به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

زنان آلفا در روابط عاطفی چگونه هستند؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

زن آلفا در رابطه عاطفی
زنان آلفا پدیده جدیدی نیست اما زمانی خیلی نادر بودند.شاید در دوره مادران ما زنانی بودند که بر خلاف جهت آب شنا می کردند، نویسنده، سیاستمدار، بازیگر، دانشمند، پزشک یا هنرمند یا همسران سنتی بودند که مادر شدن و هیچ وقت از آن نقش بیرون نیومدن و هدایت و مدیریت همسرشان  به بچه هاشون اضافه شده اما هیچ مردی خواهان چنین چیزی نیست.

زن آلفا بیشتر از هرچیزی مدیره،  زن آلفا رو در مقام همسرش  در محل کار یا کنار فرزندش می تونید پیدا کنید.این که زن آلفا روز خودش رو چطوری سپری می کنه مهم نیست، مهم اینه که چه رفتاری در پیش گرفته؛ زن آلفا مسئولیت همه چیز و همه کس را به عهده می گیرد و در یک کلام رئیسه!

 

انتظار مرد از زن آلفا
 اما مشکل اینجاست که هیچ مردی توی خونه رئیس یا رقیب نمیخواد، اون رابطه ممکنه موقت پیش بره اما در نهایت نابود میشه.همانطور که اشاره کردیم تیپ های شخصیتی آلفا افراد سخت گیر و مضطرب هستن که این خصوصیت از آنها آدمهای سختکوش جا طلب و کمال گرا می سازد. طبق تحقیقات روانشناسی جذاب ترین تیپ شخصیتی از نظر آقایون زنان آلفا هستند چرا چون این زن حاضر عین مهربانی و لطافت شخصیت استوار و قوی دارد و به نقاط مثبت شخصیتی خودشان اشراف کامل دارند.

 

جذابیت های زن آلفا
 اعتماد به نفس بالا و تلاش برای زندگی رویایی در کنار همسر زن آلفا رو به یک آدم دوست داشتنی تبدیل می کند.

زن آلفا تو رفتارهای زنانه خودش خیلی موفق عمل میکنه و لطافت روحی اونا هر مردی را تحت تاثیر قرار میده.

 زن آلفا در مورد کوچکترین مسائل زندگی زناشویی هم ساعت‌ها فکر میکنه و چالش‌های به وجود آمده را با نیم نگاهی احساسی و نیمه منطقی  بررسی می کنه!

 اما بعضی  وقت ها قدرت درونی آنها روحیه قدرت‌ طلبی و مرد سالارانه آقایون را زیر سوال میبره.

 آلفا توی رابطه بی نهایت وفادار و متعهد و با وقار  رفتار می کنم.

 زن آلفا نیازی به تایید و تعریف و تمجید دیگران ندارد و به قدرت خودش ایمان دارد.

 

کشش مردان به زن آلفا 
اما یکی از نکات منفی که زن آلفا در رابطه با آقایون داره اینه که جذب اولیه زن آلفا برای آقایون خیلی بالاست؛ به این معنی که ابتدای رابطه آقایان به شدت جذب این زن میشن و از جاذبه و دافعه شخصیتی که برای آنها داره لذت می‌برند. اما در اکثر موارد آقایون بخاطر روحیات مرد سالاری و نیاز به برتر بودن نسبت به شریک عاطفی خودشون، نمیتونن غیر مطیع بودن را تحمل کنند. به همین دلیل خیلی از موارد زوج‌ها به مشکلاتی که زندگی زناشویی بر می خورند، که اگر انها را مدیریت نکنن ممکنه به مسائل ناراحت کننده مثل طلاق  عاطفی یا خیانت منتهی بشه.

 دروغ گفتن توی رابطه عاطفی به زن آلفا خیلی سخته و اصل شنیداری بودن  در زنان آلفا خیلی کم تر و ضعیف تر به چشم می‌خورد و زنان را در رابطه عاطفی خیلی کمتر از بقیه خانم ها و مولتی و رام حرف های عاشقانه آقایان میشه.

 

تغییر دادن زن آلفا 
 تغییر رفتار زنان آلفا خیلی سخته به همین دلیل زندگی با زنان آلفا نباید انتظار تغییر طوری رفتار منش طرز فکر یا مدل کار کردنش داشته باشیم چون کاملا بیهوده است تنها راه مدیریت بحران توی زندگی برای زنان آلفا تقویت روحیه گذشته و تعامل دوطرفه برای برطرف کردن مشکلاتی هست که در زندگی زناشویی وجود داره.

یکی از ویژگی های  زنان آلفا اینکه معمولا نویسنده‌های خیلی خوبی هستند و یکی از راه‌هایی که روانشناسان برای تخلیه درونی به زن آلفا پیشنهاد می‌کند نوشتن احساسات و پناه بردن به نویسندگی و همین دلیل یکی از روش های موفقیت در زندگی زناشویی زن آلفا نوشتن چون نوشتن ویژگی های شخصیتی زنان آلفا را تعدیل می‌کند.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط