به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

3 کار خطرناکی که در زندگی مشترک نباید انجام بدید

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

3 کار خطرناکی که در زندگی مشترک نباید انجام بدید

3نکته بسیار مهم و حیاتی در زندگی مشترک هست که باید بهش توجه کنید. اگر زندگی آرام و احساس بهتری میخواهید حتما تا پایان با من باشید.  این نکته ها نکته های بسیار مهمی هست که ما هر کدوممون اگر این نکته ها رو به درستی در زندگیمون اجرا کنیم و حواسمون بهشون باشه قطعا در زندگیمون احساس بهتر، دردسر کمتر و آرامش و صمیمیت بیشتری خواهیم داشت .

 

 اصرار به شنیدن حقیقت نداشته باشید!

یکی از خطرناک ترین کارهایی که زوجین مخصوصا در ابتدای زندگی مشترک انجام می هند این اینه که میخوان از گذشته همدیگه اطلاع داشته باشن و همش به هم اصرار می کنن که حقیقتی رو بشنوند که تاثیر چندانی هم در زندگی مشترک شون نداره!!!

یادمون باشه هر چقدر که ما اصرار کنیم راسشو بگو راستشو بگو ، احتمال اینکه دروغ بزرگ تری بشنویم زیاد هستش .

وقتی از یه موضوعی اطلاع پیدا میکنید و کاملا به حقیقتش آگاه میشید دلیلی نداره بعداز بیان کردنش و بعد متوجه شدید که فرد مقابلتون دقیقا نمیخواد همون موضون رو بیان کنه دلیلی نداره که بگید چون من میدونم باید راستشو بگید .

به خاطر داشته باشید که وقتی شما اون مطلب رو میدونید دیگه حداقل خودم میدونم که این آدم داره به من راست میگه یا نه و ناخوداگاه شما اون فرد رو هم درگیر میکنید از نظر ذهنی و متوجه میشه که شما فهمیدید همه چیز رو و میدونید همه چیز رو پس سعی میکنه یکم مراعات کنه .

وقتی شما اصرار دارید که راست رو بگو راست رو بگو یه جایی وای میسه توی روی شما و میگه راستش همینه ، میخوای چیکار کنی..؟ این بد تر هستش.

 

 

زندگی مشترک

 

 

مغرور و خودبرتر بین نباشید

یه نکته خطرناک و بسیار مهم دیگه که بهتره توی زندگی مشترک رعایت کنیم این هستش که همیشه در کنار قله ها ، دره ها هم وجود دارن . وقتی ما رشد میکنیم و بالا میریم و وقتی قوی میشیم و قدرت میگیریم به همون اندازه هم یک دره عمیق کنارمون هست . غرور ، خودبرتر بینی ، ازبالا بینی های ما ایجاد میشه .

سعی کنید توی زندگیاتون هرچقدر هم که رشد میکنید یادتون باشه این رشد قرار هست من رو بالا تر ببره و به تکامل برسونه نه اینکه من رو پایین تر ببره .

پس حواسم باشه در عین اینکه  رشد میکنم باید این رو در خاطرم داشته باشم که درخت هرچقدر که پر بار تر ، افتاده تر و فروتن تر میشه .

حواسم باشه که اگر دارم رشد میکنم در جهت تکاملم هست نه اینکه بخوام به دیگران فخر بفروشم .

و یک اصل که نباید اون رو فرا موش کنیم این هستش که همیشه و همیشه در برابر آدم های نادان جنگ و مجادله نکنیم .

وقتی که شما بایک فرد نادان مجادله میکنید افراد دیگه واقعا نمی تونن قضاوت کنن که کدوم دانا هستید و کدوم نادان . دهن به دهن شدن با آدم نادان شماروهم پایین میکشه .

اگر دوست دارید دیگری رو متوجه اشتباهش کنید اشکال نداره بهش بگید ولی وقتی اصرار بر نادانیش داره چه دلیلی داره وقت و ثانیه هاتون رو صرف دانستن این آدم بکنید .

 

 

زندگی مشترک

 

 

ثانیه ثانیه های زندگی ارزشمندند!

در زندگی، خصوصا زندگی مشترک  برای وقتتون ارزش قائل بشید برای آدم هایی که در کنارتون هستند سعی کنید برنامه ریزی کنید و بسنجید که میزان نیازتون با این آدم چقدره؟

این رو حتما به خاطر داشته باشید که پنج نفر اول زندگی شما که بیشترین مراوده و معاشرت رو با اونها دارید، تعیین می کنند که شخصیت زندگی شما چطور باشه! یعنی زندگی شما شبیه کسانی هست که بیشترین وقت رو با اونها می گذرونید.

وقتی درکنار دوستی نادان و افسرده هستم وقتی درکنار دوستانی بدبین و دل مرده هستم تاثیر این دوست قطعا روی زندگی شما کمک نخواهد بود .

سعی کنید به زندگیتون یه جور دیگه ای نگاه کنید و چشم انداز قشنگی رو توی زندگیتون برای خودتون ایجاد کنید، حیف است که این لحظه ها رو از دست بدید .

امیدوارم این نکته ها که برای خود من کلیدهایی از موفقیت هست برای شما دوستان عزیزم هم قابل استفاده باشه و ازشون استفاده کنید .

هرجایی که هستید امیدوارم خدا پشت و پناهتون باشه ، روزگارتون خوش باشه ، موفق باشید .

 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

1397/8/28 21:32  مدت زمان عضویت:2065 روز
0
سلام خانم نصری خسته نباشین بابت زحماتی که میکشین حقیقتش من خواهربزرگم خیلی بدبین به همه چیزه وهرزمان میادخونه ما چون همسرمن رفته بعدازمن دوبارازدواج مجددکرده تامیبنه نیست یایک چیزی توخونه کم دارم سریع ذهن منوخراب میکنه وکلی ازش بدمیگه واین منوعذاب میده یاهمیشه ازخودمن ایرادمیگیره که این چه زندگیه توبلدنیستی زندگی کنی زندگیت چقدرکثیفه وازاین چیزا ومن نمیتونم چیزی بهش بگم وازیک طرفم عاشق همسرمم باوجوداینکه یک همچین خیانت بزرگی درحقم انجام داده لطفان راهنماییم کنیدممنون میشم
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/8/29 08:15  مدت زمان عضویت:2418 روز
0
سلام دوست عزیز شما میتوانید با خواهر خود محترمانه صحبت کنید و به او بگویید که این زفتار و نحوه برخورد او شما را ازار میدهد به او بگویید که همسرتان را دوست دارید و از اینکه نسبت به او انتقاد میکند بسیار ناراحت هسنید .اگر میدانید که خواهرتان نمیتواند تغیییر رویه دهد بهتر است میزان رفت و امدتان را با او کم کنید .از افرادی که به شما انرژی منفی وارد میکنند پرهیز کنید .
1397/3/22 23:15  مدت زمان عضویت:2243 روز
0
عالی
1397/3/15 19:25  مدت زمان عضویت:2232 روز
1
با سلام و عرض ادب و تشکر بابت اموزشهای بسیار کاربردی و عالی شمامن دوساله ازدواج کردم و یک فرزند هم دارم مشکلم تو زندگی مشترک این هست که شوهرم فوق العاده وابسته به خانوادش مخصوصا مادرش هست مادرشوهرم خیلی دخالت داره تو زندگیمون حتی تو لباس پوشیدن پسرم هم نظر میده و اجبار ...به همه چی زندگیمون سلطه داره ما هیچ چیز مخفی تو زندگیمون نداریم و اجازه نمیده حتی پسرش برا تبریک سال نو بیاد خونه پدر و مادرم...زندگی خیلی بهم فشار اورده و من یه دختر کاملا عصبی و تند خو شدم و نسبت به شوهرم خیلی سرد شدم جوری که فقط بخاطر بچم دارم تحمل میکنم شما بگید من چکار کنم که زندگیم خوب بشه؟
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/3/15 21:14  مدت زمان عضویت:2418 روز
0
سلام دوست عزیز اصولا وابسته کردن فرزندان ترفندی است که گاه یک والد برای پنهان کردن ترس خود از تنهایی و تنها ماندن استفاده میکند و فرزندی که در این شرایط بزرگ شود همیشه به والدین خود احساس دین می کند و نارضایتی والدین او را به شدت اشفته می سازد .سعی کنید حرینها راحفظ کنید و میزان رفت و امد به خانه پدر همسرتان و میزان ارتباطات کلامی را که میخواهید با او داشته باشید را مسخص کنید .مادر شوهر خود را همان گونه که هست پذیرفته و در حد وسع خود و با رعایت نکات اخلاقی به انها احترام بگذارید و از خطاهای انها چشم بپوشید و توانایی خود را بالا یرده و با دلگرمی به زندگی ادامه دهید .
1397/2/29 14:08  مدت زمان عضویت:2368 روز
0
سلام پریسا عزیز وقت بخیر
امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت زندگی کنی عزیزم
عالی محشر با دیدن ویدیو های دوره ها کلا طرز فکرم تغییر کرده حس حال خوبی نسبت به خودم دارم
برنامه های مرتبط