به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

بهترین کار برای نجات دادن رابطه عاطفی از نابودی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

رابطه عاطفی خودتان را نجات دهید!

رسیدن به آگاهی، بهترین کار برای نجات دادن رابطه عاطفی از نابودی است. اما چه نوع آگاهی؟ آگاهی نسبت به چه مسائلی؟ لطفا برای اینکه نسبت به خودتان و نوع رابطه تان به آگاهی برسید این ویدئوی کوتاه را تا انتها ببینید.

آگاهی از رابطه، یعنی اینکه شما اول جایگاه خودتان در رابطه را بدانید. یعنی آگاهی پیدا کنید نسبت به طرف مقابلتان چه احساسی دارید. آیا رابطه شما براساس دلبستگی پیش می رود یا وابستگی؟ به این معنا که شما به یکدیگر عادت کرده اید یا نه واقعا یکدیگر را دوست دارید؟

بهترین کار برای آگاهی از رابطه این است که یک تمرین ساده را انجام دهید:

بر روی یک برگه این سه کلمه را بنویسید: رفتار، احساسات، افکار.  در مقابل هر کدام از این کلمه ها، بنویسید که نسبت به طرف مقابلتان چه حسی دارید؟ مثلا: جلوی افکار بنویسید، اگر شما نسبت به طرف مقابل بی توجه باشید از شما دلخور و ناراحت می شود.

یا مثلا جلوی احساسات بنویسید:  احساس می کنم اگر در روز یک یا دو مرتبه با او تماس نگیرم او ناراحت خواهد شد. تمام این موارد را بنویسید. سپس آنالیز کنید ببینید اصلا این رابطه سالم هست یا نه؟ 

با توجه به اطلاعاتی که می نویسید متوجه می شوید که چقدر به طرف مقابلتان وابسته هستید. و اگر وابستگی تان در یک رابطه بیش از حد باشد، شما باید تمام و کمال خودتان را فدای دیگران کنید. آگاهی از رابطه به زندگیتان معنا و مفهوم می بخشد. عزت نفس و اعتماد به نفس شما را حفظ خواهد کرد. نجات دادن رابطه عاطفی از نابودی تنها با پیدا کردن آگاهی نسبت به خودتان به دست خواهد آمد.

پس سعی کنید همواره خودتان و جایگاه تان در رابطه را تحت نظر قرار دهید.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/9/16 00:31  مدت زمان عضویت:1404 روز
0
عالی بود ❤
1398/9/15 16:16  مدت زمان عضویت:1403 روز
0
درود استاد عزیز دستمریزاد عالی بود ?
1398/6/31 19:29  مدت زمان عضویت:1473 روز
0
سلام امیرحسین اکبرزاده هستم بسیار بسیار ویدیوهای مفید وزیبایی هست سعی کنید فحوای کلامتون را بیشتر وبیشتر باز کنید مثال های بیشتر و نزدیک تری بزنید
برنامه های مرتبط