به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

رابطه با مرد متاهل چه عواقبی دارد؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

 ارتباط با مرد متاهل چه عواقبی می تواند داشته باشد؟

خودتان را فریب ندهید! هرگز با مردی که ازدواج کرده و صاحب زن و زندگی است وارد رابطه نشوید!! ممکن است با اینکار چند خانواده را به آتش بکشید.

اینکه خودتان را توجیه می کنید که این مرد سالهاست با همسرش رابطه ای نداشته و به خاطر فرزندانش است که زنش را طلاق نداده، فقط خودتان را فریب می دهید و قطعا دیر یا زود برایتان مسئله ساز خواهد شد.

پس لطفا هرگز خودتان را گول نزنید، بهانه به دست طرف مقابلتان ندهید که او هم بگوید خب این دختر که دوست دارد خودش را گول بزند من هم لذتم را میبرم. ارتباط با مرد متاهل به هر شکل و نوعش، ساختن خانه بر روی آب است. اگر او به شما وعده ازدواج هم داده باشد، هرگز تصور نکنید که این اتفاق خواهد افتاد.

 

رابطه با مرد متاهل فقط شما را ابزاری برای هوسرانی و خوشگذارنی او خواهد کرد. دیر یا زود شما را هم ترک می کند. آن زمان شما هستید و یک جسم و روح آشفته که معلوم نیست چه زمانی بتوانید به زندگی عادی بازگردید.

 

 

رابطه با مرد متاهل

 

 

خیلی راحت و محکم "نه" بگویید!

اگر مردی متاهل است و خواهان ارتباط با شماست، از همان اول یک "نه" محکم به او تحویل دهید و بدانید که بهترین کار و بهترین تصمیم را گرفته اید.

اما اگر با کسی وارد رابطه شدید و بعد از آن متوجه شدید که زن دارد، بلافاصله از رابطه خارج شوید.

این موضوع را درک کنید! مردی که با او در ارتباط هستید به هرحال صاحب زن دارد و صاحب یک زندگی دیگر است. زنی دارد که به او دلخوش کرده است و دوستش دارد، باعث ویرانی زندگش اش نشوید که قطعا زندگی خودتان هم سیاه خواهد شد.

هرگز با مردی که متاهل است، زن دارد و صاحب یک زن و مرد زن دیگری است وارد رابطه نشوید، به هر شکل، به هر دلیل و به هرعنوان.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/7/3 10:32  مدت زمان عضویت:1090 روز
0
سلام، وقتی یه نفر دیگه ک قبلا با شوهرمون در ارتباط بوده میاد تو زندگیمون باید چه رفتاری کنیم؟ با وجودی که هر دو ازدواج دوممونه
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/7/14 13:55  مدت زمان عضویت:1497 روز
0
دوست عزیز متنی که برای ما ارسال کردید خیلی کوتاه و مختصر هست و متاسفانه نمیشه در مورد اون اظهار نظر کرد
لطفا در صورت امکان سوال خودتون رو بصورت کامل تر برای ما ارسال کنید
موفق باشید
برنامه های مرتبط