به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

سلطان زندگی من - راهکار خروج از مشکلات - قسمت 3

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

در ویدئوی قبلی که با عنوان "سلطان زندگی من - سرد شدن ارتباط" نظرات بسیار زیادی را برایم ارسال کردید، که با توجه به دو ویدئوی قبلی تصمیم گرفتم در این ویدئو به شما توضیح بدهم که "راهکار خروج از مشکلات ارتباطی در زندگی با همسر یا نامزدتان" و چگونه بهشت رابطه را در زندگی زناشویی پیدا کنید.

در این ویدئو می خواهم بگویم چگونه با همسرتان ارتباطی مناسبی پیدا کنید، و اینکه چگونه مرد و زن با همدیگر از این مشکلات زندگی خارج شوند.

 

در ویدئوی قبلی تمام مشکلات زناشویی و ارتباط قبل از ازدواج را بررسی کردم و در این ویدئو می خواهم راهکارهایی کوچک برای زندگی زناشویی بهتون بدم.

 

ازتون می خواهم که این ویدئو "سلطان زندگی من - راهکار خروج از مشکلات" را به صورت کامل ببینید، و خودتون را در مسیر رسیدن به زندگی رویایی قرار دهید.? در این ویدئو مسیر و نقشه راه برای رسیدن به زندگی رویایی را به شما نشان می دهم و از شما می خواهم که از همین امروز شروع به ساختن زندگیتون و نجات زندگی زناشوییتان کنید.

? در این ویدئو تا انتها با من همراه باشید...

 

تهیه پکیج زنان باهوش ( اینجا کلیک کنید)

 

 

تهیه پکیج سلطان زندگی من ( اینجا کلیک کنید)

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/3/7 16:01  مدت زمان عضویت:1817 روز
0
خانم پربسا نصری باعث شده دیدگاه من به همه چی عوض بشه
1397/11/5 16:56  مدت زمان عضویت:2147 روز
0
سلام خانم نصری عزیز بابت اموزشهای زیباتون ممنون من 4ساله همسرم فوت شده 3فرزند دارم یک دختر ودوپسرخودم 39سالمه دخترم ازدواج کرده دوتا پسرام پیشم هستن ازدواج کردم با یکی از مردهای فامیل با زنش مشکل داشتن از اول به من گفت طلاق میدم و عقدت میکنم ویک زندگی خوب برات درست میکنم یک سال اول باهاش زندگی کردم خوب بود از وقتی پسرام پشم هستن دیگه نه میاد نه خرج میده حتی پول جیبی هم بهم نمیده میگه اگه خرج میخوای باید بیای پیش من یعنی بازن اولش زندگی کنم منم ی مدت رفتم ولی طاقت نیاوردم الان میگه نه عقدت میکنم نه زنمو طلاق میدم من تو رو تنها میخوام الان نمیدونم باید چیکار کنم ی راه حلی بهم بدید راهنماییم کنید ممنون میشم
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/11/6 08:38  مدت زمان عضویت:2360 روز
0
سلام دوست عزیز
موضوعی که مطرح کردید را نمیتوان با یک جمله پاسخ دارد.
برای آگاهی بیشتری از خودتان پیشنهاد میکنیم دوره زنان باهوش را شرکت کنید.
چنانچه علاقمند به تهیه این دوره بودید میتوانید با شماره تماس 02188915004 ارتباط برقرار کنید.
پیروز باشید
1397/9/21 17:36  مدت زمان عضویت:2042 روز
0
سلام اگه میشه دوره ها رو رایگان در اختیار قرار دهید
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/9/23 15:36  مدت زمان عضویت:2360 روز
1
سلام دوست عزیز امکان در اختیار گذاشتن رایگان دوره ها وجود نداردارزش زندگیتون به مراتب بیشتر از این سرمایه گذاری می باشد.
به نظرم با خودتان خلوت کنید و ارزش زندگیتون رو بررسی کنید.
این پکیج به شما یاد می دهد که زندگی بهتر، پر از عشق و احترام را تجربه کنید
1397/9/15 01:38  مدت زمان عضویت:2042 روز
0
عرض سلام خدمت عزیزان .من یه خانم 39 ساله هستم ک دارای دودخترم حدود 19 ساله ازدواج کردم حدود دوسال پیش متاسفانه متوجه یه خیانت از همسرم شدم که با پیگیری و مشاوره این بحران را به ظاهر گذراندیم البته هم جدال زیادی بود هم دلجویی مقداری .طی سالهای بعد از این اتفاق من هرگز نتوانستم این حادثه را فراموش کنم و شدیدا در شرایط عذاب و ناراحتی قرارداشتم به طوری که صبح که چشم باز میکردم اولین چیزی که به ذهنم می رسید این مسئله بود و مدام درگیری ذهنی داشتم مدام همسرم ا کنترل میکردم اورا چک میکردم واز درون نسبت به او بی میل و رغبت میشدم تا حدودی انقدر که فکر میکنم شدیدا دچار اختلال شده ام اکنون نمیدانم چه بکنم متاسفانه فکر میکنم شدیدا مهر طلب وچسبنده هستم و از طرفی همسرم هم بعد از آن مسئله کم کم به فضای مجازی معتاد شده و این مرا نگران می کند. چند باری گوشی اورا گشته ام و مواردی از چت و آشنایی با خانمها دیده ام خود او میگوید چیزی نیست و لزوم این چیزها نشان دهنده وجود رابطه اشتباه نیست از طرفی فکر میکنم او نمی تواند حدو مرز هارا رعایت کند با شما و پکیج اشنا شدم و در حال اموزشم ام راستش گیج شده ام نمیدانم آیا باید محبت کنم وحدومرز آن تا کجاست که چسبنده نباشم آیا باید همچنان با او درگیر باشم تا فضای مجازی را نداشته باشد که البته تا به حال موفق نبودم.ایا باید محکم و تند برخورد کنم و خودم را نادیده نگیرم .یا نه به گفته ی مشاور دوره ایم اعتماد کنم وبه اون نشان دهم که میخواهم به او اعتماد داشته باشم .و با تعریف و تمجید اخلاقیات را عوض کنم.نمی دانم آیا دارم خودم را گول میزنم و اون قابل اعتماد نیست یا نه باید فرصت بدهم. البته از وقتی که با او مهربان رفتار میکنم و سخنان خانم نصری را اجرا میکنم باز خورد رفتاری او هم خیلی بهتر شد ه.توجه ومحبتش زیاد تر شده.لطفا جوابم را بدهید وحدومرز رفتارها را نشانم دهید.متشکرم.
1397/8/29 07:54  مدت زمان عضویت:2066 روز
-1
سلام خسته نباشید
من سه ویدوئوی سلطان زندگی من رو دیدم ولی نکته ای که همیشه بعد از دیدن ویدئوها توی ذهنم میومد و الانم باز با دیدن این ویدئوی سه بخشی ذهنم درگیرش شده اینکه که خانم نصری عزیز همیشه توی تمام ویدئوها فقط مشکلات رو مطرح میکنند الان من یکساعت نیم روی این سه ویدئو وقت گذاشتم فقط شنیدم که مشکلات زنان جامعه امروز و مردان جامعه امروز چیست!! چیزی که تقریباً همه حالا کمتر یا بیشتر خودشان میدانند کوچکترین اشاره ای به راهکار این مشکلات ندارند و من فکر میکنم تمام این راهکارها رو توی پکیجها ارائه میدهند.
به نظرم اگر اشاره ای به راه حل این مشکلات میشد و برای اطلاعات تکمیلی و آموزش بهتر به پکیج مراجعه میشد بهتر بود.
این مسئله توی ذهنم اومد و صلاح دانستم با خودتان درمیان بگذارم.

با تشکر
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/8/29 08:24  مدت زمان عضویت:2360 روز
0
سلام دوست عزیز حتما این مورد را بررسی حواهیم کرد .تملم راهکارها در پکیجها وجود دارد و فقط بیان مشکل نیست .
برنامه های مرتبط