به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

رابطه عاطفی بدون استرس لذت بخش ترین رابطه

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:45
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 1
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

رابطه عاطفی بدون استرس

هر کدام از ما ممکن است در یک رابطه عاطفی باشیم. و برای طرف مقابل هم چیزی کم نگذاریم. اما همیشه در ترس و استرس به سر می بریم. ترس از دست دادن طرف مقابل. ترس از این که با تمام کارهایی که ما برای او می کنیم آیا ممکن است او روزی ما را ترک کند؟

چطور می توان یک رابطه عاطفی بدون استرس داشت؟

قبل از اینکه در مورد آزادی عاطفی صحبت کنم، یک بار دیگر به موضوع بردگی عاطفی اشاره می کنم.

بردگی عاطفی یعنی: نادیده گرفتن عواطف، ارزش ها و عقاید خودم برای تایید گرفتن از طرف مقابل.

وقتی شما خودتان را نادیده می گیرید، ناخودآگاه درونتان را با کوهی از خشم پر می کنید. این خشم می تواند زندگی شما و اطرافیانتان را به نابودی بکشاند.

 

 

رابطه عاطفی بدون استرس

 

 

هر شخصی در آزادی عاطفی، سه مرحله را پشت سر می گذارد:

  • بردگی عاطفی
  • احساس تنفر از دیگران
  • آزادی عاطفی

در مورد بردگی عاطفی که قبلا صحبت کردم و گفتم در روابطی که در آن صمیمت بالاست، احتمال کشیده شدن انسان به سمت بردگی بسیار بالاست.

این جمله معروف را همیشه به یاد داشته باشید: "برای کسی تب کن که برات بمیره".

هرچقدر که شما، در رابطه تان با طرف مقابل مادرگونه رفتار کنید، احتمال اینکه او از احساس شما سوءاستفاده کند بیشتر است! این خصلت در وجود بعضی از آدم ها وجود دارد. تا شما را ناچار و درمانده می بینند بیشتر به شما حمله می کنند و بیشتر از نقطه ضعف های شما سوءاستفاده می کنند.

مرحله بعدی، مرحله نفرت از دیگران است. شما عمدتا به دلیل فرصت هایی که به خاطر دیگران از دست داده اید، از آنها متنفر می شوید. ممکن است در خودتان فرو بروید. اما این فرورفتگی همیشه هم بد نیست!

در این مرحله خودتان را سرزش می کنید، دلسرد می شوید. حتی ممکن افسرده هم بشوید. اما این افسردگی و فکر کردن به خودتان یا گذشته تان خیلی هم بد نیست!! برای رسیدن به رابطه عاطفی بدون استرس، بدون نگرانی و سالم، باید این مراحل را پشت سر بگذارید. اگرنه ممکن است تا آخر عمر در همان رابطه ناسالم و زجر آور باقی بماند.

 

 

رابطه عاطفی بدون استرس

 

 

زندگی با آزادی عاطفی شیرین می شود

این مرحله بسیار مهمی است. اما نباید در این مرحله درجا بزنید. به جایی می رسید که با خودتان فکر می کنید که طرف مقابل شما را ترک کرده است. الان دنبال زندگی و لذت های خودش است. پس چرا من خودم را اذیت کنم!؟

این دقیقا ورود شما به آزادی عاطفی است و شاید هم بتوانید یک رابطه عاطفی بدون استرس را تجربه کنید. وقتی به جایی برسید که خودتان را ببینید. برای خودتان ارزش قائل شوید. این دقیقا همان مرحله ای است که شما باید به آن می رسیدید.

سعی کنید کمی استراحت کنید. بدون اینکه فکرتان را مدام مشغول چیزی کنید. مطمئن باشید با تجربه و معلوماتی که در حال کسب آن هستید رابطه جدید و بهتری را شروع خواهید کرد.

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

رابطه عاطفی بدون استرس لذت بخش ترین رابطه

00 ساعت و 45 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

1399/1/11 01:13  مدت زمان عضویت:1589 روز
0
سلام خدمت خانم نصری عزیز
من این ویدئو رو دیدم عالی بود
به امید خدا از همین الان راه حل های گفته شده رو اجرا میکنم...و حتما نتیجه خواهم گرفت..ممنونم خیلی خوب توضیح دادید.
1398/12/14 10:53  مدت زمان عضویت:1922 روز
0
سلام پریسا جوون، خیلی کلیپ موثری بود ممنون
1398/12/14 09:05  مدت زمان عضویت:1537 روز
0
منم خودم تا شوهرم زنده بود دیده نشدم حالام پسرم پاش رو جای پای پدرش گذاشته و مرتب به من توهین میکنه
1398/12/13 14:33  مدت زمان عضویت:1662 روز
0
سلام خانم نصری عزیزم واقعا ممنونم بابت آموزش قشنگتون من واقعا برام سخته تهیه پکیج هاتون ولی این ویدیوهای که میذارید خیلی بهم کمک میکنه واقعا رابطم با نامزدم بهتر شده،میبوسمتون ???
1398/11/17 22:25  مدت زمان عضویت:1563 روز
0
درموردرفتارباشوهربیشترمطلب بگذارید
1398/11/17 20:07  مدت زمان عضویت:1568 روز
0
سلام من واقعا گرفتار همچین رفتاری هستم وخانمم بخاطر تصادف شدیدهمراه خانوادش قبل از ازدواج وبه روماتیسم وعفونت خونی )بیماری بهجت(گرفتارست زودعصبی میشه وزناشویمون تحت تاثیر گذاشتهونازاست.هرکاری ومحبتی میکنم رضایتش جلب نمیشه وطلبکارتر میشه.
1398/11/7 02:37  مدت زمان عضویت:1894 روز
0
سلام من لایو این ویدیو رو تا نصفه هاش دیده بودم خیلی دوست داشتم کامل ببینم الان واقعاً خوشحال شدم که تونستم کامل ببینم خیلی عالی بود متشکرم همیشه پایدار باشید
1398/11/6 22:42  مدت زمان عضویت:1863 روز
0
راستی اینم بگم که تواین مراحل خیلی سختی کشید خیلی زیاااد خیانت شوهرم که تازگیا اتفاق افتاد بزرگترینشون بود ولی به یمن حضور شما توی زندگیم به بهترین شکل پشت سر گذاشتم اون روزارم.. بقیه سختیارم به جون میخرم تا بهترین خودم رو بسازم.. ???
1398/11/6 22:39  مدت زمان عضویت:1863 روز
0
سلام خانم نصری عاالی بود. عاشقتوونم..
اگه بدونید چقدر تو زندگیم کمکم کردید و چقد به زندگیم خیر و برکت آوردید خستگیتون درمیره..
من پکیجتون رو خریداری کردم و درحال تغییرم بزرگترین مشکلات زندگیم نداشتن اعتمادبه‌نفس و عزت و نفس و چسبندگی و بردگی عاطفی بود که دارم به کمک شما و مشاورم حلش میکنم..
خانم نصری قوت قلب من صدای شما و شنیدن راهنماییها و حرفاتونه.. خیلی دوستون دارم هم شمارو هم همه همکاراتون که انقدزحمت میکشین❤️❤️❤️❤️❤️?????????????????????
1398/11/6 22:39  مدت زمان عضویت:1863 روز
0
سلام خانم نصری عاالی بود. عاشقتوونم..
اگه بدونید چقدر تو زندگیم کمکم کردید و چقد به زندگیم خیر و برکت آوردید خستگیتون درمیره..
من پکیجتون رو خریداری کردم و درحال تغییرم بزرگترین مشکلات زندگیم نداشتن اعتمادبه‌نفس و عزت و نفس و چسبندگی و بردگی عاطفی بود که دارم به کمک شما و مشاورم حلش میکنم..
خانم نصری قوت قلب من صدای شما و شنیدن راهنماییها و حرفاتونه.. خیلی دوستون دارم هم شمارو هم همه همکاراتون که انقدزحمت میکشین❤️❤️❤️❤️❤️??????????????????????
1398/8/6 09:12  مدت زمان عضویت:1665 روز
0
ممنون مفید بود.لطفا در مورد برخورد با مردانی که با تمام صبوریها و از خودگشتگی های زن باز هم قدر ناشناسند و عادت مقایسه همسرشان با زنان دیگر را دارند راهنمایی بفرمایید
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/8/11 12:42  مدت زمان عضویت:2184 روز
2
شما حق دارید که از این رفتار همسرتان آزرده شوید، اما چند نکته در حرف‌های شما وجود دارد که خود می‌تواند نشانه ای از مشکلات دیگری باشه که در رابطه ی شما وجود داره. اول از همه گفت‌وگویتان را این‌طور شروع کردیدکه مردانی که قدر صبوری واز خودگذشتگی زن را نمی دانند یعنی از نظر شما همسرتون یک فرد قدر نشناس هست!
باید چند چیز را مورد توجه قرار دهید. احتمالا رفتار ایشان از اول همین‌طور بوده و شما با علم این‌که خط قرمز‌های رفتاریشان کم است، بله گفتید و ازدواج کردید. شاید برخی از این تعاریف همان ضرب‌المثل قدیم است که به در می‌گوید تا دیوار بشنود! ممکن است همسرتان احساس کمبودی دارد یا خواسته‌ای را نمی‌تواند مستقیم بیان کند، آن وقت از دیگران تعریف می‌کند تا شما هم تغییری در خود ایجاد کنید.پیشنهاد من اینه که با همسرتان در این خصوص صحبت کنید. به او بگویید که رفتارش باعث دلخوریتان می‌شود، اما فراموش نکنید اگر به گونه‌ای حرف بزنید که احساس کند در حال محاکمه او هستید یا می‌خواهید برای او و رفتارهایش خط قرمز تعیین کنید، نه تنها نمی‌پذیرد بلکه بیشتر جبهه گرفته و ممکن است برعکس رفتار کند.
اگر از آشپزی زنی تعریف می‌کند، شما هم سعی کنید غذاهای مورد علاقه او را درست کنید. اگر از لباس پوشیدن زنی تعریف می‌کند، شما هم سعی کنید مطابق سلیقه همسرتان لباس بپوشید.
همسر شما این تغییرات را می‌بیند زمانی که در یک جلسه گرم خانوادگی با مهربانی و بدون توهین، به او بگویید که در زمان تعریف کردن زیاد او از زنان، چقدر احساس بدی را تجربه می‌کنید و حس می‌کنید شما را دوست ندارد یا در رفتارتان مشکلی وجود دارد که او چنین حرفی را می‌زند، مطمئن باشید او هم پذیرش بیشتری پیدا می‌کند.
تنها راه نفوذ در مردان این است که احساسات آنها را درگیر کنید. اگر بخواهید در مقابلشان لشکرکشی کنید، چیزی جز یک جنگ دائمی نصیبتان نمی‌شود و کسی که بیشتر آسیب می‌بیند شما هستید زیرا روحیه آقایان با جنگ، همخوانی بیشتری دارد. پس با رسیدگی به خود، خانه و اموری که برای همسرتان مهم است اول از همه خود را در نظر او پررنگ‌تر کنید و سپس در یک فضای مناسب از او بخواهید تا بیشتر رعایت کند. موفق باشید
1398/7/6 09:01  مدت زمان عضویت:1786 روز
3
عالی بود و کاربردی مثل همیشه
1398/6/2 17:49  مدت زمان عضویت:1733 روز
0
عالی بود مثل همیشه
1398/5/26 17:43  مدت زمان عضویت:2195 روز
3
سلام لطفا دوره ای برای تربیت فرزند هم بزارین چه از لحاظ مالی چه از لحاظ اعتماد بنفس چطور باهاشون رفتار کنیم وآموزش بدیم ممنون
پاسخ ها
حامد صفر
1398/8/14 09:04  مدت زمان عضویت:1657 روز
0
سلام حتما عزیزم
1398/5/25 15:04  مدت زمان عضویت:1926 روز
1
عاااالی بود مثل همیشه واقعا لذت بردم
برنامه های مرتبط