به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

14 عادت روزانه که شما را شادتر و سالم تر می سازند

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

وقتی با خانمی برخورد می کنیم که در زندگی سلامت را در اولویت خود قرار داده است، چیزی که ما را به خود جذب می کند ذهنیت اوست. سالم بودن چیزی فراتر از درست خوردن و باشگاه رفتن است، بنابر این، تعدادی از بانوان تندرست را انتخاب کردیم تا بدانیم چطور اولویت های خوب و شاد بودن را برای زندگیشان بر می‌گزینند. این ها عادات، آداب، و ذهنیت هایی است که این زنان الهام بخش را به سوی یک سبک زندگی متعادل راهنمایی می کند.

 

 

1. خاص باش، خود را با دیگران مقایسه نکن

وقتی شروع به نشر فرکانس خود بجای جذب فرکانس های افراد اطرافت می کنی، همه چیز تغییر می کند، یعنی هنگامیکه هدفت را به دنیا القا می کنی به جای اینکه دنیا وجودش را به تو القا کند. خاص بودن، خودتان بودن، انرژی بهتری ساطع می کند تا به دنبال دیگری بودن.

 

 

خاص باش و خودت را با دیگران مقایسه نکن

 

 

 

2. شکست و موفقیت در اصل خیلی شبیه به هم هستند

شکست و موفقیت قطبی سازی می کنند و شما را از اصل خودتان بسیار دور می کنند. تعادل درست تنها در مرکز نمودار موجود است، هر دوی موفقیت و شکست به یک اندازه شما را از موفقیت دور می کنند. پس، بدون درنظر گرفتن اینکه شکست خورده اید یا موفق شده اید، زمانی هست که نیاز دارید به عقب بازگشته و نسبت به اقدامات خود بازنگری هایی را انجام دهید. یک کنفرانس عالی در سایت TED  هست که الیزابت گیلبرت آن را اجرا می کند. هر وقت به یک یادآوری نیاز دارم آن را تماشا می کنم. برای من بازگشت به اصل معمولا شامل بازگشت به طبیعت، مخصوصا اقیانوس، برای دریافت انرژی مثبت و احساس خلاقیت است.

 

شکست در زندگی وجود دارد

 

 

 

3. اهدافتان را بنویسید

 هدفهایی داشته باشید که در راستای دستیابی به موفقیت نباشند. اما چیزی باشند که شما را بهتر از قبل کنند یا محدودیت‌های شخصی شما را به کنار بزنند. اگر چیزی با ارزش در خود یا دیگران اینجاد کنید بی شک این موفقیت است که شما را پیدا می کند.

 

 

اهدافتان را بنویسید

 

 

 

 

4. هر چیزی را بی اهمیت جلوه ندهید

دنیا را از طریق چشمان عشق در مقابل ترس ببینید. همیشه مهربانانه رفتار کرده و سپاسگذاری را تمرین کنید. این سه عمل کلید لذت خواهند بود و شما را قادر خواهند ساخت که زندگی طولانی داشته باشید.

 

 

رفتار مناسب با همسر

 

 

 

5. یاد بگیرید که بی خیال باشید

بی خیال آینده شوید: محال است! ما انقدر غرق برنامه ها و هدفهایمان شده ایم که برای دیگران درکش سخت خواهد بود، اما هنگامی که این حقیقت را متوجه می شوید، به خود اجازه می دهید که در لحظه زندگی کنید و قدردان چیزهای کوچکی باشید که این زندگی گرانبها را می سازند. تندرستی هنگامی وجود دارد که سلامت فیزیکی، ذهنی و روحی شما با هم محیا باشد.

 

 

کمی بی خیال بودن

 

 

 

6. آگاهی ذهنتان را تمرین کنید

هنگامیکه برای خوردن غذا می نشینم، لحظه ای را برای آگاه شدن می گذارم. هر دو دستم را دور غذا گذاشته و نفس عمیقی می کشم، به یاد می آورم که برای هر تکه از غذا و جایی که از آن آمده ام شکرگذار باشم. این به من کمک می کند که آرام غذا خورده و مزه هر تکه از غذا را بفهمم.

 

 

هنگام غذا خوردن

 

 

 

7. سپاسگذار باشید

سپاسگذاری  نیروی حیاتی زندگی من است. زمان گذاشتن برای تشکر از دیگران برای کارهایی که انجام داده اند، چه با بیان کلمه مثبت و پذیرایی از خانواده ام، مطمئن می شوم که طوری از آنها سپاسگذاری کرده ام که همان حس خاصی که به من منتقل کرده اند را به آنها منتقل کرده باشم.

 

 

سپاسگذاری کردن در زندگی

 

 

 

8. مثبت بمانید و ادامه دهید

تغییرات سازنده بسیاری وجود دارد که پشت صحنه زندگی در جریان است، پس مثبت بمانید. بجای تمرکز روی انجام همه چیز، و غرق شدن در افکار، فقط به خود می گویم که در آن پیش بروم و انجامش دهم. انگار روی خلبان خودکار می روم، اگر نشد ریسک هرگز دست برنداشتن را می پذیرم.

 

 

مثبت فکر کنید

 

 

 

9. حس خوبی نسبت به اندام خود پیدا کنید

حس خوب نسبت به اندام‌تان، در کل باعث می شود به هر چیز دیگری در جهان حس خوبی داشته باشید. احساس خوب در نهاد شما در واقع باقی راه را نشان می دهد

 

 

حس خوبی داشتن

 

 

 

 

10. پاسخ، موسیقی است

موسیقی باید بخش عمده ای از زندگی روزانه شما باشد. یافتن یک موسیقی عالی می تواند مرا از شرایط بد نجات داده و حالم را به کلی تغییر دهد. موسیقی می تواند مرا به هرجا ببرد و من آن را دوست دارم.

 

 

گوش دادن به موسیقی

 

 

 

11. خود را باور داشته باشید

به یاد داشته باشیم که بدن چیزی را می پذیرد که ذهن به آن اعتقاد داشته باشد. پس دفعه بعدی که فکر کردید نمی‌توانید کاری را انجام دهید این را با خود تکرار کنید و مطمئن باشید که عمل خواهد کرد.

 

 

خود باوری

 

 

 

 

12. مراقبه و مدیتیشن کلید شادیست

بسیار حائز اهمیت است که صبح ها خالی از استرس باشید. مهندسی درست صبح هایتان همیشه شما را در ذهنیت صحیحی برای باقی روز قرار می دهد. 20 دقیقه مدیتیشن هر روز صبح، تاثیر مثبت فراوانی در احوال روزانه و ارتباطات شما با دیگران خواهد داشت.

 

 

مدیتیشن

 

 

13. هنگامیکه تردید دارید، لبخند بزنید

دیگر هیچ چیز مرا پریشان نمی کند. به زندگی ام نگاه می کنم و فقط می دانم که چقدر خوشبختم، و اگر مردد باشم، فقط لبخند می زنم. این دائما سبب می شود که شما و دیگران حس بهتری داشته باشید.

 

 

خندیدن به هنگام تردید داشتن

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط