به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

همین الان کلیک کن و بیا سایت جدید

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

پریود مردانه اتفاقی عجیب اما کاملا واقعی است

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

پریود مردانه اتفاقی عجیب اما کاملا واقعی است

 

خانم های عزیز این موضوع رو در نظر داشته باشید که آقایون هم گاهی اوقات دچار دوره ای به نام پریود روانی می شوند، و به خاطر تغییرات روانی و خلق و خوی در مردان اون رو با پریود زنان مقایسه می کنند.

پریود مردانه به این معنی هستش که گاهی اوقات مردها دوست دارند چند روزی رو توی لاک خودشون فرو برن ، خیلی با کسی صحبت نمی کنند و به نوعی از نظر اطرافیانشون دارند بی محلی و کم توجهی می کنند و حتی گاهی اوقات خانم ها گله می کنند که انگار این روزا منو بچه هاشو دوس نداره، انگار هیچ انگیزه ای نداره و همش فکر می کنند که این به دلیل هستش که همسرم دیگه ما رو نمی خواد یا از ما دوری میکنه!

باید در نظر بگیریم که گاهی اوقات مردها نیاز دارند به اینکه در تنهایی خودشون فرو برن و توی این غار تنهایی میشینن به مسائلی فکر میکنن که براشون اتفاق افتاده؛ به رفتار هایی که انجام دادند به گفته هایی که گفتند و از زبانشون خارج شده و جاری شده .

 

 

پریود مردانه

 

 

 

 اجازه بدید آقایون این چند روز رو توی غار تنهاییشون باشند!

ما خانم ها توی این مورد کاری از دستمون برنمیاد چون به نوعی، مردها خودشون باید تمام درون خودشون رو حلاجی کنند و به یک نتیجه برسند و برگردند به حالت عادی و روزمره خودشون .

همدلی کنید بهش بگید من میفهمم که الان تو نیاز به تنهایی داری و اینکه اگر پیگیر هستم که چه اتفاقی برات افتاده رو بزار به حساب دوس داشتنم و عشقی که به تو دارم ولی خوشحال میشم اگر کاری ازدستم برمیاد توی این اتفاقی که برات افتاده بهت کمک کنم و اون کار رو انجام بدم .

اجازه بدید توی غار خودشون فرو برند اجازه بدید خوب فکر کنند و توی اون چند روز سعی کنید خودتون رو بیشتر سرگرم کنید و با بچه ها و اطرافیان صحبت کنید، چون همه ما آدم ها نیاز داریم به تنها بودن، نیاز داریم به یک بار سنجش خودمون حالا در طول زمان های مختلف پس این چیز غیر طبیعی نیستش!

غارتنهایی جایی هستش که معمولا به اصطلاح میگند که مردها در درون اون غار میرند و سر در اون غار یک اژدهای بزرگی دراز کشیده و به همه میگه که به من نزدیک نشوید، میخواهم تنها باشم .

 

پریود مردانه رو دست کم نگیرید!

پریود مردانه رو جدی بگیرید و اجازه بدید تنها باشن و اگر میبینید داره طول میکشه و واقعا برای شما نگران کننده هستش و زمانش داره بیشتراز 2روز 3روز ویا4روز میشه سعی کنید دیگه با مراوده های دوستانه باکلام های دوستانه کمکش کنید که با شادی و احساس خوب از این غار بیرون بیاد .

پیشنهاد پیاده روی و کوه رفتن پیشنهاد بیرون رفتن های دونفره و... خلاصه پیشنهاد هایی رو بدید که توش اکسیژن و هوای تازه هست .

 

 

پریود مردانه

 

 

 

اکسیژن باعث میشه که افراد خوبتر فکر کنند و آرامش بیشتری رو پیدا کنند .

سعی کنید آدم ها رو درک کنید وقتی آدم ها رو درک کنیم زود قضاوتشون نمی کنیم ... همه ما نیاز دازریم به این تنهایی ها و همه ما کلافه میشیم اگر کسی بخواد در این تنهایی ها سرک بکشه .

سعی کنید درکشون کنید و همدلی کنید ، سعی کنید آرامش بدید بهشون و اجازه بدید که این چند روز رو برای خودشون باشند .

اگر بیش از چند روز بود قطعا تلاشمون رو میکنیم که بهشون کمک کنیم؛ دقت کنید پریود مردانه رو به خاطر اون حالت هایی که قبل از پریود در زنان رخ میده و باعث میشه حساس و عصبی بشن، شبیه به هم می دونند. پس باید بیشتر مراقبشون بود و بیشتر هواشونو داشت.

امیدوارم این مبحث هم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشه و امیدواریم که توانسته باشیم بخشی از سوالات شما رو در این زمینه پاسخ داده باشیم .

مراقب غار تنهایی ادم ها هم باشید!!

 

اگر درباره این این ویدئو نظر یا پیشنهادی دارید خوشحال میشم زیر همین پست کامنت کنید. تا ویدئو بعد شما رو به خدای مهربان می سپارم .

 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط