به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

3 گام تا رسیدن به آرامش عمیق

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:47
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 1
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

آرامش آگاهانه

گذراندن زندگی با نگرانی در مورد آینده و ناامیدی به دلیل نرسیدن به آرزوها و ناراحتی به دلیل این که کسی با ما رفتار بدی داشته آسان است.

اما به جای شکایت از مشکلات

به جای ناراحتی از این که چیزهایی که میخواستیم انجام نشده اند

به جای از دست دادن آرامش و ناامیدشدن

باید این عبارت ساده رو همیشه تکرار کنیم : همه چیز خوب است و خداوند هنوز در عرش است. خداوند ما رو در مسیری که هستیم هدایت می کنه و اجازه نمیده قدم در راهی بذاریم مگه این که هدفی داشته باشیم. وقتی وسوسه ای به سراغمون میاد تا ناامید بشیم مدام به خودمون یادآوری کنیم که همه چیز خوب است.

وقتی این نگرش رو داشته باشیم که همه چیز خوبه آرامش ذهنی ایجاد میشه.وقتی کسب و کارمون وضعیت عالی داره همه چیز خوبه وقتی هم که وضعیت مناسب نیست کماکان همه چیز خوب است. ما ذهنی آماده داریم و میدونیم که خداوند از هر چیزی که با آن مواجه میشیم بزرگ تر است. تا زمانی که ایمان داشته باشیم تمام نیروهای تاریکی هم نمیتونند ما رو متوقف کنند.

 

چجوری آرامش رو به شکل آگاهانه در زندگیمون وارد کنیم؟

اگر به دنبال این باشیم که آرامش رو وارد زندگیمون کنیم لازمش اینه که اول بت شکنی هارو یاد بگیریم.یک سری بت هارو در ذهنمون بشکنیم.ما به دنبال رسیدن به حال خوب هستیم و این حال خوب رو وابسته به حضور افراد دیگر میدونیم.وقتی وجود یک فردی میتونه آرامشمون رو بسازه یا خراب کنه و ما  در خودمون این قدرت رو نمیبینیم که بتونیم آرامشمون رو بسازیم این یک وابستگی از نوع ناسالم هست که وقتی فردی که میخوایم نیست ما نمیتونیم کاری رو که میخوایم انجام بدیم.

ما اگر به دنبال آرامش باشیم باید یادمون باشه به آدم ها به اندازه ی خودشون در ذهنمون جا بدیم در غیر این صورت اون آدم میتونه حال دلمون رو خوب یا بد کنه.اگر به این باور برسیم که ما در وجودمون عظمتی رو داریم که می تونه بهمون کمک کنه که آرامش زندگیمون رو خودمون رقم بزنیم اون موقع هست که میبینیم به شکل آگاهانه داریم تو زندگیمون حال خوب رو تجربه می کنیم.

کنترل حس و حالتون دست خودتون هست.

تو بخش رسیدن به آگاهی ما یک بخشی رو به اسم رشد ذهنی نیاز داریم. ما باید ذهنیت یک زنی که بلد هست آگاهی رو تو زندگیش بیاره رو داشته باشیم.اگر به دنبال این باشیم که آرامش رو تو زندگیمون بیاریم باید در لحظه لحظه ی زندگیمون زندگی کنیم.

 

زندگی در زمان حال

برای رسیدن به آرامش روحی باید بتونیم در زمان حال زندگی کنیم. نگرانی در مورد آینده یا افسوس گذشته رو خوردن باعث ایجاد اضطراب و نگرانی در وجود ما میشه در حالی که این نگرانی هیچ کمکی به ما نمی‌کند.

 

خودمون رو دوست داشته باشیم
هر چقدر بیشتر خودمون رو دوست داشته باشیم آرامش ذهنی بیشتر و همین‌طور احساس راحتی بیشتری خواهیم داشت. این کار باعث میشه اعتماد‌ به‌ نفسمون بیشتر بشه و کمتر احساس ناامنی کنیم در نتیجه آرامش درونیمون بیشتر میشه.

 

برای رسیدن به آرامش هدف داشته باشیم
هدف داشتن در زندگی به ما انگیزه ادامه راه میده البته هدفی که مشخص و دست یافتنی باشه. هدف‌های دور از دسترس باعث ایجاد آشفتگی بیشتر در وجود ما میشه.

 

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

3 گام تا رسیدن به آرامش عمیق

00 ساعت و 47 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط