به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

5 کاری که زنان با اعتماد به نفس بالا متفاوت انجام می دهند

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

همه ما  زنان موفق را می شناسیم. این زنان  با روحیه ای آرام و لطیف وارد اتاق می شوند. یادتان باشد آنها همیشه لاغرترین، زیباترین، یا باهوش ترین زنان نیستند! انها مغرور نیستند. بلکه کسانی هستند که باعث می شوند شما احساس کنید می خواهید کنارشان بمانید.

داستان زندگی من از  انجا شروع شد که ....

وقتی که بزرگ می شدم، انگار تمام کاری که انجام می دادم این بود که بر خلاف دیگران باشم. ترس ها، استرس ها و تغییرات فکریم باعث می شد از خودم متنفر باشم. همچنین، همگی اینها باعث شد افسرده شده، و ختلالات تغذیه ای گرفته و شخصی وابسته باشم.

چرا نمی توانم لاغرتر، زیباتر، یا باهوش تر باشم؟

من بی وقفه این سوالات رو می پرسیدم. بعدها سوالاتم رو عوض کردم: چه چیزی این رایحه، این حس اعتماد به نفس را به وجود می آورد؟ زنان موفق چه کار می کنند که من نمی کنم؟ خیلی زود جوابی دریافت کردم و تغییر حالم را احساس کردم. اعتماد به نفسی که به تازگی پیدا کرده بودم دنیای من-کارم، روابطم، و سلامتم- را تغییر داد.

بعد از مطالعه، بحث، و تمرین بسیار، متوجه شدم که این 5 کار چیزهایی هستند که زنان با اعتماد به نفس بالا متفاوت از زنان بدون اعتماد به نفس انجام می دهند:

رنان با اعتماد به نفس همواره منحصر به فرد بودن را تمرین می کنند

 

 

1. هدفشان را زندگی می کنند:

هدف شما اینست که حقیقت خودتان باشید. نه بیشتر و نه کم تر. وقتی ترس ها، استرس ها، و تغییرات فکریتان را می شناسید، ناگهان این‌ها دارایی های شما می شوند.

  • درمورد بدنتان دلواپس هستید؟ میلیون ها زن دیگر نیز اینگونه اند. خوبی‌هایتان را بپذیرید و به دیگران نیز بیاموزید که خوبی‌هایشان را بپذیرند.
  • از هوشتان خجالت زده اید؟ رتبه بندی ها را فراموش کرده و کاری کنید که حس نابغه بودن داشته باشید. وقتی حقیقت خود را زندگی کنید توقف ناپذیر خواهید بود.

 

زنان موفق همیه در زندگی به دنبال اهدافشان هستند

 

 

2. منحصر به فرد بودن را تمرین می کنند:

برخی از برترین اندیشمندان، هنرمندان، سخنرانان و وکلای عصر ما تشریفاتی برای پیش از اجرا دارند که منجر به بهبود نتایج آنها می‌شود. این تشریفات نه تنها درمورد انجام کارهاست، بلکه شامل احساسات هم می‌شود. این تشریفات احساسی در شما ایجاد می‌کنند که تمایل زیادی برای انجام آن کار پیدا کنید.

برای مثال، وقتی می خواهم اعتماد به نفس تکان دهنده ای قبل از یک قرار عاشقانه داشته باشم، اطراف آپارتمانم آهسته با کفش های پاشنه بلندم قدم می زنم. اگر بخواهم احساس آرامش کنم، روی نفس های خروجی خود متمرکز می شوم. همگی ما تشریفاتی داریم که استرس هایمان را آرام، و ما را در بازی برنده می کنند، یا ذهنیت‌مان را برای عملی متمرکز آماده می کنند. خودتان و چیزی که باید از حوزه کاری و فکریتان بدست آورید را خوب بشناسید.

 

 زنان با اعتماد  به نفس منحصر بودن را همیشه تمرین می کنند

 

 

3. وقتی برای "تنهایی" اختصاص داده و آن را دوست دارند:

کاهش اعتماد به نفس وقتی ظاهر می شود که برنامه ها طبق معمول پیش نمی رود و شما مدتی را تنها هستید. می دانید وقتی چنین زمانی که همانند یک هدیه به شما می رسد چقدر برای شما توانمندساز خواهد بود؟!

هیچ چیزی به اندازه‌ی وقت تنهایی نمی‌تواند مرا احیا کند. اجازه دهید بیشتر توضیح دهم: زمانهایی که من آن را به دوست داشتنن خودم اختصاص می دهم. اگر وقت تنهایی خودم را غرق بدبختی کنم، ناامنی خود را ابدی خواهم کرد. اگر خودم را غرق در عشق کنم باعث می شود با ارزش های مهم خود همبستگی پیدا کنم.

متوجه باشید که چه چیزی باعث می شود این وقت ارزشمند را برای خود تبدیل به بهترین وقت کنید. هیچ چیز جذاب تر از زنی نیست که خود را می ستاید.

 

زنان با اعتماد به نفس وقتی را برای تنهایی اختصاص داده و ان را دوست دارند

 

 

4. هیچ چیز را به خود نمی گیرند یا خیلی کم این اتفاق می افتد:

آیا هیچ زن موفقی را می شناسید که همه چیز را به خود بگیرد؟ افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارند می دانند هر حرفی که به آنها زده می شود بیشتر برخواسته از صحبت های طرف مقابل است و هیچ ارتباطی به او ندارد.

هنگامیکه توانایی شنیدن انتقاد را داشته باشید، و آن را به خودتان نگیرید، عکس العمل های شما تغییر می کند. در این صورت، می توانید اشتیاق و عشق را برای همه، بدون در نظر گرفتن رفتارشان نسبت به شما احساس کنید. توجه کنید که زندگی به اندازه یک نمایشنامه طولانی نیست. اعتماد به نفس در زندگی با عشق ظاهر می شود.

 

زنان موفق همه چیز را به خود نمی گیرند

 

 

5. سوالاتی می پرسند که آنها را توانمند می کند

ما دائما درحال ارزیابی این هستیم که کارها به چه معنا هستند و ما باید چه کار کنیم. چنین وابستگیهای عصبی با سوالات آغاز می شوند. به سادگی، هر چقدر سوالات توانمند ساز بیشتری از خود بپرسیم، اعتماد به نفس بیشتری بدست خواهیم آورد.

اگر سوالات منفی همانند "چرا این اتفاق همیشه برای من اتفاق می افتد؟" از خودتان بپرسید ، ذهن شما بالاخره به دنبال پاسخی منفی برای آن خواهد بود. در مقابل باید بپرسید "اکنون بابت چه چیزی خوشحالم؟ اگر چیزی می خواستم، درمورد چه چیزی می توانستم خوشحال شوم؟"  یا اگر مشکلی وجود داشت بپرسید "درمورد این مشکل چه چیزی خوب است؟ برای چه چیزی می‌توانم سپاسگذار باشم؟" سپس می‌توانید به اعتماد به نفسی که برای حل آن مشکل نیاز دارید برسید.

وقتی پرسیدن سوالات قدرتمند را به یک عادت در خود تبدیل کنید، چاره ای نخواهید داشت جز اینکه به دنبال پاسخ های قدرتمند باشید.

 

زنان با اعتماد به نفس همیشه در زندگی سوال می پرسند

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/10/23 22:46  مدت زمان عضویت:1358 روز
0
خیلی عالیه ممنون
1397/7/29 17:16  مدت زمان عضویت:1689 روز
0
بسیار عالی بود تازه به اشتباه خودم پی بردم برای همه وقت دارم جز برای خودم
1397/7/26 04:20  مدت زمان عضویت:1724 روز
0
سلام خسته نباشید من شخصیت خیلی وابسته ای دارم مشکل خودمومیدونم ولی نمیدونم چطوری بایدحلش کنم ممنون میشم کمکم کنین
1397/7/19 21:26  مدت زمان عضویت:1795 روز
0
سلام خانم نصری نازنین اتفاقا در تایید صحبت شما ، من قبلا پکیج شما رو‌به عنوان کادوی تولدم برای خودم خریدم چون گفتم 30 سالگیم باید کادویی متفاوت به خودم بده و الحق که بهترین کادویی بود که به خودم دادم❤️
1397/7/16 20:09  مدت زمان عضویت:1692 روز
0
شما فوق العاده اید
برنامه های مرتبط