به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

بالاترین جایگاه اجتماعی برای زن آلفاست!

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

بالاترین جایگاه اجتماعی برای زن آلفاست!
در حیواناتی که زندگی اجتماعی دارند، دسته بندی بر اساس سلسله مراتب قدرت وجود دارد که در هرم اجتماعی به نام آلفا ،بتا و اومگا تعریف میشود.آلفاها قدرتمندترین اعضای گروه اجتماعی هستند که در راس هرم به عنوان لیدر و سرگروه قرار می گیرند، هدایت و مسئولیت گروه به عهده آلفای گروه ست.

آلفاها بیشترین سهم از امکانات اجتماع  را طلب می کنند و…،لازم به توضیح نیست که انسان ها نیز جز حیوانات اجتماعی می باشند و این دسته بندی در اجتماعات شان دیده می شود.

به طور طبیعی انتظار میرود که  نرها آلفا باشند به همین دلیل ماده های آلفا در گروه چالش ها و خطرات زیادی در انتظارشان ست و چه بسا جان خود را از دست می دهند.هیلاری کلینتون ،ملکه الیزابت اول ، اوپرا وینفری و آنجلینا جولی از زنهای آلفای مشهور هستند.

 

دلیل جذابیت جادویی زن آلفا
همین طور که می بینید بر خلاف تصور عامه آلفاهای ماده ویژگی و رفتارهای مردانه ندارند؛ برعکس در اوج زنانگی هستند تنها تفاوتشان با سایر زنان با ظاهر زنانه در این ست که برخلاف زنهای بتا و یا حتی اومگا می توانند همزمان با حفظ ظرافت زنانه در اوج قدرت و رهبری قرار بگیرند.

زن های آلفا دارای ویژگی های ثابتی هستند که به راحتی آنها را از سایر زنان متمایز می کند، بازیگوشی ،شیطنت و سکسی بودن ویژگی هایی ست که مثل آهنربا مردان را به سمت آنها جذب میکند.

 

زن آلفا، آرزوی دست نیافتنی مردان
اما خصوصیاتی مثل لجبازی، تکبر، اعتماد بنفس بالا، سرکش بودن و در کل ویژگی های که با غالب ظریف زنانه در تضاد ست هم اولین دلیل اصلی برای گریزان بودن مردان از زنان آلفا میشود.

زنان آلفا با جذابیت جادویی همیشه توجه زیادی از مردان را به خود جلب می کنند و تقریبا همه این مردان در آرزوی رسیدن به آنها هستند و چه بسا بین شان برای رسیدن به این آرزو رقابت در می گیرد.

اما با گذشت زمان همه چیز تغییر می کند ،مردان به دوراهی سختی می رسند ،کشش دیوانه کننده ای که اجازه نمی دهد از زن آلفا فاصله بگیرند و همین طور تلاش هم زمان برای گریز!

 

جایگاه قدرت در رابطه عاطفی زن آلفا 
چراکه مردان در طول دوره تکامل همواره برتر و مسلط بر زن بوده اند بنابراین تحمل زن راهبر و باهوش از توان اکثر آنها خارج ست و وقتی متوجه می شوند زنان آلفا مطیع نمی شوند و هیچ زمان در بند یک مرد نمی مانند تصمیم ماندن یا رفتن با چنین زنی برایشان سخت تر هم میشود و خیلی از مردان علی رغم کشش و فریاد درونی قبل از اینکه رابطه وارد مرحله جدی بشود فرار کرده و به سراغ زنان بتا می روند.

 

 زنان بتا
زنان بتا که از جمله معروف ترین آنها میشود از مارلین مونرو ،جنیفر انیستون و مادر ترزا نام برد.

برخلاف زنان آلفا علاقه ای به قدرت و امور مدیریتی ندارند، آنها پکیج کاملا کلاسیک و سنتی از زنانگی هستند.

دلسوز،دلخوش به لذت های ساده و اغلب مخالف فمنیسم که برای عشق و عاشقی،خانه داری و مادر بودن ساخته شده اند.

آنچه هر مردی برای یک خانه با آرامش به آن نیاز دارد اما ذات ماجراجو و تنوع طلب مردان علاوه بر آرامش خانه چیزهای دیگری را نیز طلب میکند که هیچ زمان یک زن بتا  با توجه به پایبندی اش به عرف و سنت ها قادر به انجام آنها نیست و در نتیجه همیشه معشوقه های پنهان مردان زنان آلفا هستند.

زنانی که شاید نتوان زیر یک سقف آنها را تحمل کرد اما آنقدر فریبنده هستند که مردان به خاطر تجربه بودن با آنها بر سر عشق و زندگی شان ریسک کنند.

 

زن آلفا عشق می ورزد، اما هرگز وابسته نمی شود
زنان آلفا هیجان و شور و شوق را به زندگی های روتین و سرسنگین تزریق می کنند.
آنها به خوبی می دانند چه چیزی مردان را خوشحال و هیجان زده می کند، زنان آلفا هرچند همیشه در میان مردان جذاب زیادی احاطه شده اند اما نیازی به کمک و همراهی شان ندارند.
وابستگی مالی و عاطفی با مردان ایجاد نمی کنند، از آنها طلب عشق نمی کنند.

 

زن آلفا با حرف زدن عاشق شما نمی شود
اگرچه زنان به طور ذاتی از طریق شنیداری جادو شوند اما زنان آلفا در برابر تملق و تعریف های مردان ضعف نشان نمی دهند و مسخ نمی شوند و به همین دلیل با همان سرعتی که وارد رابطه دوستی با مردی شده اند هر زمان احساس بی حوصلگی و خستگی کنند مثل شبح غیب می شوند گویی که هیچ زمان نبوده اند.

زنان آلفا توجهی به مردان بتا و اومگا از خود نشان نمی دهند و تنها جذب مردان آلفا می شوند.

رویارویی با یک مرد آلفا برای زن آلفا درست مثل سایر بخش های زندگی همانند کارزار جنگ و رقابت می ماند و زن آلفا از کشمکش و بازی کردن بر سر قدرت و سلطه با مرد در طول رابطه لذت وصف ناشدنی می برد.

مردی که بتواند زن آلفا را در این جنگ شکست دهد پادشاه زن آلفا خواهد بود اما این اتفاق در کمتر رابطه ای میفتد؛ چراکه اغلب مردان در تقابل با هوش، زیرکی و سلطه جویی زنان آلفا عقب نشینی کرده و بازی قبل از پایان و تعیین نتیجه، نیمه تمام باقی می ماند!

شما در رده بندی اجتماع انسانی در کدام دسته قرار گرفته اید؟!

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط