به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

راهکار مقابله با خیانت در زندگی زناشویی چیست؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:05
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 1
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

راهکار مقابله با خیانت در زندگی زناشویی چیست؟

من به شما 10 کاری که بعد از خیانت همسرتان هرگز نباید انجام دهید را بیان می کنم:

فکرش را هم نمی کردید که خیانت در زندگی شما هم اتفاق بیافتد، اما متاسفانه، همسرتان وفادار نبوده است و یک پیمان شکنی از طرف همسرتان اتفاق افتاده. اما لطفاً قبل از این که قدم بعدی را بردارید این مقاله را که درباره کارهایی که بعد از دیدن خیانت توسط همسرتان، نباید انجام دهید است را مطالعه کنید.

تلافی نکنید

دکتر جین گریر، متخصص روابط زناشویی در نیویورک و نویسنده کتاب "چطور توانستی این کار را با من بکنی، یادگیری اعتماد پس از خیانت" اینگونه در مورد خیانت توضیح می‌دهد: خیانت در زندگی اتفاق افتاده است اما شما نباید هرگز تلافی کنید. چرا که سعی در تلافی، خشم شما را زنده نگه داشته، و شما را در حالت منفی باقی می‌گذارد که در زندگی حرکت شما به جلو را متوقف می‌کند.

شما را درگیر کرده و نمی‌گذارد التیام و بهبود بیابید." برای بازیابی و بهبود پس از خیانت، لازم است در یک تیم بمانید، نه اینکه مقابل همدیگر قرار بگیرید. ایرینا فیرستین، مددکار اجتماعی،  متخصص زوجین و ازدواج در نیویورک می‌گوید: تلافی حس رضایت لحظه‌ای به زوج انتقام جو می‌دهد، اما در نهایت این کار شما را به هیچ راه حلی نمی‌رساند و فقط کارها را پیچیده تر می‌کند." حواستان به علامت‌های کوچکی که نشان از خیانت همسرتان دارد باشد.

 

شما بعد از خیانت همسرتان نباید تلافی کنید و باید سعی کنید رابطه جدیدی را پیدا کنید

 

منزوی نشوید

آپریل مسینی، نویسنده و متخصص روابط در نیویورک می‌گوید: «خیلی طبیعی است که گریه‌ای به حد معقول (دو سه بار) بعد از یک جدایی داشته باشید. اما وقتی جدایی برای یک مدت طولانی مدت اتفاق می‌افتد، انتظار می‌رود که برای بازیابی خود به زمان نیاز داشته باشید.» باور کنید این خیانت در زندگی شما را متوقف نخواهد کرد و زندگی شما پایان نیافته است.

مسینی همچنین اضافه می‌کند: «پنهان شدن در آپارتمانتان، با پرده‌های کشیده، در تاریکی بستنی خوردن، هر نمایشی را بی‌هدف در لپ تاپ نگاه کردن، و علاقه‌ای به پاسخ دهی تلفن نداشتن ایده بسیار بدی است.» در حالی که اتفاقی که می‌افتد ممکن است ترسناک باشد، این شانسی برای شروع مجدد شماست. بله، ممکن است این زندگی متفاوتی از قبل باشد، اما ممکن هم هست کارها حتی بهتر از قبل هم بشوند.

 

 

خیانت در زندگی

 

نقش قربانی را بازی نکنید

به احتمال زیاد شما سزاوار این چنین خیانتی نبودید، اما به این معنی نیست که در ترحم به خود غرق شوید. دکتر گریر می گوید: "مظلوم نمایی باعث ماندگاری حس بیچارگی و آسیب دیدگی شما می شود، و این کار تا جایی ادامه می‌یابد که همچنان حس بدی به خود خواهید داشت. در نتیجه، عزت نفس شما پایین خواهد آمد و برای شما داشتن زندگی شاد بسیار سخت خواهد شد." هرگز این داستان های ساختگی در مورد خیانت را باور نکنید.

 

خیانت در زندگی

 

بچه ها را درگیر نکنید

اگر فرزندی دارید، تمام تلاش‌تان را بکنید تا آنها را از این فضا دور نگه دارید. این شرایط باید بین شما و همسرتان باقی بماند. دکتر گریر می‌گوید: در غیر اینصورت، این کار باعث می شود که بچه ها بین والدین دست به انتخاب بزنند. و فقط بر اساس چیزهایی که لازم است بدانند به آنها اطلاعات بدهید، مطمئن شوید که آنها می دانند که شما از این شرایط نجات خواهید یافت. مسینی می گوید: «فرقی نمی کند چند ساله هستند، آنها می توانند این فضای به وجود آمده بین شما را حس کنند، مهم این است که به آنها این اطمینان را بدهید که شما را از دست نخواهند داد.»

 

خیانت در زندگی زناشویی

 

اجازه ندهید دیگران برای شما تصمیم بگیرند

مادرتان می‌گوید که همسرتان را ترک کنید، اما بهترین دوستتان می‌گوید که به او شانس دیگری بدهید. ولی این تصمیم شماست که رابطه تان ارزش نجات دادن و مرمت را دارد یا نه. انتونیا هال فوق لیسانس روانشناسی، متخصص رابطه زناشویی می‌گوید: «خودت بهتر می دونی چی برات بهتره». مردم همیشه نظرات خود را دارند، اما تصمیم نهایی برای اینکه چطور پیش بروید با شماست.

دکتر گریر می‌گوید: «هیچ کس واقعا نمی‌داند درگیری‌های بین شما چه بوده است. هیچ کس دیگری هم نمی‌تواند بگوید برای شما کدام کار بهتر است و چه اتفاقی در آینده اتفاق خواهد افتاد. شما تنها کسی هستید که می‌توانید تصمیم بگیرید که می‌خواهید در رابطه باقی بمانید یا نه.» به یاد داشته باشید که این زندگی شماست. سامانتا برنز، مشاور ازدواج، می گوید: «هیچ شرمندگی در ماندن و نیز هیچ شرمندگی در رفتن نیست.»

 

خیانت همسر

 

اتفاقی که افتاده را نادیده نگیرید

نادیده گرفتن خیانت در زندگی توسط همسرتان ساده به نظر می‌آید. اما این کار مسائل اساسی رابطه شما را درست نمی‌کند. هال می‌گوید: «سعی در نادیده گرفتن خیانتی که اتفاق افتاده، فقط رابطه را در زمین لغزنده‌ای نگه خواهد داشت.» و نارضایتی شما احتمالا و به تدریج بروز خواهد کرد. بنابراین، تمام سوالاتی که می‌خواهید را بپرسید، حتی زمانیکه می‌دانید ممکن است تمام پاسخ هایی که می‌خواهید بشنوید را دریافت نکنید.

قبل از اینکه بدانید می‌خواهید رابطه را بازسازی کنید یا نه، لازم است بدانید که چرا این خیانت اتفاق افتاد. هشدار، اگر همسرتان از شما می‌خواهد که کارهایی که بیان شد را انجام دهید، وقت آن رسیده که او را ترک کنید.

 

خیانت در زندگی

 

سعی نکنید چیزها را به حالت اولیه برگردانید

ازدواج شما متفاوت از قبل است. دکتر گریر می گوید: «آنگونه که قبلا چیزها بودند به شرایطی انجامید که الان در دست شماست. لازم است برای محکم و سالم نگهداشتن رابطه تان چیزی را تغییر دهید.» روی ساخت رابطه ای شادتر با استفاده از چیزهایی که یاد گرفته‌اید کار کنید. برنز می‌گوید: "بجای نگاه به عقب، به ایجاد یک فصل جدید، یا حتی به تشکیل یک خانواده جدید فکر کنید. جاییکه می‌توانید مهارت های جدیدی کسب کرده، حرکت های ناکارآمد را تغییر داده و به عنوان زوجی قوی تر و مرتبط تر ظاهر شوید.

 

تلاش برای بازگردان رابظه بعد از خیانت همسر بی فایده می باشد

 

روان درمانی را از دست ندهید

مطمئا، ممکن است از کمک یک کارشناس سلامت ذهنی قبل از اینکه این خیانت اتفاق بیفتد بهره برده باشید. اما مشاوره بعد از خیانت می تواند به شما کمک کند درک و بصیرت کاملی نسبت به اتفاقی که افتاده بدست آورید. این می تواند به شما کمک کند که بهتر ارتباط برقرار کرده و فرایند احساس گناه، شرم، و هر چیز دیگری که ممکن است احساس کنید را طی کنید.

برنز می گوید: "اگر تصمیم بگیرید که از رابطه کنار بگیرید، حداقل می توانید با حس آرامش اینکه تمام سعی‌تان را برای درست کردن شرایط بکار برده اید و مثمر ثمر نبوده از او جدا شوید."

مشاوران همه این چیزها را دیده اند. پس از شرایط خود خجالت زده نباشید. اگر درمورد شرایط مالی و زمانی نگران هستید، تصویر واضح تری از شرایط را در نظر بگیرید. مگان کاستلوريا، کارشناس ازدواج و خانواده می گوید: "دوست دارم به زوج ها زمان، پول و تلاشی که در مراسم عروسی‌شان خرج کردند را به عنوان نقطه اتصالی برای اینکه چقدر باید پول، زمان و تلاش برای ازدواجشان خرج کنند یادآور شوم. نگران نباشید همه زوج ها دعواهایی بینشان دارند، پس از دارایی های مالی، احساسی، زمانی و هر آنچه که دارید برای رابطه تان خرج کنید.

 

خیانت در زندگی

 

یادتان نرود از خودتان مراقبت کنید

برنز می گوید: این تجربه تکان دهنده می تواند به شکل منفی، ذهن و جسم شما را تحت تاثیر قرار دهد. برای بازگشت از این حالت، مراقبت از خود ضروریست. هنگامیکه مراقب نیازهای فیزیولوژیکی خود نیستید، نمی توانید تصمیمات عقلانی مثل ماندن یا رفتن بگیرید. مطمئن شوید غذا می خورید، ورزش می کنید، خوب می خوابید، و شاد هستید. علی‌رغم چیزی که اتفاق می افتد، بخندید و زندگی شادی داشته باشید.

برنز توصیه می کند که سعی کنید تکنیک‌هایی مثل روان درمانی، مدیتیشن، نوشتن برای مجله، گردش با دوستان خوب، یا مطالعه کتابهای کمک به نفس را بکار بگیرید. فعالیتهایی انجام دهید که برای شما لذت و راحتی فراهم می کنند. هال می گوید: برای خود گل بگیرید، از ماساژ استفاده کنید، و وقت هایی را بیرون از خانه سپری کنید.

 

سعی کنید بعد از خیانت همسرتان مواظب خودتان باشید

 

برای فرآیند التیام عجله نکنید

مسینی می گوید: "التیام از جدایی، یکی از چیزهایی است که پایان محدودی ندارد. وقتی التیام پیدا کنید دیگر هیچ ناقوس و زنگی در زندگیتان به صدا در نمی آید و ضربه ای به شما وارد نمی کند. فرآیندی همچون زندگی، انعطاف پذیر و خاص شماست." وقتی دارید تلاش می کنید ببینید بعد از این چه کاری انجام دهید با خود صبور باشید.

برنز می گوید: "برای عبور از این مشکل روی خود فشار وارد نکنید، یا پیشاپیش بخشش را جزو راههای پیشنهادی خود بگذارید. هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد. در شروع فرآیند بهبودی، صحبت در مورد آن و پردازش اتفاقاتی که افتاده بسیار موثر و سودمند است." شما التیام خواهید یافت و دوباره شاد خواهید شد. فقط مراقب عادت هایی از رابطه‌تان باشید که فکر می کنید دوست داشتن است اما در واقع برای رابطه خطرناک است.

 

خیانت در زندگی

 

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

راهکار مقابله با خیانت

00 ساعت و 05 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

1401/4/20 16:09  مدت زمان عضویت:31 روز
0
سلام خانم نصری وقتتون بخیر.من حدود 10سال عاشق یه دختر بودم .4سال اول رابطمون همه چیز خوب بود تا اینکه دختری که عاشقش بودم رفت دانشگاه یک سال که از دانشگاه رفتنش گذشت بخاطر جزو بحث زیاد با هم کات کردیم .گذشت تو این چندسال که کات بودیم من تمام فکروذکرم فقط این دختر بود تا بعد چندسال خودش دوباره برگشت .درسش تموم شده بود گفت لایه پسره نامزد کرده بوده ولی اصلا دوستش نداشته فقط بخاطر یه مشکلی که اون پسره به زور واسش درست کرده بوده مجبور بوده باهاش کنار بیاد ،یه بار دیگه من قبولش کردم چون واقعاً رفتارش تغییر کرده .بهم ابراز علاقه میکرد.ولی این رفتار خوب زیاد طول نکشید دوباره رفتارش شد عین قدیم ،گیر دادن الکی . خاطرات گفتن با اون نامزد قبلیش.خوب میگفت بعد میگفت بدم ازش میاد .یک بار دیگه ازش خیانت دیدم اینبار گفت بخاطر اینکه از این پسره پول بگیرم واسه تو که کارو بارت رو شروع کنی با این پسره فقط در حد تلفنی باید صحبت کنم فقط در حد تلفن ...خانم نصری تورو به حضرت ابوالفضل قسم هر چی از خدا میخوای بهترینش و بهت بده خیلی خیلی حالم خرابه فکر کن من برادرتم یه راهکار بهم بده که بتونم روانم آروم کنم
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1401/4/26 13:13  مدت زمان عضویت:1538 روز
0
دوست عزیز با توجه به صحبت های خودتون علاوه بر مشکلاتی که قید کردین،
چیزی که مشخصه این فرد هیچ تعهدی به شما نداره
سوال مهم اینه که شما چرا با همه ی این شرایط و رفتاری که این خانم باهاتون دارن همچنان اصرار دارید این رابطه رو نگه دارید؟
اولین و بزرگترین کمک رو خودتون می تونید به خودتون بکنید اون هم با نقطه پایان گذاشتن برای این رابطه سمی!
قدم بعدی برای اینکه حالتون بهتر بشه اینه که حتما از یک روانشناس کمک بگیرید تا با آسیب کمتری این مرحله رو پشت سر بگذارید.
شاد باشید
1398/6/26 17:35  مدت زمان عضویت:1400 روز
0
سلام خانم نصری من دوسال است که ازدواج کردم والان یک فرزند پنج ماهه دارم همسرم قبل از ازدواج بازن متاهلی صحبت میکرده اماچیزی بینشون نبوده چون حتی من رابااون خانم و همسرش اشنا کرده امااون خانم باشوهرش اختلاف داشته و باهمسرم دردودل میکرد و پیاماشونو خونده بودم من از همسرم خواستم دیگه باهاش دردودل نکنه واون خانمو بلاک کردم ازگوشی هردوتامون اما اون خانم هنوز به مغازه همسرم میره گاهی اوقات همسرم باهاش درتماسه واونوازبلاک درمیاره علاوه براین ماه گذشته متوجه شدم همسرم بهم خیانت کرده شماره خانمیو توگوشیش دیدم و گفت مشتری بوده میخوای باهاش تماس بگیر منم باهاش تماس گرفتمو اون خانم گفت ماهمدیگرو ملاقات کردیم توخونه شما اما همسرم میگه دروغ میگه وگرنه من از تو پنهانش میکردم درصورتی که همیشه گوشیشو من دارم الان موندم چیکارکنم و فکرم مشغوله میشه لطفا راهنماییم کنید؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/7/20 17:54  مدت زمان عضویت:1538 روز
0
با توجه به صحبت هاتون و اینکه همسر شما خیلی صادقانه ارتباطاتش رو به شما گفته و طبق گفته ی خودتون همیشه هم به گوشی ایشون دسترسی دارید بنظر نمیرسه واقعا خیانتی رخ داده باشه اما بهر حال این مسائل باعث درگیری ذهنی شما شده و شاید لازمه نگاهی به رابطه ی خودتون با همسرتون بندازید و بررسی کنید اگر جایی نیاز به اصلاح داره سعی کنید اون بخش از رابطتون رو بهبود ببخشید
چون خیانت میتونه دلایل مختلفی داشته باشه و نشات گرفته از خلاء های روانی زیادی از جمله عدم رشد و بلوغ فکری،احساس ناکافی بودن،اختلالات جنسی و ...باشه اما واقعیت اینه که مرد ها خیانت رو انتخاب می کنند! خیانت یک انتخابه که همسر شما میتونه انتخاب کنه انجام بده یا انجام نده و در حقیقت نشانه ی ناتوانی مرد در تعهد به خانواده ی خود و ازدواج خودشون هست.افراد خیلی زیادی هستن که به دلیل بحث و جدل های روزانه روابطشون رو به تیرگی میره و باعث میشه روز به روز به آمار طلاق افزوده بشه...اینکه واکنش شما نسبت به مسائلی که از طرف همسرتون شما رو ناراحت کرده چطور باشه خیلی مهمه و اگر یاد بگیرید همراه با احترام و در موقعیت مناسب انتقاد کنید علاوه بر اینکه حرف شما شنیده می شود ارتباط صممانه تری هم بین شما همسرتون برقرار میشه.از ویژگی های مثبت همسرتون تعریف کنید البته نه اونقد زیاد که حالت اغراق آمیزی داشته باشه ، وقتی کاری رو به خوبی انجام میده ازش تشکر کنید،تماس های فیزیکی کوچیک برقرار کنید ،وقتی باهاتون صحبت میکنه به حرفاش اهمیت بدید و توجه کنید،گاهی بدون مناسبت بهش هدیه بدیدو...باید یاد بگیرید صمیمیت و احترام رو در رابطتون بیشتر کنید چون هیچ الزامی وجود ندارد به صرف اینکه ما به کسی محبت میکنیم، ایشان هم فرد متعهدی نسبت به ما باشد یا نسبت به ما و احساس ما وفادار باشد.موفق باشید
1397/11/9 17:16  مدت زمان عضویت:1298 روز
0
سلام ببخشید من توی شرایطی هستم که اصلا نمیتونم تصمیم درست بگیرم لطفا راهنماییم کنین.
من 17 ماه با اقایی د ر ارتباط بودم که واقعا همدیگرو دوست داشتیم اما متاسفانه سر دلایل خیلی کوچیک به هم خورد این رابطه و حدود دوماهی هست که ازش بی خبر بودم حالا برگشته و میخواد ادامه بده اما من نمیدونم قبول کنم یا نه
دوتا چیز وجود داره یکی اینکه من واقعا ایشون رو دوست دارم و اونم واقعا منو دوست داشت اصن نمیدونم چرا یهو اینجوری شد

چیز دیگه ای ام که هست اون اصلا در مورد اینده حرفی نمیزنه قدیم میگفت اما حالا میگه من شرایط مالیم اوکی نیست حالا میخوام بدونم کار درست چیه من پکیج زنان باهوش و سلطان زندگی من هم تهیه کردم
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/11/10 07:23  مدت زمان عضویت:1714 روز
0
سلام دوست عزیز باتوجه به صحبتهایی که داشتید ایا حاضر هستید سالیان درازی را صبر کنید تا او شرایط مالی مناسبی را پیدا کند تا به خواستگاری شما بیاید؟.احساسات را کنار بگذارید و به اینده خود بیشتر دقت کنید شاید او اصلا شرابط مالی مناسبی را پیدا نکرد تا به خواستگاری بیاید ان موقع تکلیف شما چیست ایا حاضر هستید فرصتها را از دست بدهید یا اینکه او بعد از گذشت چند سال تمایل به ازدواج با شما را نداشت پس بهترین راه این است که مدتی را برای او تعیین کنید اگر در ابین مدت او اقدامی نکرد رابطه را ادامه ندهید .موفق باشید .
1397/9/19 17:10  مدت زمان عضویت:1409 روز
0
سلام خسته نباشید همسرم عاشق من بود ما زندگینون عالی بود ولی ر ماه8 بارداری متوجه شدم همسرم زنی را که در مطب دکتر اتفاقی دیده تا مسیری رسانده و شماره دادم و از طریق تلگرام متوجه شدم 5 روزی باهم در ارتباطن و موصوع رو گفتم و گفت شبطون گولم زد و پشیمانی....ولی من الان دیگه اون ادم ثابق نیستم چون هرچی که فکر میکنم و پکیج رو دیدم میبینم من چیزی براش کم نزاشتم ....بنطر شما دلیلش چی میتونه باشه و دوباره باید اعتماد کنم؟؟؟
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/10/2 07:30  مدت زمان عضویت:1714 روز
0
سلام دوست عزیز چون اووبرای اولین بار بوده است که چنین خطایی کرده است بهتر است او را ببخشید .با توجه به اینکه باردار هستید با بحشیدن و فراموش کردن به خود و فرزندتان ارامش را هدیه میکنید .ممکن است یک شیطنت باشد و دلیل خاصی برای این کار خود نداشته باشد.
1397/8/28 21:15  مدت زمان عضویت:1361 روز
0
سلام خانم نصری خسته نباشین من شوهرم ازاول زندگی بهم خیانت کرده وهنوزم دست ازکاراش برنداشته وخیانتاش تبدیل شده به اینکه الان به غیرازمن دوتازنی که باهاشون درارتباط بوده روعقدکرده وهمه حتی خانوادش گفتن مقصرمنم ومن چون بچه داشتم صبرکردم به امیداینکه پشیمون بشه سراولین خیانتش ولی نشدهیچی دوباره رفت یکی دیگه روعقدکرده والان ده سال میگذره من هنوزموفق نشدم کاری کنم دست ازاین کاربکشه وبیادسمت منوزندگی وبچه هاش ابرازپشیمونی میکنه ومیگه عاشقتم وازاین حرفاولی تاحالاثابت نکرده منم تبدیل شدم دیگه به یک آدم افسرده ی عصبی که اصلان نمیتونم نه باهاش قشنگ حرف بزنم نه هیچی ازهمین عصبی بودنم داره سواستفاده میکنه وبه همه میگه من عصبیم وبلدنیستم زندگی کنم هرکاری بگین انجام دادم ولی فایده نداره کمکم کنید راهنماییم کنیدتابتونم‌جوری باهاش برخوردکنم که خودش اوناروول کنه وبیادسمت من تازندگیم آروم شه ازتون خواهش میکنم کمکم کنید اینقدرزجرکشیدم که دیگه تحمل ندارم ممنون ازلطفتون
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/8/29 08:11  مدت زمان عضویت:1714 روز
0
سلام دوست عزیز با توجه به اینکه ده سال است که همسرتان به شما خیانت کرده است بعید میدانم که بتوان کاری کرد که او کاملا به سمت شما برگردد .شما بهترین راهی که میتوانید انتخاب کنسد صبوری و سازش است البته با توجه به اینکه فرمودید هنوز دوستش دارید .من پیشنهاد میکنم پکیج خاتم نصری رد تهیه کنید برای شما بسیار کاربردی است .مسائلی که در پکیجها گفته شده برایتان مفید است .
- مشاور سایت
1397/8/29 08:11  مدت زمان عضویت:1714 روز
-1
سلام دوست عزیز با توجه به اینکه ده سال است که همسرتان به شما خیانت کرده است بعید میدانم که بتوان کاری کرد که او کاملا به سمت شما برگردد .شما بهترین راهی که میتوانید انتخاب کنسد صبوری و سازش است البته با توجه به اینکه فرمودید هنوز دوستش دارید .من پیشنهاد میکنم پکیج خاتم نصری رد تهیه کنید برای شما بسیار کاربردی است .مسائلی که در پکیجها گفته شده برایتان مفید است .
1397/8/2 11:40  مدت زمان عضویت:1388 روز
0
بنده یه سوال دارم . چرا همش خانمها میگن شوهرم خیانت میکند وبایکی داره چت میکنه وحتی میگن باخانمی که چت میکنه ودست شده وارتباط داره شوهرداره و....
پس نتیجه میگیریم طرف مقابل مردها یه جنس مخالف(خانم)هست .ومیخوام بگم این خانمها هستن که دارن به همسرانشون خیانت میکنن وبایه مرد دیگری ارتباط
برقرار میکنند ..اگر خانمها درجواب مردها برای درخواست دوستی جواب مثبت ندهند وبه شوهران وخانواده خیانت نکنند اون مردی که نیت خیانت داره هم بخودش میاد
ومتوجه میشه بایستی به همسرخودش پایبند باشه ودرجامعه خیانت ودروغ کمتر میشه ولی چون اقایان غیرتشون قبول نمیکنه بیان بگن زنشون بهشون خیانت کرده بنابراین همه ذهنیت های بد وخیانت به طرف اقایان هست ..واگر خانمها اون ارایش وپوششی که بیرون برای نامحرم درمحیط عمومی دارند داخل منزل برای شوهرانشان داشته باشند 70درصد رضایت شوهرجلب میشه وکمتر دنبال خیانت میره ...چه اقا وچه خانم وقتی ازنحوه برخورد ومحبت زناشویی همدیگر رضایت داشته باشند احتمال هرز رفتن طرفین وخیانت کمتر میشه
1397/8/2 11:08  مدت زمان عضویت:1388 روز
-1
سلام،خسته نباشین
1397/8/2 11:02  مدت زمان عضویت:1388 روز
0
سلام خسته نباشین،خانم نصری عزیز ،من 42 ساله کارمند دارای دو فرزند دوقلو 8 ساله هستم ،تنها مشکل من اینکه همسر م اصلا درکارهای خونه یا بچه هابه من کمک نمیکنه با اینکه خودشم کارمنده ولی دیر به منزل میاد وبعد صرف ناهار زود میره و میگه کاردارم ومیره خونه مامانش یا فامیلاش یا دوستاش،حتی به درس بچه هاهم من میرسم ،یعنی اصلا نمیتونه تو خونه بشینه،فامیلاشم چون کارهای اونارو انجام میده اونو خیلی دوست دارن،وقتی هم اعتراض میکنم میگه خوب کارنکن خونه رو تمیز نکن و...حتی هم نمیاد بریم پیش مشاوره ،خیلی اذیت میشم لطفا راهنماییم کنید
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/8/2 22:30  مدت زمان عضویت:1714 روز
0
سلام دوست عزیز
موضوعی که مطرح کردید را نمیتوان با یک جمله پاسخ دارد.
برای آگاهی بیشتری از خودتان پیشنهاد میکنیم دوره زنان باهوش را شرکت کنید.
چنانچه علاقمند به تهیه این دوره بودید میتوانید با شماره تماس 02188915004 ارتباط برقرار کنید.
پیروز باشید
1397/7/2 11:33  مدت زمان عضویت:1418 روز
0
سلام خانم نصری‌. من کمتر از یک سال هست که ازدواج کردم.چندماه که آمدم کنار همسرم در خارج از کشور.(همسرمن قبل از من میخواست بادختری ازدواج کند که6 سال باهم دوست بودند و خیلی باهم مشکل داشتندو نشد. بلافاصله بامن ازدواج کردند.) من امتحانی داده بودم که اگر قبول میشدم میتوانستم درآن کشورکارکنم و متاسفانه قبول نشدم.همین شد شوهر من رفت به سمت اون خانوم.و باهم چت میکردند. و من بعد از چندروز متوجه شدم. اما شوهرم نه تنها اظهارپشیمانی نکرد بلکه گفت اشتباه کردم تورا انتخاب کردم. الان هم گفته کارمیکنم تامهریه توراجور کنم و طلاقت بدهم.من یکباربا دختره دعوا کردم و اون خانوم قهرکردو رفت اما مجدد برگشت.حالا میخواهم به مادراون دختربگویم.همسرمن هم میگوید هرکاری دوست داری بکن اون خانوم باشه یا نباشه من تورا طلاق خواهم داد. ازطرفی هم میگوید اگر با آن دخترازدواج کنم هم باز از اوطلاق خواهم گرفت چون درطی 6 سال فقط دعوا کردیم و میدانم با او هم سازگاری ندارم. اما این کارو میکنم.
همچنین هیچکسی از این موضوع خبر ندارد جز من همسرم و اون خانوم.واقعا نمیدانم چطور رفتار کنم ازطرفی هزینه دریافت پکیج هم ندارم. لطفا کمکم کنید.
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1397/7/2 17:45  مدت زمان عضویت:1538 روز
0
سلام دوست عزیز
از وضعیت پیش آمده برای جنابعالی متاسفم و دعا می کنم هر چه زودتر آرامش به شما برگرده.
قبل از هر چیزی لازمه ارزیابی دقیقی از شخصیت شما و همسرتان و نحوه ی تعامل شما با یک دیگر صورت بگیرد تا علت این وضعیت مشخص بشود قطعا از روز اول این شرایط باعث ازدواج شما نشده است!در عین حال باید توجه داشته باشید که یکی از عوامل آسیب زا طولانی بودن این جر و بحث ها بر سر موضوع طلاق هست
اگر ایشان واقعا شما را دوست نداشته باشند ممکن است بی میلی وی در دراز مدت تشدید شود و زمینه ساز مشکلات بعدی گردد.
تا زمانی که نظر ایشون تغییر اساسی نکند و شما نسبت به این تغییر مطمئن نباشید زندگی مشترک به صلاح شما نیست هر چند که تحمل جدایی برای شما دشوار باشد
موفق باشید.
1397/7/2 07:31  مدت زمان عضویت:1540 روز
0
سلام خانم نصری
من الان هشت ماه درگیر چنین قضیه ای هستم و شوهرم داره بهم خیانت می‌کنه و من هر روز بیشتر از دیروز اذیت میشم...هر کاری هم بگید انجام دادم مهربانی،دعوا،کمکداز بزرگتر،صحبت با اون خانم که به من جواب دادن قرار نبوده شما متوجه شین هم شما هم من....
من دیگه خسته شدم اما زندگیمم خیلی دوس دارم...
لطفا راهنماییم کنید
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/7/2 08:12  مدت زمان عضویت:1714 روز
0
سلام دوست عزیز اگرچه خیانت همسرتان همچون نیشتری بر قلب شما است .اما باید کمی صبر کنید و به موقعیتی که در ان هستید فکر کنید بلافاصله به این اتفاق واکنش نشان ندهید تا از نصمیمی که میگیرید پشیمان نشوید .علت خیانت را جستجو کرده و سعی نکنید با فردی که همسرتان خیانت کرده ارتباط برقرار کنید این کار مطلقا فایده ای ندارد و نتیجه ای جز پایبن اوردن وجه شما نخواهد داشت .در موقعییت مناسب با همسرتان صحبت کنید و در مورد خطایی که مرتکب شده سخن بگویید در برابر او جبه نگیرید و با دید نفی به ان نگاه نکنیدسعی کنید نقصهای خودتان را ببینید گاهی فرد خیانتکار مقصر نیست ممکن است بی توجهی و عدم اهمیت به نیازهای همسرتان از طرف شما موجب سردی عاطفی و فاصله گرفتن او از شما میشود که باعث میشود به شخص سومی روی اورد سعی کنید به اندازه کافی استراحت کنید و ورزش کنید و به تفریح بپردازید تا بتوانید بهتر این موضوع را فراموش کنید. هیچ وقت برای انتقام دست به عمل نزنید یا خشم خود را به صورت یک رفتار منفعلانه بیان نکنید چون این خود باعث میشود زندگی ناارامی داشته باشید .
1397/6/17 15:19  مدت زمان عضویت:1468 روز
0
سلام خانم نصری
من نامزدی دارم که خیلی همو دوست داریم یه موضوعی منو ترسونده اونم اینکه نامزد من دوستی داره که زن و بچه داره اما دختر بازه و نامزد من رفت و آمد مجریه زیادی باهاش داره این منو میترسونه چون دوستش همونطور که گفتم اهل خانواده نیست و آدما اکثرا از روی دوستاشون رفتار میپذیرن من خیلی ناراحتم بخاطر اینکه دوستش این شخصه و رفتارم با نامزدم شک برانگیزنده شده چیکار کنم کمکم کنید
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/6/18 01:39  مدت زمان عضویت:1714 روز
0
سلتم دوست عزیز با همسر خود صحبت کنید و ذکاوت به خرج دهید و لذتهایی را که او با دوستش تجربه میکند را شناسایی کنید و ان را برای او فراهم کنید.سعی کنید احترام او را داشته باشید و از او بخواهید که با این دوستش ارتباط زیادی نداشته باشد به او بگویید که نگران این هستید که ارتباط زیاد داشتن با او ممکن است به زندگی متاهلی و تعهدشان صدمه ای وارد شود .سعی کنید در این مورد غر نزنید و فقط با ارامش و احترام این رابطه را کم رنگ کنید .
1397/6/4 20:51  مدت زمان عضویت:1446 روز
0
سلام خانم نصری من نامزدی دارم ک میگوید مرا دوست دارد اما ان را ب من ثابت نکرده و هرار میگویم انجام بده میگوید چشم اما پشت سر من ان را انجام میدهد و من حس میکنم حرف های من هیچ ارزشی برای او ندارد و او به غیر من برایش عادی است ک با هم نوعان خودم معاشرت کند و این مرا عذاب مییدهد و حتی من حس میکنم ک دوست های درستی در کنار او نیستندو اورا به دنبال چیزهای بد میبرند و حتی اعتیاد و..... من چجوری این وضع را درست کنم و کاری کنم ک دیگر ب دنبال دوست هایش نرود و ب حرف هایم گوش کند . لطفا راه حلی برای من بنویسید. با تشکر از شما
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/6/5 00:15  مدت زمان عضویت:1714 روز
0
سلام دوست عزیز زن و شوهر باید لا زبان مخصوص یکدیگر صحبت کنند باید طرز حرف زدنتانرا تغییر دهید تا نامزدتان قدم به قدم بیاموزد به احساسات شما گوش دهو شما باید گوینده خوب باشید گله و شکایت را کم کنید و جذاب و دلنشین با او صحبت کنید در ابتدای صحبتتان از او و رفتارهای مثبتش قدر دانی کنید مثلا به او بگویید ممنون که اینجا به من کمک کردی.بنابراین وقتی زن به روشی متفاوت از مرد تشکر میکند در نتیجه مرد برای انجام کارهایی که باعث گوش دادن میشود رغبت بیشتری پیدا میکند از سوی دیگر وقتب زن از مرد برای گوش دادن به حرفهایش قدر دانی میکند به تدریج مرد نیز حرف بیشتری برای زن خواهد داشت .در کل استفاده از کلمات و نحوه برخورد هنگام بروز یک مشکل حتما در حل شدن ان کمک خواهد کرد .شما ذکاوت به خرج دهید و لذتها و کارهایی که او با دوستانش انحام میدهد را شناسایی کنید و سعی کنیدتا انجایی که امکان دارد انها را برای او فراهم کنید.اگر دوست نادرستی در کنار او قرار دارد با اگاه کردن او از این کارش جلوگیری کنید .سعی کنید ابتدا دوستش باشید و بعد همسرش.
1397/6/4 19:44  مدت زمان عضویت:1488 روز
0
سلام من یه مطلب خوندم درباره طبقه بندی خیانت درذهن مردهاکه وقتی درحال خیانتن بفکر زندگیشون نیستن و وقتی کنارخانومشونن هم انگاراتفاقی نیفتاده و حتی بیش از اندازه به خانومشون محبت میکنن و هدیه زیاد میخرن.اینکه مردهامیتونن2 نفر روهم زمان دوس داشته باشن بدون هیچ عذاب وجدانی.این مطلب درسته؟چجوری میشه تشخیص دادیاچطوربایدرفتارکرد؟وقتی بهم محبت زیادمیشه شک میکنم. سابقه خیانت داره
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/6/4 23:36  مدت زمان عضویت:1714 روز
0
سلام دوست عزیز عشق با حقیفت اعتماد و ارتباط رشد میکند .عشق در وهله اول بستگی به یک شخص خاص نیست بلکه بیشتر نوعی رویه و جهت گیری منش ادمی است که او را به تمامی جهان به یک معشوق خاص میپیوندد .انسان حد و مرزی برای عشق ورزیدن و ابراز عشق نمی شناسد .چنانچه به خود اجازه میدهد جاذبه دیگران را ببیند و به سادگی عاشق میشود و این مورد را فقط نمیتوان به اقایان اختصاص داد .اینکه مرد میتواند همزمان دو نفر را دوست داشته باشد درست نیست اقابانی که خیانت میکنند یا دچار اختلال هستند یا اینکه از طرف همسر خود ارضا روحب و جنسی نمیشوند زن اگر بداند که چگونه با مرد خود رفتار کند احتمال خیانت او کاهش پیدا میکند و این را هم باید ذکر کنم کنم که به سن او هم بستگی دارد.خانمهااگر این موارد را رعایت کنند کمتر با این موضوع برخورد خواهند کرد .اول اینکه از شوهر خود حمایت کنند و عامل ناخوشنودی او نباشند دوم به او توجه کند و نیازهای عاطفی او را برطرف کند .سوم زمان ویژه ای برای خلوت کردن با همسر خود اختصاص دهد و به او توجه کامل کند و چهارم اینکه با همسر خود صادق و رو راست باشد..شما هم سعی کنید از این افکار دوری کنید و به زندگی ارام و پر از عشق بیاندیشید.
1397/5/10 08:22  مدت زمان عضویت:1473 روز
0
سلام خانم دكتر عزيز
من متوجه شدم كه همسرم بهم خيانت كرده از طريق تلگرام گوشيش ديدم كه با كسي چت ميكند الان چند ماهي هست كه ميدونم اما اصلا بروز ندادم ولي خودم خيلي دارم اذيت ميشم و خيلي چراها برام سوال پيش اومده توي چنين شرايطي شما چكاري پيشنهاد ميكنيد ؟ در اين ويدئو گفتيد كه بفهميد كي كجا با چه كسي اما با چه راهكاري متوجه بشم لطفا راهنماييم كنيد ؤ
با سپاس فراروان
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/5/11 03:06  مدت زمان عضویت:1714 روز
0
سلام دوست عزبز شما میتوانید با احترام و ارامش و کاملا مودبانه با همسر خود صحبت کنید و موضوع را با او در میان بگذارید و از او علت کارش را سوال کنید شاید او حرفی برای گفتن داشته باشد و یا اینکه ناخواسته و بدون اینکه بداند خیانت میکند خیانت کرده باشد .در هر صورت صحبتهای او را بسنوید شاید دلیل خیانتش بی توجهی شما باشد
1397/4/25 08:24  مدت زمان عضویت:1488 روز
1
سلام شوهرمنم خیانت کرد اما متوجه اشتباهش شدمیخاستم بدونم من چه جوری باید فراموش کنم چون خیلی اذیت میشم و باکارها و حرفهام این موضوع رو یاداوری میکنم؟
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/4/25 13:48  مدت زمان عضویت:1714 روز
1
سلام دوست گرامی تنها کسی که میتواند به شنا کمک کند خود شما هستید .مهمترین عامل برای بازسازی رابطه و شفای رنج های روحی بخشیدن یکدیگر است اگر شما همسر خود را ببحشید تمامی احساسات منفی ناپدید میشود بخشش باعث میشود که شما دیدگاهی واقع بینانه و متعادل نسبت به خود و همسرتان پیدا کنید .سعی کنید با رفتن به کلاسهای ورزشی و داشتن یک فعالیت هدفمند مانند نقاشی قلاب بافی و کلاسهای اموزشی تا حدودی از این افکار دوری پیدا کنید .
برنامه های مرتبط