به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

زن جذاب برای همسرانتان

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:42
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 2
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

این برنامه با عنوان هنر زن بودن می باشد و شما با مباحث اینکه چگونه یک زن جذاب و دوست داشتنی برای همسرتان باشید، آشنا می شوید.

سرفصل های این برنامه آموزشی:
هنر زن بودن
چگونه یک زن جذاب و دوست داشتنی برای همسرتان باشید
نوع گفتگو با همسرتان
مهر مادری و حد مهرورزی
احساسات و کنترل رفتار

 

چطور می توانم یک زن جذاب باشم؟

 

انتخاب زبان مناسب برای صحبت کردن با همسر

 

سعی کنید برای صحبت کردن با همسر خود از زبان ملایم و بدور از طعنه استفاده کنید.به جای گله کردن از مشکلات زندگی و بازگو کردن سختی های ان،سعی کنید نقش یک زن شاداب را ایفا کنید و حس امید را به خانواده خود منتقل کنید.گاهی اعتقاد به اینکه من اگر زیادی با همسرم با زبان نرم صحبت کنم،سواستفاده میکند می تواند به روابط بین شما و همسرتان لطمه وارد کند.هنر یک زن در این است که با یک رفتار مناسب و مطلوب بتواند مرد خود را مجذوب کند.

 

 

شما با زبان نرم می توانید یک زن جذاب باشید

 

 

 

تعادل در محبت و وابستگی به همسر


شما به عنوان یک زن جذاب همیشه باید تلاش کنید بیش از اندازه به همسر خود وابسته نشوید.وابستگی بیش از حد و وابستگی های افراطی باعث می شود علاقه او به شما کمتر شود.یادتان باشد که محبت کردن حدی دارد و وقتی این حد تعادل بهم بخورد همه افراد رنجیده خاطر می شوند و این فقط شامل همسر و نامزد شما نمی شود.اصولا به زنانی که بیش از اندازه به همسر خود علاقه نشان می دهند به انها می گویند زنان شیفته.

 

برای  اینکه زن جذابی باشید همیشه در محبت کردن تعادل داشته باشید

 

 

زنان شیفته چه کسانی هستند؟


این زنان ویژگی های ازار دهنده خود را به خوبی می شناسند و سعی می کنند با محبت و وابستگی غیرمنطقی به همسرشان این رفتارهای بد خود را پنهان کنند.شما اگر می خواهید یک زن جذاب باشید همیشه سعی کنید خصوصیات اخلاقی بد خود را با گذشت زمان اصلاح کنید و به مرور زمان خواهید دید همسر و نامزد شما چگونه عاشقتان می شود.یادتان باشد با شیفتگی بیش از اندازه به مرد خود فقط او را از خود دور می کنید.

 

یک زن جذاب یک زن شیفته نمی باشد.سعی کنید که از محبت های افراطی پرهیز کنید

 

 

از نه گفتن نترسید!


شما هیچ وقت نباید به هر طریق ممکن رابطه خود را با کسی که به او علاقه دارید حفظ کنید.فراموش نکنید یک مرد ایرانی اگر واقعا شما را برای زندگی مشترک خود انتخاب کرده باشد، هر کاری که لازم باشد انجام می دهد تا به شما برسد.به عنوان یک زن جذاب شما وظیفه دارید از اینکه قربانی هوس ها شوید اجتنباب کنید.بهتر است عزت نفس خود را حفظ کنید و منتظر مردی باشید که شایستگی شما را داشته باشد.

برای زنی جذاب بودن به چیزی بیشتر از اندامی دلربا و نگاه‌هایی خوب احتیاج است. زنان زیبایی وجود دارند که اصلا جذاب نیستند. اما زنان ساده پوشی هم هستند که همیشه هرجا که می‌روند توجه همه را به خود جلب می‌کنند.  هر کدام از ما تعریف خود را از زیبایی داریم. مردان به طور خاصی سلیقه خود را از اینکه در یک زن چه چیزی زیباست دارند.

پس ادامه مطلب را بخوانید و خواهید دید که چطور بدون محدودیت زمان زنی جذاب باشید.

 

جرات متفاوت بودن را داشته باشید

می دانید که هر یک از ما به نوع خود خاص است. اگر می خواهید جذاب باشید، روی چیزی که شما را از بقیه جدا می کند تمرکز کنید و آن را بپرورانید.  مردان جذب زنانی می شوند که مثل دیگر زنانی که با آنها برخورد کرده اند نباشند. خودتان باشید. اگر در لباسهای جذب و پر زرق و برق راحت نیستید و ترجیح می دهید کفش کتانی راحت و شلوار جین بپوشید، با خیال راحت آنها را بپوشید. اگر از اسب سواری بیشتر از خرید لذت می برید، پس همین کار را بکنید. نیازی نیست که همرنگ جماعت باشید، چون زنی که همرنگ جماعت باشد چیزی بیشتر از آن جماعت نمی شود اما کسی که به تنهایی خطر می کند خود را در جاهایی جدید و جذاب که هیچ کس هرگز آنجا نبوده می یابد. نقوص خود را پذیرفته و آنها را بهبود ببخشید. روی نقاط قوتتان تاکید کرده و اجازه دهید شمای حقیقی جلوه کند. وانمودها هیچ وقت شما را جذاب نمی کنند.

 

نقاط ضعف خود را پذیرفته و خود را بشناسید

اگر خود را دوست داشته باشید خیلی آسانتر می توانید کسی که هستید باشید. افراد تظاهر می کنند که شخص دیگری هستند چون چیزی درمورد آنها وجود دارد که نمی توانند آن را قبول کنند. یک زن جذاب با خود راحت است. اندام خود را ستوده و از آن مراقبت می‌کند. خیلی خود آگاه نیست اما از نقاط ضعف خود آگاه است. از توصیف خود شرمسار نبوده و اعتماد به نفس دارد. یک زن جذاب برای چیزی که هست خوشحال بوده و با استانداردها و تعاریف دیگران از خوب و بد تحت تاثیر قرار نمی گیرد. می داند که کیست و به آن افتخار می کند.

 

برای چیزی که به آن اعتقاد دارید مقاومت کنید

زنانی که برای چیزی که به آن اعتقاد دارند مقاومت می کنند همیشه برای مردان جذابند. مهم است که یک زن بداند چه می خواهد و برای رسیدن به آن باید سخت کار کند. اگر زنی نداند که کجا باید باشد این کمی ناامید کننده و آزاردهنده است. یک زن منظم می تواند بر سر استانداردهای اخلاقی اش بماند، برای او فرقی نمی کند زندگی چه بلایی سرش بیاورد و این به خودی خود خیلی جذاب و زیباست. زنان قوی محترم هستند. اگر فکر می کنید چیزی درست نیست و اگر فکر می کنید که این خلاف اصول شماست، آنقدر جسور باشید که از کنارش بگذرید. اگر چیزی به وضوح بر خلاف استانداردهای اخلاقی شماست هیچ نکته ای در اجبار خودتان به پذیرش آن وجود ندارد.

 

مراقب خود باشید

یک زن جذاب زنی است که مراقب خود است. سالم بوده و روال و سبک زندگی سالمی دارد. در اوقات فراغتش ورزش می کند. هر چند وقت یکبار به ناخن ها و موهایش رسیدگی می کند. به طور منظم مسواک می زند. مرتب بوده و بوی تمیزی و تازگی می دهد. خواب کافی داشته و به شکل منظم از پوست خود مراقبت می کند. یک زن جذاب، تمیز و بهداشتی است اما از کثیف بودن نمی ترسد. اگر اندام شما مناسب باشد، حس خوبی به خود داشته و آن از درون شما نشأت می گیرد.

چه چیزی یک زن را برای شما جذاب می کند؟

  • حس شوخ طبعی او
  • ویژگی های فیزیکی او
  • هوش او
  • لبخند او
  • شخصیت او

یک زن جذاب کسی است که همیشه لبخند به لب دارد و جلوه ای مثبت به زندگی دارد. یک زن وقتی بیشترین زیبایی را دارد که لبخند می زند. اگر زنی خوب و خوش برخورد باشد به چشم همه جذاب می شود. از سوی دیگر، فرقی نمی کند که چقدر یک زن زیباست، اگر بی ادب باشد و سخت بشود به او نزدیک شد زشت می شود. پس مهم است که برای همه خوب بوده و لبخند بزنیم. اما انقدر خوب نباشید که به دیگران اجازه دهید از روی شما عبور کنند. یاد بگیرید هنگامی که وقتش بود از خود دفاع کنید. کسی را مسخره نکنید. به کسی زورگویی نکنید و بی ادب هم نباشید. اگر چیزی هست که با آن مخالفید یا از آن راضی نیستید، یاد بگیرید که آن را به نحوی دوستانه و خوب ابراز کنید. افراد بدون هیچ محدودیت زمانی، قطعا با رفتار خوب و مناسب شما جذبتان می شوند. همچنین لبخند تمسخرآمیز نزنید که اغلب غیر مودبانه و طعنه آمیز برداشت می شود.

 

بیاموزید که شاد باشید و زندگیتان را جشن بگیرید

یک زن جذاب می داند کی شاد و پر انرژی باشد و کی درمورد کارها جدی باشد. وقتی با دیگران زندگی را جشن گرفته و از آن لذت می برد جذاب می شود. اگر زنی برای زندگی خود ارزش قائل باشد برایش فرقی نمی کند چه اتفاقی بیافتد، او به هر حال شاد است. همچنین برای افراد دیگری که اطرافش هستند لذت و شادی را فراهم می کند. مردم را به زندگی را به بهترین نحو بگذرانند که این نحوه ی زندگی خودش می باشد. زنی که می داند چطور از کوچکترین چیزها در زندگی لذت ببرد هرگز کسل کننده نیست و مردان حتما جذب او می شوند.

 

خوبی های دیگران را ببیننید و مثبت باشید

رفتار و نگاهی مثبت به زندگی توجه زیادی را از مردان جذب می کند. زنی که همیشه قلبی دلسوز برای دیگران دارد و به راحتی دیگران را قضاوت نمی کند مطمئنا بسیار جذاب است. یک زن جذاب کسی نیست که سریع بخاطر شرایط ناامید شود. او اعتقاد دارد که خوبی در همه کسانی که می بیند وجود دارد. در قضاوت بسیار کند ست و این او را تبدیل به دوستی خیلی خوب و با اعتماد به نفس می کند. زنی با دوستان خیلی خوب می تواند برای مسیر طولانی در زندگی حرکت کند. هنگامی که یک زن خیلی شکایت کرده و به راحتی بر اساس چیزی که می بیند مردم را قضاوت کند، برای جذب مردان نجیبی که می خواهد با آنها باشد نوعی سد برای خود ایجاد می کند.

 

خودجوش باش

مردم تنها وقتی می توانند زیبایی شما را تحسین کنند که بیرون رفته و از آفتاب لذت ببرید. اگر به پنهان شدن ادامه دهید، مردم متوجه شما نخواهند شد. به بیرون رفته و گل ها را بو کنید. لبخند زده و از زندگیتان لذت ببرید. خوشبختی و شادی مسری است و یک زن را جذاب تر و زیباتر می کند. با دوستان تان به گشت و گذار بروید. چیزی که قبلا هرگز امتحان نکردید را بخورید. خودجوش باشید. مردان وقتی زنی غیر قابل پیشبینی باشد او را خیلی دوست دارند. آنها دوست دارند حدس بزنند و شگفت زده شوند که آن زن کار بعدی که می خواهد انجام دهد چیست و بیشتر عاشق این زنان می شوند.

 

از ابراز وجود خود نترسید

یک زن جذاب می داند چطور و چه موقع نظر خود را بگوید. آنقدر باهوش است که حرفهایش را با دقت انتخاب کند،  اما به اندازه کافی هم برای صداقانه گفتن شجاع می باشد. او باهوش است اما خطرناک نیست. حس شوخ طبعی خوبی دارد که هرکسی را به خنده می آورد. جوکهای خوبی تعریف می کند اما هرگز کسی را مسخره نمی کند. می تواند درمورد خیلی چیزها صحبت کند. درمورد کارها چیزهای زیادی می داند و همراه کسل کننده ای نیست. جذاب بودن به این معناست که می توانید چیزی که احساس می کنید را بروز داده و چیزی را که می خواهید بگویید را در زمانی که می خواهید آنرا بگویید به زبان بیاورید. اعتماد به نفس داشته باشید. اگر حس می‌کنید لازم است چیزی را بگویید آن را به زبان بیاورید. افراد به شما گوش خواهند داد. اجازه ندهید ایده‌های بکرتان ناگفته بمانند. مردم لیاقت شنیدنشان را دارند.

 

قوی باشید و هرگز دست از تلاش برندارید

زنی که علی‌رغم تمام مشکلات زندگی همچنان به راهش ادامه می‌دهد مطمئناً زیبا و جذاب است. او رویاهایش را دنبال کرده و به اهدافش می رسد. او یک فرد پیروز است و موفق و با اعتماد به نفس می باشد. وقتی یک زن از یک مشکل عقب نمی رود و وقتی کارهایی که برای خود تنظیم کرده را انجام می دهد مردان شروع به احترام و تحسین او می کنند.همچنین میتوانید با مطالعه خلاصه کتاب موفقیتی میزان انرژی خود را در سطح بالاتری قرار بگیرد.

 

فراموش نکنید که یک زن جذاب :


-همیشه عزت نفس خود را حفظ می کند و با یک رفتار مناسب و احترام متقابل زندگی می کند.
-از محبت های بی مورد و رفتارهای غیر منطقی پرهیز می کند.
-سعی می کند رفتارهای ناشایست خود را با گذشت زمان اصلاح کند.
-یک زن جذاب هیچ وقت زنگ تفریح و فدای هوس ها نمی شود!

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

زن جذاب برای همسرانتان - قسمت اول

00 ساعت و 22 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

زن جذاب برای همسرانتان - قسمت دوم

00 ساعت و 20 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

1398/7/23 21:40  مدت زمان عضویت:1524 روز
1
سلام.مثل همیشه مطالبتون عالی بود. پیروز و پاینده باشید.
1398/7/23 20:55  مدت زمان عضویت:1508 روز
0
ممنونم خانم نصری عزیزکه آگاهی ماروبالامی بریدامیدوارم انرژی اینکارواردزندگی شماشودسپاس
1398/4/24 11:17  مدت زمان عضویت:1603 روز
0
مرسی از وقتی که میگذارید
1398/4/24 11:17  مدت زمان عضویت:1603 روز
0
مرسی از وقتی که میگذارید
1398/4/24 10:28  مدت زمان عضویت:2043 روز
1
سلام عزیزم شما عالی هستید و من خیلی تکنیک خوب رو از شما یاد گرفتم ازت یه دنیا ممنونم????????????
1398/4/24 10:28  مدت زمان عضویت:2043 روز
1
سلام عزیزم شما عالی هستید و من خیلی تکنیک خوب رو از شما یاد گرفتم ازت یه دنیا ممنونم????????????
1398/4/23 20:50  مدت زمان عضویت:1579 روز
1
مثل همه ی اموزشاتون واقعا فوق العاده بود
1398/4/23 15:42  مدت زمان عضویت:1681 روز
0
عالی مثل همیشه
1398/4/23 13:32  مدت زمان عضویت:1722 روز
0
سلام وقت بخیر من این قسمت1جذابیت رو دانلود کردم تا آخر رفت100درصد شد ولی دوباره از اول اومد چرا؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/26 17:50  مدت زمان عضویت:1957 روز
0
کاربر گرامی برای پرسش سوالات پیرامون استفاده از درس و یا دانلود و موارد فنی با شماره ی 02188915004تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
1398/4/23 13:32  مدت زمان عضویت:1722 روز
0
سلام وقت بخیر من این قسمت1جذابیت رو دانلود کردم تا آخر رفت100درصد شد ولی دوباره از اول اومد چرا؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/26 17:52  مدت زمان عضویت:1957 روز
0
کاربر گرامی برای پرسش سوالات پیرامون استفاده از درس و یا دانلود و موارد فنی با شماره ی 02188915004تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
1398/4/23 13:14  مدت زمان عضویت:2146 روز
0
باسلام و احترام صحبت های شما دیدگاه خوبی به ما میده واقعا ممنونیم از راهنماییتون
1398/4/23 13:14  مدت زمان عضویت:2146 روز
0
باسلام و احترام صحبت های شما دیدگاه خوبی به ما میده واقعا ممنونیم از راهنماییتون
1398/4/22 13:14  مدت زمان عضویت:1777 روز
0
سلام خسته نباشید من لایو قبلی ؛اعتماد به نفس رو دانلود کردم ولی وقت نکردم ببینم الان اومدم ببینم پیداش نمیکنم ممنون اگر راهنمایی کنید ....فایلها کجا سیو میشه
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/23 12:03  مدت زمان عضویت:1957 روز
0
کاربر گرامی برای پرسش سوالات پیرامون استفاده از درس و یا دانلود و موارد فنی با شماره ی 02188915004تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
1398/2/8 11:33  مدت زمان عضویت:1730 روز
1
عاااااااااالی بود
1398/2/8 11:19  مدت زمان عضویت:1690 روز
0
ممنون از شما ... دمتون گرم
برنامه های مرتبط