

الان هم ممکنه بتونم ویژگی های یک زن آلفا رو در خودم پرورش بدم؟

اگه دنبال پیدا کردن جواب این سوالاتی پس تا انتها با من همراه باش.

قبل از هر چیزی لازمه بدونی که اصلا زن آلفا بودن به چه چیزی نیاز داره؟!

در ادامه 10 مورد از چیزهایی که یک زن آلفا در زندگی و رابطه اش به اون ها نیاز داره رو مطرح می کنیم.

 

خواسته های زن آلفا
1. آن‌ها نیاز دارند که به چالش کشیده شوند.

2. آن‌ها به اعتماد نیاز دارند.

3. آن‌ها به احترام نیاز دارند.

4. آن‌ها به استقلال‌ نیاز دارند.

5. آن‌ها به کسی نیاز دارند که بتواند پا به پای‌شان حرکت کند.

6. آن‌ها به یک شریک زندگی برابر نیاز دارند.

7. آن‌ها نیاز دارند که بخندند.

8. آن‌ها نیاز دارند که به وقت ضرورت از آن‌ها انتقاد شود.

9. آن‌ها به یک شخص مطلع نیاز دارند.

10. آن‌ها به یک شخص با تدبیر نیاز دارند.

 

زن آلفا چطور یک مرد رو جذب می کنه
زن های آلفا دارای ویژگی های ثابتی هستند که به راحتی اون ها رو از سایر زنان متمایز می‌کند.بازیگوشی، شیطنت و قدرت زنانگی ویژگی هایی ست که مثل آهنربا مردان رو به سمت آنها جذب می کنه و با جذابیت جادویی همیشه توجه زیادی از مردان به خودشون جلب می کنند.اما خصوصیاتی مثل لجبازی، تکبر، اعتماد بنفس بالا، سرکش بودن و در کل ویژگی های که با قدرت طلبی مردان تداخل داره هم عاملی برای گریزان بودن مردان از زنان آلفا میشود.بنابراین مردان به دوراهی سختی می‌رسند ،کشش دیوانه کننده ای که اجازه نمی ده از زن آلفا فاصله بگیرند و همین طور تلاش هم زمان برای گریز از آن ها!

چرا که مردان در طول دوره تکامل همواره برتر و مسلط بر زن بوده اند بنابراین تحمل زن راهبر و باهوش از توان اکثر آنها خارج است و وقتی متوجه می شوند زنان آلفا مطیع نمی شوند و هیچ زمان در بند یک مرد نمی‌مانند.

بسیاری از مردان در مواجهه با این تداخل درونی، با این تیپ زنان ارتباط برقرار کرده و وارد رابطه می‌شوند اما قبل از اینکه رابطه وارد مرحله جدی بشود، فاصله گرفته و به سراغ زنان بتا می روند.

 

 نشانه هایی که میگه شما یک زن آلفا هستید
هرچند عبارت “زن آلفا” تصویر یک زن قدرتمند رو در ذهن ما به وجود میاره، اما تشخیص زنان آلفا همیشه آسان نیست.

با مطالعه ادامه این مطلب می‌تونید بارزترین ویژگی زنان آلفا رو بشناسید.

 

1.اعتماد به نفس طبیعی

یک زن آلفا دارای اعتماد به نفس طبیعی ست. او به دلیل توانایی های خودش در انجام صحیح کارها از اعتماد به نفس لازم وطبیعی برخوردار است.زن آلفا رفتار رنجش‌آور یا صدای بیش از حد بلند نداره، بلکه رفتارش است که منجر به افزایش احترام از سوی دوستان و همسالانش می‌شود.وقتی اعتماد به نفس طبیعی باشد، واقعی است و ناظران ماهر همیشه می‌تونند تفاوت رو تشخیص بدند. 

 

2.یک زن آلفا نادانسته‌ هاش رو می دونه

خرد و پیگیری مداوم زن آلفا برای دانش، بهش یاد داده که همه چیز رو نمی دونه.این همان چیزیه  که زن آلفا رو نجات می‌ده و از مغرور و خودشیفته بودنش جلوگیری می‌کند.

 

3.منظورش رو به راحتی به بقیه منتقل می کنه

یکی از ویژگی های زنان آلفا اینه که آنچه در ذهن دارند بی‌پرده می‌گویند.مردم به سمت اون هاجذب می شن، چون می دونن که زن آلفا همیشه حقیقت رو میگه و علاقه‌ای به پوشوندن واقعیت برای جلوگیری از آزار دیدن احساسات دیگران ندارد.یک زن آلفا که عادت داره حقایق رو هر چند تلخ بیان کنه و آدم‌های دیگه می‌تونند صداقت او رو ببینند و ذات صریح و اصیل زن آلفا رو تحسین کنند.

 

4.توانایی استفاده از نقد سازنده را دارند

یک زن آلفا هرگز از شنیدن حقیقت در مورد خودش نمی ترسه؛چون مایل به ادامه تلاش و پیشرفت هست.اگر انتقاد مثبتی بهش وارد بشه، ازش درس می‌گیره و اون رو به نفع خودش و  پیشبرد اهدافش به کار می‌بره.

 

5.هرگز با زنان دیگر رقابت نمی کنه

یکی دیگه از ویژگی های زنان آلفا اینه که می دونن چه چیزی براشون مفید هست و مهمتر اینکه، چه چیزی براشون هیچ فایده‌ای نداره.دیدن موفقیت بقیه زنانی که به اهداف‌ شون نزدیک می شن، می‌تونه باعث بشه که یک زن متوسط ​​احساس اعتماد به نفس کمتری داشته باشه، اما یک زن آلفا چنین مشکلی رو نداره.زن آلفا هر روز صبح با این آگاهی که تنها رقیبش خودش هست، به آینه نگاه می کنه!

 

6. زن آلفا هوش هیجانی بالایی داره

ویژگی ممتاز دیگه ای که زنان آلفا دارند، داشتن هوش هیجانی بالاست.دانستن نحوه درک موقعیت‌ها و آدم‌ها قسمت مهمی از زن آلفا بودنست و زنان آلفا این تجربه رو دارند که بدونند شرایط، معاملات تجاری یا روابط شخصی چه زمانی برای آنها مفید است.از همه مهمتر، اونها می‌دونند که چطور یک رابطه بالقوه مضر رو شناسایی کنند و از اون دور بشن.زن آلفا از مخزن دانش عاطفی خودش استفاده می کنه و هرگز خودش رو در مخمصه‌ای که نمیتونه از اون خارج بشه، چه شغلی و چه شخصی، قرار نمی ده.

 

7.زن آلفا بین کار و زندگیش تعادل داره

ایجاد تعادل بین کار و زندگی برای زنان آلفا خیلی ساده ست.زن آلفا می دونه که حفظ این تعادل چقدر مهمه و هیچوقت اهمیت اون رو دست کم نمی گیره.زن آلفا احساسات خودش رو می شناسه، و در صورت نیاز به استراحت، به خودش فرصت میده تا فشار رو کم کنه.به علاوه، می دونه که چه زمانی باید تمرکز بیشتری روی کار و مسائل شغلیش داشته باشه. 

 

8. زن آلفا هرگز تسلیم نمیشه

این احتمالاً شگفت‌انگیزترین وزیباترین ویژگی زنان آلفاست.واقعیت اینکه اون ها می‌دونند تا زمانی که پیروزی کاملی رو که می‌خوان به دست نیاوردن، راه ادامه داره.این کیفیت همون چیزیه که امکان پیروزی رو به زنان آلفا میده و اون ها رو از سایر افراد جامعه متمایز می ‌کنه. اگه تو هم این ویژگی ها رو در خودت داری، بهت تبریک می گم تو یک زن آلفا هستی!

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1400/3/27 06:34  مدت زمان عضویت:1416 روز
0
درود استاد نصری بزرگوار⁦🙏🏻⁩
یک مهربانوی آلفا؛ استقلال در همه ی زمینه ها؛
استقلال مالی،استقلال روحی،استقلال جسمی و جنسی
که خود استقلال و تمام جوانب اندازه 20تا کتاب حرف داره.استقلال جسمی،خودش لباس،رنگ مو،کوتاه و بلند بودن موشو انتخاب کنه.استقلال جنسی،باید توی رابطه جنسی،بهش احترام گذاشت،نه برده جنسی باشه.
تعیین زمان و نوع سکس و.....استقلال فکری
کلآ،زنان ایران بیشتر از هر جای دنیا،
برده هستند،اما،برده پنهان.
برده جسمی و جنسی،برده مالی،برده روحی و روانی،
برده در خانه پدر و همسر،برده عواطف و احساسات
برده افکار پوچ و قدیمی خانواده اول و اقوام مربوط(پدر و مادر،برادر وخواهر)خانواده دوم(همسر )و خانواده سوم
(خانواده همسر و اقوام مربوط)
برنامه های مرتبط