به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

نداشتن سواد رابطه عاطفی بزرگترین مشکل زندگی زناشویی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

یکی از مهم ترین مواردی که بسیاری از آدم ها از آن غافل هستند. به دلایلی هرگز به آن آنطور که باید و شاید نپرداخته اند. یا اصلا آن را جدی نگرفتند. و دقیقا مشکلاتی که در رابطه مشترک و یا رابطه عاطفی شان دارند به همین موضوع مرتبط می شود. سواد رابطه عاطفی ، چیزی که اغلب آدم ها نسبت به آن بی توجه اند.

به طور کلی، سواد رابطه عاطفی به این معنی است که شما بدانید با طرف مقابلتان، چطور رفتار کنید. چطور با او صحبت کنید و چه طور عمل کنید.

سواد رابطه، یعنی بدانید گاهی اوقات لازم نیست خود واقعی تان باشید. گاهی اوقات باب میل طرف مقابتان بایشید. کم بودن سواد عاطفی به عوامل زیادی بستگی دارد. اما مهم ترین عامل پایین بودن سواد رابطه عاطفی ، ندانستن و بی اطلاعی از این موضوع مهم است.

 

سواد رابطه عاطفی

 

اگر شما هم حس می کنید که سواد رابطه تان پایین است. سعی کنید مواردی که باعث پایین بودن سواد رابطه شما شده است را لیست کنید. مثلا ممکن است در کودکی شما، اتفاقاتی افتاده باشد که شما از صمیمی شدن ترس دارید. یا در محیطی رشد کردید که پدر و مادرتان باهم صمیمی نبودند و دلایل دیگر.

تمام این موارد را رو کاغذ بیاورید. با خودتان رو راست باشید. و ببینید به عنوان کسی که یک طرف رابطه عاطفی قرار گرفتید چه رفتاری با همسرتان دارید. اگر هر دوی شما داری کم و کاستی در رابطه هستید این شما باشید که آغاز کننده این تغییرات است. مطمئن باشید با تغییر شما، همسرتان هم تغییر خواهد کرد.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/9/4 00:09  مدت زمان عضویت:1890 روز
0
ممنون بابت راهنماییون عزیزم پریسا جون من سواد عاطفی من خیلی کمه چیکار کنم این سواد عاطفی رو تقویت کنم
برنامه های مرتبط