به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02187700778

زن، باید استقلال مالی داشته باشه!

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
02187700778
درباره این برنامه

یکی از مواردی که باعث می شود زن در خانواده یا اجتماع، اعتماد به نفس خود را حفظ کند داشتن بنیه مالی خوب و استقلال مالی است. اگر یک زن شاغل هستید باید یاد بگیرید که بخشی از درآمد خود را به عنوان پشتوانه مالی پس انداز کنید.

اگر شما زن خانه دار هستید از همان مبلغی که از همسرتان دریافت می کنید هرچند کم باید یاد بگیرید که چگونه پس انداز کنید. 

 

میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

1402/6/26 15:51  مدت زمان عضویت:736 روز
0
سلام و درود دقیقا من یکی از اون دسته خانومایی هستم‌که اصلا پس انداز کردن رو بلد نیستم و واقعا نمیدونم چطور میتونم پس انداز بکنم
1398/1/29 17:07  مدت زمان عضویت:1895 روز
0
سلام خانم نصری عزیز ممنون که هروقت احساس تنهایی میکنم هستین تا با حرفاتون آرامش بگیرم و انگیزه زندگی
بنده الان 27 سالمه و همسرم هم همین طور همسرم شغل آزاد هست و روانشناسی میخونه ولی بدلیل سختیه زندگی زیاد رو درس و دانشگاه وقت نذاشته و دانشگاهش طول کشیده
من هم کارشناس بیهوشی هستم و یک سال و نیم هست کار میکنم و همه پولامو دو دستی دست همسرم میدم تا خرج زندگیمون بشه و هردفعه ازش پول میخوام با منت میده، منم ولخرج نیستم اصلا حالا هم هروقت میگم یه درصدی از پول برا من باشه میگه تو که هرچی میخوای من میدم نمیدونم چطور بدون اینکه دلگیر بشه راضیش کنم چون آدمیه که خیلی هم پشت کار داره ولی وضیعیت الان جامعه دست و بالشو بسته. یک و نیم سال هم هست اومدیم خونه خودمون ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ ها
- مشاور سایت
1398/1/31 07:37  مدت زمان عضویت:2285 روز
0
سلام دوست عزیز راه شما از ابتدا اشتباه بوده است اگر او بی کار است دلیلی ندارد که شما همه حقوق خود را به او یدهید شما باید درصدی از حقوقتان را برای خود در نظر میگرفتید باید برنامه ریزی برای خود انجام دهید و لیستی از مایحتاج خود تهیه نمایید تمام انچه را که نیاز یک ماه خودتان است را در ان لیست ذکر کنید و بر اساس الویت قبل از اینکه حقوقتان را به همسرتان بدهید برای خود تهیه کنید چند ماه به این شیوه عمل نمایبد تا او یاد بگیرید که شما هم احتیاجاتی دارید و لازم است انها را تهیه کنید .اگر او بابت این مسئله جبه گیری کرد نگران نباشید چون بعد از مدتی پذیرش در او ایجاد میسود موفق باشید.
برنامه های مرتبط