به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

تاثیر شگفت انگیز انعطاف پذیری در زندگی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

تاثیر شگفت انگیز انعطاف پذیری در زندگی

تا به حال به این موضوع فکر کردید که آیا من یک فرد انعطاف پذیری در زندگی هستم یا نه ؟

یا اینکه فقط ادعا می کنید که فرد انعطاف پذیری هستید !؟

واقعیت این هستش که ما باید ببینیم آدم انعطاف پذیری در زندگی هستم یا فکر میکنم انعطاف پذیرم!

توی دوستانتون، توی اقوام، آشنایانتون و توی اجتماع معروف هستید به انعطاف پذیری یا نه همه میگن یک فرد چار چوب دار سفت هست!؟

خب اگر ما به عنوان یک فرد منعطف شناخته میشیم که چه عالی ولی اگر میخوام ببینم من یک فرد منعطف هستم یا نه باید بدونم که چه ویژگی هایی رو نیاز دارم برای  اینکه تبدیل بشم به یک فرد انعطاف پذیر!

اصلا انعطاف پذیری یعنی چی ؟

آدم های منعطف آدم های پرطاقت و باحوصله تری هستند!

 

 

انعطاف پذیری در زندگی

  

تاب آورر به این معنا هستش که تحمل انجام و تغییر رو دارند ؛ میتونند یکسری کار هارو انجام بدن، میتونن یکسری چیزها رو بپذیرند و یکسری چیزها رو تغیر بدن. آدم هایی هستند که توانشون در تحمل خوبه . آدم هایی که شرایط رو می سنجند و بر اساس شرایط واکنش نشان می دهند .

یکی از ویژگی های افراد تاب آور و انعطاف پذیر این هستش که افکارشون رو مطرح می کنند و به دنبال متقاعد کردن دیگران نیستند!

ببینید من به عنوان یک فرد تاب آور میام اون چیزی که توی ذهنم هست رو بیان میکنم . چیزی که میدونم رو مطرح میکنم و حالا دیگران میخوان بپذیرند میخوان نپذیرند!! این یعنی انعطاف پذیری در زندگی.

اگر بپذیرند خب چه بهتر و اگر نپذیرند هم تلاشی برای متقاِئد کردنشون انجام نمی دم ! آن چه که صحیح بود و آن چیزی که درست بود رو من بیان کردم و اصرار ندارم که حتما حتما حتما شما متقائد بشید!

آدم های تاب آور وضوح دید دارند؛

آدم های منعطف و تاب آور آدم هایی هستن که نظر دیگران رو می پرسند نه اینکه با نظر دیگران زندگی کنند. نه، ولی در تصمیم گیری و برنامه ریزی هاشون از دیگران راهنمایی میگیرند که آیا درست هست این کار رو انجام بدم یا نه؟

و بر اساس تصمیم و راهنمایی که گرفتند و شواهدی که در دست دارند برنامه ریزی و هدف گذاری می کنند.

آدم هایی که انعطاف پذیری در زندگی رو به خوبی یاد گرفتند، آدم هایی هستند که دربرابر تغییر مقاومت نمی کنند و سعی میکنند تغییر رو بپذیرند و به خصوص اگر تغییر تغیر مثبتی باشه ازش نمی ترسند و جسارت دارند .

آدم هایی هستند که در مقابل موفقیت ها و پیشرفت ها و در مقابل کاری که دارند انجام میدن، سنجیده عمل می کنند و سعی می کنند که قدرت درک همه چیز رو داشته باشن. قدرت درک موفقیتم رو دارم ، مغرور نمی شم ، قدرت درک موقعیت کاریم رو دارم به بهترین شکل انجامش میدم ، قدرت درک توان و انرژی افرادی که روبه روم هستن رو دارم و بر اساس اون توان و انرژیشون ازشون انتظار و درخواست دارم .

آدم های تاب آور توی گذشته زندگی نمی کنند ، چرا اینو گفتم ، چرا این کارو کردم و ... ؛ انسان هایی که قدرت انعطاف پذیری در زندگی رو به خوبی درک کردند و همیشه از لحظات زندگیشون لذت میبرن و در لحظه زندگی می کنند.

 

 

 

انعطاف پذیری در زندگی

 

آیا شما جز آدم های تاب آور هستید یا نه ..؟!

حالا چطور؟ با توجه به اینکه الان متوجه شدید آدم های تاب آور چه ویژگی هایی دارند باز هم خودتون رو جزء آدم های تاب آور میدونید؟

بازهم به عنوان یک فرد منعطف خودتونو معرفی میکنید!؟

اگر شما این ویژگی ها رو دارید من به شما تبریک میگم، شما فوق العاده اید!

این خیلی خوبه که ما قدرت تغییر رو داشته باشیم و با هر شرایط ، شرایطی بهتر رو بسازیم، اما اگر این ویژگی ها رو ندارید یادتون باشه که بدست آوردن این ویژگی ها کار سختی نیست . رسیدن به این ویژگی ها کار دور از ذهنی نیست .

اگر من نوعی و یا اگر دوستان شما تونستند به این انعطاف پذیری برسند قطعا افرادی هم که مدعی هستند ک نمی توانند خواهند رسید فقط کافیه تلاششون رو بیشتر کنند.

امیدوارم انعطاف پذیری در زندگی هاتون بیشتر و بیشتر بشه چون آرامش بیشتری خواهید داشت . انعطاف پذیری رو با کوتاه اومدن فقط اشتباه نگیرید . قرار نیست کوتاه بیاییم  و از حقم بگذرم و حقم رو نادیده بگیرم . قرار هست بهتر نگاه کنم و آرامشم رو بیشتر کنم .

موفق باشید ، ایام به کامتون و خدا نگهدار .

 

 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط