به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

تعهد و خیانت

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:21
نوع برنامه صوت
تعداد قسمت 1
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید
درباره این برنامه

فایل اعضای ویژه
موضوع: تعهد و خیانت

فایل های اعضای ویژه برای کسانی که اشتراک دوره ای را تهیه کرده اند رایگان می باشد.

جلسات این برنامه

تعهد و خیانت

00 ساعت و 21 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

1397/2/28 17:10  مدت زمان عضویت:1222 روز
0
سلام پریسا جان،
من یه خانم 31 ساله هستم که 11 ساله ازدواج کردم و نتیجه این ازدواج یه پسر 4 ساله ست. من و همسرم از اوایل ازدواج اختلاف نظرهای زیادی داشتیم که بیشترشم به خانوادش مربوط میشد.همسرم خیلی وابسته به خانوادش هست و نظر اونها خیلی براش مهمه، به همین خاطر من از خانوادش دوری کردم تا شاید رابطمون بهتر بشه. نه اینکه کلا مشکل داشتیم نه هم من همسرم رو خیلی دوست دارم و هم ایشون نسبت به من اینطورین. با دور شدن از خانوادش اوضاعمون بهتر شده بود لااقل برای من اینطوری بود. ولی حدود 2 ماهه که متوجه خیانت همسرم شدم ،باورش برام خیلی سخت بود چون خیلی بهش اعتماد داشتم . توی این دو ماه 3 بار مچشون رو گرفتم که هربار با اظهار پشیمانی و گریه قول میداد که دیگه تکرار نشه و من هم چون واقعا دوسش دارم بخشیدمش ولی بار آخر دیگه قید زندگی رو زدم و تقاضای طلاق دادم ،ولی باز هم مانعم شد و برگشتم به خاطر پسرم یه فرصت دیگه بهش دادم ،و از اون زمان هم چیزی ازش ندیدم ولی مسئله الان خودمه که نمیتونم این خیانتشو فراموش کنم ، چون همیشه فکر میکردم بزرگترین برگ برنده زندگیش منم ، جز من به کسی نگاه نمیکنه و چیزی که الان سختمه اینه که من همه زندگیمو وقف خانوادم کردم بعد از بارداریم درس و دانشگاه رو کنار گذاشتم به خاطر همسر و پسرم با وجود اینکه شاگرد ممتاز دانشگاه بودم و موقعیتهای شغلیمو از دست دادم و با بالا رفتن سنم دیگه نمیتونم اون شغلی رو که دوست داشتم رو داشته باشم.در حال حاضر هم هیچ چیزی متعلق به خودم ندارم و اگه بخوام جدا شم باید از صفر شروع کنم و همین من رو میترسونه. همه چیزم رو فدای اونها کردم و حالا نتیجه این گذشت من خیانته. افسردگی گرفتم و مدام گریه میکنم ولی ظاهرم رو پیش همسرم حفظ میکنم،نمیتونم خیانتش رو فراموش کنم.
من یه زنم ، زن قداست داره ،غرور داره ، ارزش داره . خواسته زیادیه که همسرم مثل خودم باشه همونطور که من وفادارم به این زندگی اونم موظفه وفادار باشه. روی سخن من با اون خانمهایی که میخوان رو خونه یکی دیگه زندگیشونو بسازن ، اونایی که تو زندگی یکی دیگه دنبال خوشبختی میگردن .ما زنا اگه خودمون واسه خودمون ارزش قائل شیم به جنس خودمون تعهد داشته باشیم راه خیانت مرد بسته میشه .حلا خواهشی که از شما دارم اینه که کمکم کنید چطور این خیانتش رو فراموش کنم چون دوسش دارم. ممنون
من به خودم بدهکارم به خاطر تمام بودن هایی که باعث نبودنم شد...
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/2/29 00:02  مدت زمان عضویت:1389 روز
0
سلام دوست عزیز من نمیدانم چه ندت از خیانت همسرتان میگذرد .اجازه دهید زمان هنه این موارد را حل خواهد کرد و شما هم فراموش میکنید به شرط اینکه به این موضوع فکر نکنید و سعی کنید برای خودتان یک فعالیت هدفمتد در نظر بگیرید مانند کارهای هنری و ورزشی .
برنامه های مرتبط