به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

روش های پاکسازی ضمیر ناخودآگاه

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:43
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 1
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

 

ایموشن کد

 یک روش قدرتمند برای پیدا کردن احساسات منفی قدیمی است . ضمیر ناخودآگاه از ایموشن کد برای محافظت از شما در برابر رنج ها استفاده می کند.یک سری شکست ها و ناراحتی ها هستند که در زمان گذشته در وجود شما اتفاق افتاده و در ناخودآگاه شما ذخیره شدند و انرژی منفی آن روی تمام زندگی شما تاثیرگذار است و اجازه نمیدهد شما سرحال و شاداب باشید و شما باید این احساس بد رو پیدا کنید.ایموشن کد یعنی احساست بد  رو در وجودتون پیدا کنید و ازشون رهایی پیدا کنید.اگر برگردید به گذشته میبینید که این احساسات بد رو تجربه کردید و باید سعی کنید این احساسات رو تا حد امکان کم کنید.

 

احساسات گیر افتاده در ایموشن کد

بخش بزرگی از رنج های ما ناشی از انرژی احساسات ناخوشایندی است که در درون ما گیر افتاده اند.می توان با استفاده از روش ایموشن کد این احساسات رو رها کرد.افراد وقتی متوجه میشوند که این احساسات بیشتر از چیزی که تصور میکردن در زندگیشان اثرگذار بوده تعجب می کنند با وجود این که نمیشه اونا رو دید، واقعیت دارند.

 

 

 

 

 

 

مدیریت احساسات منفی

مدیریت احساسات منفی یعنی ما احساسات منفی رو حس می کنیم و درک می کنیم که چرا این احساس رو تجربه می کنیم و با سعی در رهاسازی این احساسات با قدرت و خوشحالی به سمت پیشرفت حرکت کنیم.دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم دنیای احساساته اگر شما نتونید تو این دنیایی که زندگی می کنید احساساتتون رو به بهترین شکل مدیریت کنید احساسات بد جایگزین احساسات خوب میشن و موقعیت هایی که می تونید حس خوب رو در اون تجربه کنید از دست میدید.شما باید بتونید با این مسائل رو به رو بشید و خودتون رو به سمت احساسات خوب هدایت کنید.ما در دنیایی زندگی می کنیم که اگر درون خود احساس آرامش کنی جهان هستی هزار برابر اون آرامش رو تو زندگیت قرار میده.هر چقدر از احساسات منفی دور بشید امنیت و انگیزه بیشتری رو برای رشد پیدا خواهید کرد.سعی کنید تفکرات مثبت رو جایگزین تفکرات منفی کنید ، با این کار ذهنیت شما تغییر پیدا می کنه و به راحتی می تونید بر افکار منفی غلبه کنید.برای انجام این کار “من می تونم این کار رو انجام بدم” رو جایگزین “من نمی تونم” کنید.

 

ضمیر ناخودآگاه
هر شخصی دارای افکار مثبت و منفی در ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه خود است. انسان ها وقتی به این دنیا می آیند ذهنشان مثل لوحی پاک است.به مرور زمان خاطراتی در این لوح ثبت می شود که این خاطرات می تواند لحظات خوش و ناراحتی باشد.ذهن ناخودآگاه هر چیزی رو که در آن وارد می شود در خود حفظ می کند فرقی هم نمی کند که آن افکار مثبت یا منفی باشند. برای پاکسازی ضمیرناخودآگاه خود از یک سری افکار منفی باید خیلی تلاش کنید.
گاهی ممکن است برخی آرزوها تبدیل به ترسی بزرگ شوند و در ضمیر ناخودآگاه ما ذخیره شوند و کنترل زندگی ما را به دست بگیرند. وقتی که استرس به وجود میاد آرامش کم تر شده و افکار منفی از طریق ضمیر ناخودآگاه بروز پیدا می کنند.برای جلوگیری از این مسئله باید افکار منفی موجود در ضمیر ناخودآگاه را شناسایی کرده و با تکرار کلماتی مانند “من به اندازه کافی خوب هستم”، “من ارزشمند هستم” و “من ارزشش رو دارم” می تونید ضمیر ناخودآگاه رو به صورت آگاهانه و با افکار مثبت به کار ببرید.

 

 

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

روش های پاکسازی ضمیر ناخودآگاه

00 ساعت و 43 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

1400/7/20 09:24  مدت زمان عضویت:1057 روز
0
ممنونم خانم دکتر واقعا ممنونم .👌👌👌🌹🌹🌹🌹شما بی نظیرید .واقعا عالی بود
1400/7/19 15:53  مدت زمان عضویت:1858 روز
0
عالی بود . من دقیقا همین احساسها حالم را بد کرده بود و ذهنم همش درگیر بود. تو فایل قبل فهمیدم حس رضایت از خودم ندارم .متشکرم الان متوجه شدم این حس نارضایتی من از کجاست .اما هیجان و پشتکارم کم شده .فایلهاتون هیجان من را برمیگردانه اما همتم را زیاد نمیکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید. بینهایت سپاسگزارم.❤🌹
برنامه های مرتبط