به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

چطور همسرم رو به حرف بیارم؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

ممکن است شما هم جزو آن دسته از زنهایی باشید که از کم حرفی همسر خود گله دارید، از اینکه او حتی در مورد کارهای معمولی، هم حرفی نمی زند!
در اغلب اوقات این اتفاق یک دلیل مشخص دارد: عدم آشنایی باگفتگوی متعادل!

آیا شما با گفتگوی متعادل آشنایی دارید؟
برای اینکه بدانید گفتگوی متعادل چیست و چطور میتوانید با رعایت نکاتی ساده همسر خود را وادار به حرف زدن کنید، این ویدئو را حتما ببینید.

در این ویدئو آموزش مفیدی در رابطه گفتگوی متعادل با همسرتان برایتان توضیح می دهم.

میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

1397/2/27 17:29  مدت زمان عضویت:1200 روز
1
به نظر من از ماست که برماست...ماخانوما هیچوقت باخودمون دوست نبودیم..همیشه خودمونو تنها گذاشتیم..همیشه منتظر تائید گرفتن از دیگران بودیم...به علایق خودمون حتی تو آشپزی هم اهمیت ندادیم حالا بماند بقیه لذتهایی که بخاطر شوهرو بچه ازخیرش گذشتیم...از همه بدترکه مادرهای ما هم مثل خودمون بودن و نتونستن سیاستهای زنانه رو از تجربیات زندگیشون آموزش بگیرن وبه ما انتقال بدن و مارو بیشتر برای خانه داری وبچه داری تربیت کردن تا شوهر داری(البته شوهر داری از نظر مادرامون خیلی با واقعیت فرق میکنه)من هم بخاطر نداشتن سیاست های زنانه زندگی ده ساله خودم رو از دست دادم و از تنها عشقم که پسرمه دور موندم...اما قبول دارم که خودم دراین مسئله ای که توش غم ودرد خیلی زیاده سهم بزرگی دارم...
اما حالا من معتقدم درسته که اشتباه داشتم وبخاطرش باختم، ولی دیگه اجازه نمیدم این اشتباه وباختم تکرار بشه بخاطر همین دوره نامزدی هدفمند و هنرزن بودن رو تهیه کردم وتمرینات رو انجام میدم تا بتونم سرنوشت بهتری رو برای خودم رقم بزنم...
همیشه دلم میخواست که شمارو از نزدیک ببینم وضمن یه تشکر ویژه و یه هدیه درخور لیاقتتون بهتون بگم که شما بخاطر قانون جذب سر راه من قرار گرفتین چون بعد از جداییم مدام به این فکر میکردم که ای کاش کسی باشه که سیاست های زنانه رو به من آموزش بده و لطف خدا بود که شمارو سر راه من قرار دادوالان دیگه از ازدواج دوباره نمیترسم وکاملا اعتماد به نفس خودمو پیدا کردم....مرسی که هستی پریسای عزیزم...عاشقانه وآگاهانه دوستت دارم ???????
پاسخ ها
مریم کرمی
1398/5/30 16:40  مدت زمان عضویت:755 روز
0
سلام
کاملا با نظرتون موافقم
ماها درست تربیت نشدیم
برنامه های مرتبط