به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

زنان شاد این هفت عادت را دارند

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

هر چه سنتان بیشتر می شود، راحتتر متوجه خواهید شد که چکار می کنید و چکار نمی کنید، و متوجه می شوید که دارید خوشبختی روحی و احساسی خود را از بین می برید. هنوز به اینجا نرسیده اید؟ نگران نباشید، در این مقاله با مفاهیم جدیدی در این رابطه آشناخواهید شد. در اینجا، 7 عادتی که همه زنان شاد دارند را بررسی می کنیم که لازم است فورا آنها را در زندگیتان بکار ببرید.

 

1. وقتی منظورشان "نه" است "بله" نمی گویند.

این عادت بد قاتل شادی است. اگر نمی خواهید امشب با دوستتان شام بخورید، نخورید! اگر نمی خواهید با مردی که دیروز ملاقات کردید فردا بیرون بروید، نروید. وقتی کسی از شما می خواهد کاری را انجام دهید، و واکنش اولیه شما مکثتان است فقط بگویید "نه"، این اغلب به شما حس بهتری می دهد. (مگراینکه او مدیرتان باشد!)

 

صراحت بیان دارند

 

 

 

2. به راحتی از دیگران تعریف می کنند.

اگر تصادفا تعریفی از شخصی بشنوید، مخصوصا اگر از طرف خانمی که نمی شناسید باشد، می دانید که این موضوع چقدر می تواند روزتان را تغییر دهد. اگر استایل، لبخند، یا حالت کلی شخصی را می پسندید، خجالت نکشید و از بیان آن نترسید. (فقط از به زبان آوردنش دلهره نداشته باشید. شما یک زن هستید و تفاوت توجه خواسته و ناخواسته را می دانید.)

 

به راحتی از دیگران تعریف می کنند

 

 

 

3. بی خیال کینه می شوند.

خشم به کسی که غضب کرده بیشتر از کسی که آن را دریافت نموده آسیب می رساند. اگر دارید احساس منفی نسبت به کسی پیدا می‌کنید، آن احساس در واقع فقط باعث می‌شود شما حس بدی داشته باشید نه کس دیگر. فرقی نمی کند چه آن شخص را رو در رو ببخشید و چه از درون، فقط باید بی خیال او شوید تا به آرامش و شادی برسید.

 

کینه ای نبودن

 

 

 

4. مهربانی را آزادانه تمرین می کنند.

وقتی کسی حواسش نیست، روی میز همکارتان شکلات بگذارید و یا روی شیشه ماشین همسایه تان یادداشت شادی بخشی بگذارید. این عمل های آغازین نیازی نیست بزرگ و مفهومی باشند، اما تلاشهای کوچکی که برای انجام آنها می‌کنید در آینده برای شما پاداش‌های بزرگی به همراه خواهند آورد.

 

 

تمرین مهربانی

 

 

5. نمی گویند می خواهند چگونه باشند، بلکه همانگونه هستند.

از گفتن اینکه می خواهید نویسنده، موسیقی دان، یا نقاش باشید دست بردارید، بجای آن فقط نویسنده، موسیقی دان یا نقاش باشید! وقتی را در هفته به ابتکارو شروع کارهای جدید در راستای آرزوهایتان بپردازید، چه از طریق دوره حرفه ای و چه از طریق تلاشی مبتدی و آسان در منزل.

 

 

شعار ندادن

 

 

 

6. لیست شکرگذاری دارند

این گزینه زندگی تان را به معنی واقعی تغییر می دهد. در بدترین روزهای زندگیتان، وقتی چیزی نمی یابید که بابت آن شکرگذار باشید، موارد ساده ای همچون "آب داغ" یا "صبحانه لذیذ" یا هرچیزی مثل آن را یادداشت کنید. به این ترتیب برای کوچکترین چیزها هم سپاسگذار خواهید بود. این یکی از سریع ترین و موثرترین راههای تغییر حال و هوایمان است که در زندگی تجربه کرده ایم.

 

 

شکر گذاری کردن

 

 

7. مراقبت از خود را در اولویت قرار می دهند.

افراد شاد می دانند که مهمترین چیز در زندگی سلامتی‌شان است، چه ذهنی، چه فیزیکی و چه عاطفی. بنابراین، با اولویت بندی منابع (زمان و پول) در آن سرمایه گذاری می کنند، طوری که بتوانند سرویس، درمان، یا وقت ملاقاتی که لازم است را داشته باشند. حتی اگر پول کمی دارید، یک حمام آب داغ تغییری در وضعیت بودجه شما به وجود نمی آورد. یا اگر وقت کافی ندارید، حتما می توانید ساعتی را به تمیز کردن دندانهایتان اختصاص بدهید. اگر وابستگی ها و مسئولیت هایی دارید، مهم است که مراقبت از خود را فراموش نکنید، چون اگر نتوانید از خودتان مراقبت کنید، نمی توانید از شخص دیگری مراقبت کنید.

 

سلامتی زنان

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1397/10/6 13:06  مدت زمان عضویت:1892 روز
0
بسیارعالی.همیشه استفاده کردم و خواهم کرد.من عاشق آموزش دیدن وآموزش دادن و بکارگیری درامورم هستم پاینده باشید???
1397/9/29 11:35  مدت زمان عضویت:1966 روز
1
سلام وقت بخیر ممنون از دوره‌های عالیتان من یک مشکل دارم با اپلیکیشن چرا دورهای متنی برای من باز نمیشه در زمینه ایکاش اپلیکیشن میتونستیم بدون نت بایکبار دنلود کرد گوش بدیم باسپاس
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/10/1 09:43  مدت زمان عضویت:2282 روز
0
سلام دوست عزیز لطفا با شماره تماس 02188915004 جهت تهیه محصولات و راهنمایی بیشتر ارتباط برقرار کنید
1397/9/29 10:39  مدت زمان عضویت:1927 روز
0
سلام متاسفانه هر دو کلیپ عادات زنان شاد دانلود نمیشه نه این و نه اونی که جدید گذاشتید هر دو مشکل دارند و لود نمیشن ممنون میشم مشکلشون رو رفع کنید
برنامه های مرتبط