به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

دوره دانلودی ارتباط موثر

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 06:00
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 15
می خواهم شروع کنم.
200,000 تومان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
می خواهم شروع کنم.
200,000 تومان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
درباره این برنامه

اگر بخواهید در یک دیالوگ با کسی که علاقمندش هستید، ارتباط برقرار کنید، چگونه ارتباط برقرار می کنید؟

 

امروزه ما در دنيايي زندگي مي‌كنيم كه ناگزير نیازمند به ارتباط و برخورد با ديگران هستيم آنچه مسلم است این‌ست که هيچ‌كس قادر‌ نيست بدون كمك و مساعدت و ارتباط با ديگران‌، نيازهاي معمولي خود را برطرف سازد‌.  حال سؤالي كه اين‌جا مطرح مي‌شود اين است كه چگونه بايد با ديگران ارتباط برقرار كنيم و جهت افزايش یک ارتباط موثر چه كارهايي بايد انجام دهيم يا اين‌كه چه كارهايي نبايد انجام دهيم.


 

چرا باید دوره ارتباط موثر را ببینید:

ما همه روزه بخش زيادي از زمان را به ارتباط برقرار کردن با ديگران مي‌گذرانيم تا هر چه بيش‌تر بتوانيم نيازهاي خود را بيان کرده و نيازهاي ديگران را درک کنيم. توانايي ارتباط موثر به ما کمک مي‌کند تا با ديگران ارتباط کلامي و غيرکلامي موثرتري داشته باشيم و با غلبه  بر خجالت، نظرات خود را براي ديگران ابراز کنيم.

اگر اين مهارت را کسب کرده باشيم، در مواقع لازم مي‌توانيم با تقاضاهاي نامناسب ديگران مخالفت کنيم. اين توانايي به ما کمک مي‌کند تا بتوانيم به صورت کلامي و غيرکلامي و مناسب با فرهنگ جامعه و موقعيت، خود را نشان دهيم.
بدين‌معني‌که ما مي‌توانيم نظرها، عقايد، خواسته‌ها، نيازها و هيجان‌هاي خود را ابراز و به هنگام نياز بتوانيم از ديگران درخواست کمک و راهنمايي کنيم. تقاضاي کمک راهنمايي از ديگران در مواقع ضروري، از عوامل مهم يک رابطه سالم است. اجزاي توانايي ارتباط موثر عبارتند از: ارتباط کلامي و غيرکلامي‌موثر‌، ابراز وجود، ، مذاکره، امتناع، غلبه بر خجالت، گوش دادن.
همه ما براي برقرار کردن ارتباط با ديگران، صرف‌نظر از اين‌که چقدر با آن‌ها صميمي يا ناآشنا هستيم، با صحبت و گوش کردن (گفت‌وگو) ارتباط برقرار مي‌کنيم. همکلاسي‌ها، دوستان، آشنايان و خانواده همه جزء شبکه گسترده ارتباطي ما هستند که امکان پذيرش، آرامش، دانستن و احساس بهتر را براي ما مهيا مي‌کنند.

 


بهبود کيفيت روابط اين شبکه، يکي از روش‌هاي بسيار مهم براي رسيدن به سلامت روان است. در حقيقت در مهارت برقراري رابطه موثر مي‌خواهيم شيوه صحيح يک ارتباط کلامي  و غيرکلامي را بياموزيم تا  بتوانيم نظرها، عقايد، خواسته‌ها، نيازها و هيجان‌هاي خود را به‌طور صحيح ابراز کرده و به هنگام نياز از ديگران درخواست کمک و راهنمايي کنيم. ضعف در مهارت‌هاي اجتماعي منشا بسياري از آسيب‌ها است. از جمله: ترک‌تحصيل، کم‌سوادي، فقدان موفقيت تحصيلي، خشونت، بزهکاري و اعتياد.
افراد، ‌معاني پيامي را که مي‌خواهند انتقال دهند را بايد بدانند و بفهمند و هم بتواند به مخاطب خود بفهمانند که چه مي‌خواهند بگويند و منظورشان چيست.

 


 

من پریسا نصری دوره ای را طراحی کردم به نام ارتباط موثر؛ در این دوره با مباحث زیر همراه شما هستم:

  • چگونه انسانی دوست داشتنی باشیم؟
  • مهارت تأثیرگذاری
  • شناسایی تمایلات اساسی دیگران
  • ارتباط مؤثر از نوع ماهرانه
  • قوانین اصلی تأثیرگذاری
  • زبان بدن در ارتباط موثر
  • کلید ورود به قلب‌ها
  • دوست داشتنی و تاثیرگذار بمانید
  • ابزار شما برای تاثیرگذاشتن

 

 

به‌طور‌کلي ضعف در مهارت‌هاي اجتماعي هم چون توانايي برقراري ارتباط موثر در کودکان و نوجوانان، علت رفتارهاي پرخاشگرانه يا گوشه‌گيري و انزواست. اين افراد پرخاشگر و ناکام و منزوي معمولاً احساس حقارت کرده و عزت نفس ضعيفي دارند. به همين علت، وجود مشکلات رواني از جمله افسردگي و اضطراب در اين دانش‌آموزان زياد است. در واقع ارتباط مفهومي است که از درون فرد برخاسته و به ديگران راه يافته و از فردي به فرد ديگر منتقل مي‌شود. اولين جزء اصلي ارتباط تفهيم بوده که يک فرآيند دو طرفه است.

 

 

نحوه ی برگزاری دوره غیر حضوری ارتباط موثر:


این دوره به صورت غیر حضوری و از طریق وب سایت و اپلیکیشین می باشد به شرح زیر:
مدت زمان دوره غیر حضوری:
این دوره 4 ساعت است.
دوره غیر حضوری شامل: فایل های تصویری MP4 + فایل های صوتی
فرمت فایل تصویری: Mp4 با کیفیت بالا – قابل پخش در پلیرها و دستگاه های خانگی و دسترسی از طریق وب سایت و اپلیکیشین

پروانه انتشار ارتباط موثر

 


با استفاده از آموزه های این پکیج یاد خواهید گرفت چگونه انسانی دوست داشتنی باشیم و با درک درست تاثیرگذاری و هنر سخنوری به درستی با هر انسانی ارتباط بهتری بگیرید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و هر گونه سوال میتوانید از ساعت 9 صبح تا 17.30 با شماره 02188915004 تماس بگیرید و از همکاران و مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

ارتباط موثر - بخش اول

00 ساعت و 18 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

ارتباط موثر - بخش دوم

00 ساعت و 25 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

ارتباط موثر - بخش سوم

00 ساعت و 23 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه اول

01 ساعت و 07 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

ارتباط موثر - بخش چهارم

00 ساعت و 17 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

ارتباط موثر - بخش پنجم

00 ساعت و 19 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

ارتباط موثر - بخش ششم

00 ساعت و 16 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه دوم

00 ساعت و 53 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

ارتباط موثر - بخش هفتم

00 ساعت و 20 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

ارتباط موثر - بخش هشتم

00 ساعت و 17 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

ارتباط موثر - بخش نهم

00 ساعت و 15 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه سوم

00 ساعت و 53 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

ارتباط موثر - بخش دهم

00 ساعت و 17 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

ارتباط موثر - بخش یازدهم

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه چهارم

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
می خواهم آموزش را شروع کنم.
200,000 تومان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1400/7/13 22:08  مدت زمان عضویت:401 روز
0
بسیار عالی بود، از پکیج اعتماد به نفس خیلی بهتر بود، ممنونم🌹
1399/1/19 16:51  مدت زمان عضویت:949 روز
0
سلام وقت تون بخیر فایل دانلود میکنم اما بعدش که میرم بیرون از برنامه دوباره میخوام گوش بدم دوباره باید دانلود کنم سیو نمیش چرا لطفا جواب بدید
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1399/1/19 21:10  مدت زمان عضویت:1586 روز
0
سلام از اینکه ما را برای آموزش و پیشرفت خودتان انتخاب نموده اید سپاسگزاریم امکان دانلود دوره برای گوشی های آیفون و سیستم عامل (ios) وجود ندارد و می توانید بعد از ورود به حساب کاربری خودتان در وبسایت https://www.parisanasri.com/ در بخش پروفایل من و در قسمت دوره های من بصورت آنلاین دوره ها را مشاهده کنید. در صورتی که سیستم عامل موبایل شما اندروید باشد، می توانید با نصب اپلیکیشن پریسا نصری براحتی به دوره های خریداری شده دسترسی داشته باشید. بعلاوه می توانید با استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر وارد حساب کاربری خودتان در سایت https://www.parisanasri.com/ شوید و از دوره های خریداری شده استفاده کنید برای دانلود فایل ها از کامپیوتر حتماً از دانلود منیجر استفاده کنید. فایل های دانلود شده در پوشه دانلود ذخیره می شود. نحوه دائلود دوره از طریق لپ تاپ و کامپیوتر: 1- ابتدا به آدرس https://www.parisanasri.com/ وارد شوید. 2- در قسمت بالای صفحه سمت چپ تصویر، روی گزینه ی ورود کلیک کنید. 3- ایمیل یا شماره تلفن خودتان را وارد کنید، پسورد ایمیل یا کد ورودی که برای شما ارسال می شود را وارد نمایید و وارد صفحه کاربری خودتان شوید. 4- روی آیکون مخاطب (پنل کاربری من) کلیک کنید. 5- دوره های من را انتخاب کنید. 6- دوره هایی که در پنل کاربری شما قرار دارد به شما نشان داده می شود. 7- روی تصویر دوره ی مورد نظر کلیک کنید و آن را انتخاب نمایید. 8- در ادامه و بعد از کادر "نمایش قسمت های این برنامه" بخش های کامل دوره به شما نمایش داده می شود و می توانید با انتخاب گزینه ی " پخش" از این بخش ها استفاده کنید و آموزش خودتون رو شروع کنید. 9- برای دانلود و ذخیره دوره می توانید روی آیکون فلش(دانلود) انگشت خود را نگه دارید و فایل مورد نظر را دانلود کنید.
لینک دوره دانلودی ارتباط موثر
https://www.parisanasri.com/course/64-effective-communiction
برای دریافت راهنمایی بیشتر می توانید به ادمین ها در کانال تلگرام پریسا نصری https://telegram.me/joinchat/BesnLjvAdIYUsaDflg3BGg و دایرکت اینستاگرام https://www.instagram.com/parisa__nasri/ پیام بدید. نحوه ی دسترسی به دوره های خریداری شده از طریق اپلیکیشن به این صورت می باشد: ابتدا اپلیکیشن نسخه اندروید را در کانال تلگرام پریسا نصری یا در وبسایت پریسا نصری به آدرس https://www.parisanasri.com/page/download دانلود می کنید بعد از نصب می توانید در بخش پروفایل، روی گزینه ی دوره های من کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه از دوره ی مورد نظر استفاده کنید. 1- برای استفاده از دوره ها از طریق اپلیکیشن باید شماره تلفن ورود به اپلیکیشن با شماره تلفنی که با آن خرید خودتان را ثبت کرده اید یکی باشد در صورت مغایرت شماره تلفن ها دسترسی ها را نخواهید داشت. 2- بعد از ورود به اپلیکیشن، پایین صفحه گزینه پروفایل(نماد مخاطب) را انتخاب کنید . 3- بعد از انتخاب پروفایل، صفحه حساب کاربری شما نمایش داده می شود؛ در قسمت سمت راست صفحه گرینه ی " برنامه های من" را انتخاب کنید. 4- در صفحه ی جدید و در بالای صفحه با انتخاب گرینه ی " برنامه های تجاری" دوره هایی که توسط شماخریداری شده برای شما نمایش داده می شود. 5- روی تصویر دوره ی مورد نظر کلیک کنید و آن را انتخاب نمایید. 6- در ادامه و بعد از کادر "نمایش قسمت های این برنامه" بخش های کامل دوره به شما نمایش داده می شود و می توانید با انتخاب گزینه ی " پخش" از این بخش ها استفاده کنید و آموزش خودتون رو شروع کنید. نکته: دسترسی به همه ی دوره های دانلودی اعم از زنان باهوش 1 ، زنان باهوش 2، سلطان زندگی من، ارتباط موثر، زنان شاد، اعتماد به نفس و زنان قدرت مند و ثروت ساز از طریق اپلیکیشن به همین روش می باشید موفق باشید
1399/1/18 17:00  مدت زمان عضویت:1537 روز
0
سلام خسته نباشید.من این دوره را خریداری کردم یک سوال داشتم،اگر شخصی از اقوام مثلا جاری یا خواهر همسر خودشونو بگیرن به نوعی بهت محل ندن ایا با این افراد لازمه سعی در ارتباط موثر داشت این که من جاریمو تحسین کنم چقدر اشپز خوبی هستی کوچیک کردن خودم نیست مثلا اون این موقع بهم میگه غذای تو مثل برای من شده ولی نمیگه خوشمزس یه جورایی احساس برتری نسبت به من داره و مدام از این که کار میکنه تو خونه این که تمیز مادر نمونه ایه،باردار بودم به همسرم میگه چون تو خوشگلی بچت خوشگل میشه،یا من به همسرم میگم میشه فلان چیزو بهم بدی میگه این روزا مردا برای این که زنا ازشون کار نکشن بچه دار نمیشن میبینه استوریمو تولدمه تبریک نمیگه ولی برای تولد بچم میزارم تبریک میگه این که وقتی با دست پر میرم خونش تحویل زیاد میگیره وقتی یه بار نگیرم خیلی عادیه و هزار مورد دیگه من نمیتونم بفهمم چه تیپی ایا اصلا لازمه ما در نظر همه مردم جذاب باشیم با چنین فردی چطور باید برخورد کرد ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1399/1/19 01:05  مدت زمان عضویت:1586 روز
0
از اینکه با ما همراه هستین از شما ممنونیم
با توجه به توضیحاتتون به نظر میرسه این دیدگاه بشتر از تفکر خودتون نشأت می گیره، چون دلیلی نداره همه ی اطرافیان بخوان به شما بی محلی کنند یا شما رو عامدانه ندید بگیرند!
به نظر من وقتی جاری شما بهتون میگه غذای تو هم مثل من شده یعنی داره به نوعی خودش رو به شما نزدیک می کنه و شبیه شما می دونه و اصلا به این معنی نیست که من از تو برتر یا سرتر هستم؛ برای تایید دادن افراد الزاما نباید حتما جملات مورد علاقه ما رو بهمون بگند چون هر کسی زبان تعریف و تمجید مخصوص به خودش را دارد.
قرار نیست همه ی مردم ما رو تایید کنند و قرار هم نیست ما همه ی مردم رو از خودمون راضی نگه داریم البته این به معنی مجوز دادن به خودمون برای بی احترامی به دیگران نیست و باید در چهارچوب درستی رفتار بکنیم
در همین رابطه دوره غیر حضوری عزت نفس به شما پیشنهاد می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونید به لینک زیر مراجعه کنید
https://www.parisanasri.com/course/658-Self-esteem-training
شاد باشید
1399/1/16 11:31  مدت زمان عضویت:1518 روز
0
سلام وقت بخیر .خانم نصری عزیز شما فوق العاده ای.چون من با دیدن اموزش های شما متوجه ضعف هایم شدم و سعی در اصلاح خودم دارم و واقعا ممنون
1399/1/10 13:20  مدت زمان عضویت:1429 روز
0
سلام
ببخشید بعد از اینکه هزینه رو پرداخت کردم کدوم قسمت باید برم برای دانلود دوره ها؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1399/1/24 21:27  مدت زمان عضویت:1586 روز
0
کاربرگرامی از اینکه ما را برای آموزش خودتون انتخاب کردین از شما ممنونیم
بعد از تایید پرداخت، دوره در حساب کاربری شما فعال می شود و می توانید با ورود به حساب کاربری خودتان در بخش پروفایل من، دوره های من یا دوره های تجاری من رو انتخاب کنید تا دوره خریداری شده به شما نشان داده شود.
با کلیک بر روی تصویر دوره مورد نظر می توانید به راحتی از آن استفاده کنید
موفق باشید
1398/5/4 19:29  مدت زمان عضویت:1160 روز
0
سلام من میخوام رابطه امو که خیلی طولانی شده ترمیم و هدفمند کنم. نمیدونم کدوم بسته رو تهیه کنم ارتباط موثر و یا هنر زن بودن ؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/5/7 17:50  مدت زمان عضویت:1586 روز
0
کاربر گرامی هر کدام از دوره های آموزشی زنان باهوش و ارتباط موثر شامل نکات و آموزش هاییست که برای بهبود روابط شما به شما کمک خواهد کرد
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 02188915004 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند
یا به لینک های زیر مراجعه کنید
پکیج آموزشی زنان باهوش
https://www.parisanasri.com/product/8-art-raz-pack
دوره ی آموزشی ارتباط موثر
https://www.parisanasri.com/course/64-effective-communiction
شاد باشید.
1398/5/4 19:27  مدت زمان عضویت:1160 روز
0
سلام من میخوام رابطه مو اول ترمیم و بعد این رابطه رو که خیلی طولانی شده هدفمند کنم ..با توجه به اینکه میدونم خیلی جاها ایرادهای شخصیی و رفتاری از من هست الان نمیدونم برای دستریابی به هدفهام کدوم بسته رو تهیه کنم. ارتباط موثر یا ارتباط موثر و اعتماد بنفس (بنظر این دو دوره فرقی هم ندارند ) ویا هنر زن بودن...
شایدم شما پیشنهاد دیگه ای داشته باشین .ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/5/21 14:24  مدت زمان عضویت:1586 روز
0
کاربر گرامی هر کدام از دوره های آموزشی زنان باهوش و ارتباط موثر شامل نکات و آموزش هاییست که برای بهبود روابط شما به شما کمک خواهد کرد شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 02188915004 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند یا به لینک های زیر مراجعه کنید پکیج آموزشی زنان باهوش https://www.parisanasri.com/product/8-art-raz-pack دوره ی آموزشی ارتباط موثر https://www.parisanasri.com/course/64-effective-communiction شاد باشید.
1398/4/17 17:57  مدت زمان عضویت:1188 روز
0
سلام من قبلا این دوره رو خریدم و کامل دانلود نکردم اللن چطوری وارد بشم تا بتونم بقیه اموزشهارو که ندیدم ببینم
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/18 09:14  مدت زمان عضویت:1586 روز
1
کاربر گرامی برای پرسش سوالات پیرامون استفاده از درس و یا دانلود و موارد فنی با شماره ی 02188915004تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
1398/1/4 01:36  مدت زمان عضویت:1293 روز
0
شبتون بخیر و عرض ادب
فایل رو در تخفیف خریداری کردم ولی فک کردم در هر زمان میشه دانلود کرد فقط بخش اول رو دریافت کردم لطفا راهنمایی بفرمائید ،ممنونم
پاسخ ها
- مشاور سایت
1398/1/17 08:30  مدت زمان عضویت:1761 روز
0
سلام دوست عزیز لطفا با شماره تماس 02188915004 جهت تهیه محصولات و راهنمایی بیشتر ارتباط برقرار کنید
1397/12/29 01:05  مدت زمان عضویت:1289 روز
0
چرادانلود نمیشە من خریداری کردم
1397/12/24 20:23  مدت زمان عضویت:1293 روز
1
چرا میخاهم مشترک شوم میزنیم میگه این محصول قبلاء به سبد خرید اضافه شدهنمییشهه کهه یه راهی بدین دانلود بشهه
1397/12/23 01:50  مدت زمان عضویت:1451 روز
0
دوست عزیزم فایل های صوتی رو میتونید دانلود کنید
1397/12/22 00:17  مدت زمان عضویت:1296 روز
0
سلام ببخشید من میخوام خرید کنم اما نمیتونم فقط اعتماد به نفس رو میخوام. میشه راهنمایی کنید. ممنون
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/12/22 08:11  مدت زمان عضویت:1761 روز
0
لطفا با شماره تماس 02188915004 جهت تهیه محصولات و راهنمایی بیشتر ارتباط برقرار کنید
1397/12/21 12:16  مدت زمان عضویت:1450 روز
0
سلام من این دوره رو خریدم ولی میخوام گوش بدم میگه مشترک شوید چه کنم
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1397/12/21 15:09  مدت زمان عضویت:1586 روز
0
سلام دوست عزیز
برای اینکه بتوانید دوره ی خریداری شده را دانلود کنید باید روی گزینه ی *میخواهم مشترک شوم* کلیک کنید
در غیر اینصورت لطفا با شماره ی 02188915004تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند
موفق باشید
1397/12/21 11:28  مدت زمان عضویت:1360 روز
0
چرا دخیره نمیشه؟؟؟؟!!کاش میشد ذخیرش کرد.شما که گفتید ذخیره میشه که!!!
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1397/12/21 15:04  مدت زمان عضویت:1586 روز
0
سلام
در صورتی که از گوشی موبایل آیفون استفاده میکنید متاسفانه امکان دانلود و ذخیره وجود ندارد
در غیر این صورت می توانید با استفاده از دانلود منیجر فایل ها را دانلود و ذخیره نمایید
موفق باشید
برنامه های مرتبط