به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

صمیمیت در رابطه عاطفی دو طرفه به چه معناست

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

اساسا ما تعریف صمیمیت را با آن چیزی که می دانیم اشتباه می گیریم! علت اصلی شکست در روابط عاطفی، نداشتن تعریف صحیح از صمیمیت در رابطه عاطفی است. درک درست از صمیمت در رابطه می تواند جلوی شکست در رابطه را بگیرد.

صمیمیت به این معنی هست که طرف مقابل بتواند به شما اعتماد کند و بتواند با شما صحبت کند. ممکن است حرف همسرتان به مذاق شما خوش نیاید، اما از آنجایی که دلش نمی خواهد چیزی را از شما پنهان نگه دارد. شما را نزدیک ترین و صمیمی ترین فرد به خودش می بیند، شما را بهترین هم صحبت خودش می بیند.

 

صمیمیت در رابطه عاطفی

 

اما مشکل از جایی آغاز می شود که شما موقع درد و دل کردن همسرتان، کلام او را قطع کنید و شروع کنید به سرزنش کردن و نصیحت کردن او. مطمئن باشید این کار نه تنها کار درستی نیست، بلکه خیلی زود اعتماد او را سلب می کنید. او دیگر به شما اعتماد نخواهد کرد و درمورد هیچ مسئله ای با شما صحبت نخواهد کرد.

همدلی به این معنی نیست که همسرتان را سرزنش کنید. حتی اگر او اشتباهی هم کرده هر چند عمدی، نباید او را سرزنش کنید. حرف هایش را بشنوید. همدلی کردن را یاد بگیرید. همدلی نه سرزنش کردن است و نه نصیحت کردن. بلکه تنها دل دادن و همدلی است.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط